Omarion با آمار جدید تک Can You Hear Me? شامل T-Pain

هیپنوتیزم پیگیری لایه با Omarion‘s تردید امضای خواننده و T-Pain را پر انرژی آیه می رسد در مدت کوتاهی قبل از او بازدید از جاده و سرفصل مگا محبوب هزاره تور 2020 که در آن طرفداران را به دیدن جهان-کلاس سرگرم کننده انجام آن زندگی می کنند برای اولین بار.

Omarion است Midas touch وقتی که می آید به ارائه آمار پرونده; با متعدد نمودار-شکوه آلبوم و چند پلاتین فروش تک در حال حاضر زیر کمربند خود Can You Hear Me? اثبات شده است به دنبال همان دوره به عنوان طرفداران در سراسر جهان جریان, دانلود و به اشتراک گذاری این T-Pain و مایک هکتور تولید سوسیس.

2020 در حال حاضر در حال شکل دادن به یک بزرگ سال برای Omarion. نه تنها او روز دور از راه اندازی خود را headlining اجرا در هزاره تور 2020 که آغاز و در مارس 29thو آماده پنجم خود را studio آلبوم James Fauntleroy تولید گذرنامه, Omarion نیز فقط اعلام یک همکاری منحصر به فرد با زئوس شبکه توزیع موجود و جدید, مطالب لگد زدن با اولین هزاره تور زندگی می کنند. طرفداران که نمی توانید به تجربه شکستن رکورد مراسم تور بر روی آن جعبه-دفتر-خرد محدود نامزدی اجرا در سال گذشته را به تجربه خود را از طریق زئوس’ جریان پلت فرم.

به عنوان Omarion پا به 20 سال در سرگرمی در این سال او نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. در ارتباط باشید برای بزرگ تر اخبار از Omarion به زودی!

نگه دارید تا با Omarion:
www.Instagram.com/Omarion
www.Twitter.com/Omarion
www.Facebook.com/Omarion

منبع Omarion در سراسر جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>