المپیک جسی Diggins باز Wordplay مجازی کتاب جشنواره — با یک تمرین

المپیک مدال طلا جسی Diggins خواهد شد شروع این سال را به جدول دو طرفه جشنواره کتاب, آغاز می شود که در هفته آینده. به جای یک روز در شخص رویداد مانند سال گذشته جشنواره در حال حرکت است به طور کامل حاضر به دلیل COVID-19 و اجرا خواهد شد از 7 آوریل تا 9 مه.

Diggins المپیک صلیب کشور اسکی باز از Afton خواهد صحبت در مورد جدید خاطرات “به اندازه کافی شجاع” در ساعت 11 صبح روز سه شنبه 7 آوریل. او را به سوالات فرستاده شده توسط مجازی مخاطبان و پس از آن منجر بینندگان در 15 دقیقه “المپیک تمرین.”

تمرین است “المپیک که در یک المپیک در حال انجام آن” Steph Opitz موسس مدیر Wordplay گفت: در یک آنلاین کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. “آن خواهید بود تمام سطوح مهارت. من قادر خواهید بود به آن را انجام دهد و بنابراین شما خواهد شد.”

این رویداد خواهد شد در پخش, YouTube, Facebook و Crowdcast در دسترس از طریق لافت ادبی مرکز وب سایت در www.loft.org.

Opitz گفت که بسیاری از نویسندگان که متعهد به ظاهر شدن در جدول دو طرفه در فرد خواهد شد در مجازی جشنواره کتاب اما جزئیات هنوز در حال کار می کرد.

نویسندگان Danez Smith, C Pam ژانگ بنیامین پرسی و سامانتا Irby در میان کسانی که شرکت تقریبا.

به دلیل رویدادهای هنوز در حال برنامه ریزی انبار اعلام خواهد شد هفته آینده رویدادهای هر جمعه. مردم می توانند دریافت هفتگی هشدار توسط ثبت نام برای انبار در خبرنامه www.loft.org/enewsletter و یا می توانید از جدول دو طرفه صفحه وب در هر روز جمعه است.

حوادث را از محدوده خوانش به بحث به “بسیاری از چیزهای سرگرم کننده” Opitz گفت. “این Diggins تمرین فقط آغاز است!”

و اخبار پخش خواهد شد در زمان های مختلف روز و در انواع سیستم عامل از جمله Instagram, Twitter, Facebook, YouTube و جاهای دیگر. “و امیدوارم برخی از مسائل در رادیو” Opitz گفت. “تمام راه هایی که ما احتمالا می تواند به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.

بر خلاف فرد جشنواره مجازی جشنواره رایگان است و برای همه “با نامحدود صندلی,” او گفت:.

انبار خواهد شد و همچنین با محلی کتابفروشی های مستقل به آن را ممکن است برای شرکت کنندگان برای سفارش آنلاین کتاب از نویسندگان برجسته.

“این یک جنگ زمان” Opitz گفت: “و ما خیلی هیجان زده به جمع آوری با شما در این راه بیش از کتاب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>