Oligonucleotide سنتز و اصلاح و تصفیه خدمات بازار: تمرکز بر پژوهش های تشخیصی و درمانی برنامه های کاربردی 2020-2030

نیویورک, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ —

مقدمه
Oligonucleotides طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در علوم پزشکی است. در تحقیقات پایه و تشخیص این ضروری به معاصر آزمایش های مولکولی و تحلیلی پروتکل (مانند واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) و توالی DNA) ژنومی کتابخانه ساخت و ساز و مصنوعی ژن سنتز. به عنوان عوامل درمانی oligonucleotides شناخته شده هستند و در ارتباط با برخی از ویژگی های منحصر به فرد مانند انتخابی بالا و قدرت (شبیه به بیولوژیک) و تمایز فارماکولوژی که بیشتر تقویت مواد مخدر خود را مانند خواص. علاوه بر این وجود دارد تاسیس منطقی روش های است که می تواند اهرمی برای طراحی oligonucleotide آگهی و هزینه های کلی از جمله مواد مخدر طرح های توسعه در مقایسه با معمولی کوچک مولکول مواد مخدر و بیولوژیک است که بنا به گزارش ها پایین تر است. Vitravene® اولین آنتی سنس oligonucleotide مبتنی بر محصول در سال 1998 است. در حال حاضر هشت oligonucleotide مبتنی بر داروهای موجود در بازار یعنی (به ترتیب معکوس از سال از تصویب) GIVLAARI™ (2019), ONPATTRO® (2018), TEGSEDI™ (2018), SPINRAZA® (2016), EXONDYS 51® (2016), DEFITELIO® (2016), KYNAMRO™ (2013) و MACUGEN® (2004). بیشتر بیش از 200 منحصر به فرد oligonucleotide محصول مبتنی بر نامزدها در حال حاضر در ارزیابی های مختلف بالینی / clinical مراحل توسعه است.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05893050/?utm_source=PRN

به گفته کارشناسان استفاده از oligonucleotides به عنوان یک گزینه درمانی محدود است با توجه به پیچیدگی های مرتبط با سنتز ترکیبات مانند. شبیه به مولکول کوچک مواد مخدر oligonucleotides را می توان از طریق سنتز شیمیایی به روش فاز جامد سنتز یکی از محبوب ترین روش استفاده می شود. با این حال وجود دارد برخی از ویژگی های مورد نیاز (تغییر شیمیایی مرتبط با تخصص) و مجتمع تحلیلی تخصص مورد نیاز برای توسعه سنتز و خالصسازی این کلاس از مولکول. به عنوان یک نتیجه, oligonucleotide تولید پدید آمده است به عنوان بسیار در پی پس از قابلیت درون مدرن biopharmaceutical صنعت. در حال حاضر بخش قابل توجهی از تخصص موجود و ظرفیت تولید برای oligonucleotides متعلق به قرارداد ارائه دهندگان خدمات. در واقع بسیاری از محققان و بسیاری از درمان / تشخیصی توسعه دهندگان نشان داده اند اولویت به برون سپاری oligonucleotide عملیات تولید به جای ساخت خانه قابلیت برای همان. چند شرکت های دارویی بزرگ با وجود داشتن اختصاصی تولید قابلیت های شناخته شده برای برون سپاری بیش از نیمی از مرحله بالینی oligonucleotide عملیات تولید. در پیش بینی آینده ما پیش بینی تقاضا و فرصت ها برای ساخت قرارداد سازمان (CMO) در این حوزه افزایش یابد. در نتیجه CMOs نیاز به ادامه به ارتقاء قابلیت ها و زیرساخت های به نگه داشتن سرعت با تکامل و توسعه محصول و چشم انداز.

دامنه گزارش
این “Oligonucleotide سنتز و اصلاح و تصفیه خدمات بازار: تمرکز بر پژوهش های تشخیصی و درمانی برنامه های کاربردی 2020-2030” گزارش ویژگی های یک مطالعه دقیق از سناریو فعلی و آینده پتانسیل سفارشی سنتز و اصلاح و تصفیه خدمات بازار برای oligonucleotides که در نظر گرفته شده برای پژوهش های تشخیصی و درمانی برنامه های کاربردی. این مطالعه شامل در عمق تجزیه و تحلیل قابلیت های برجسته از ارائه دهندگان سرویس های درگیر در این حوزه است. در علاوه بر این به دیگر عناصر آن شامل:
• یک بررسی مفصل از وضعیت فعلی بازار با توجه به oligonucleotide تولید کنندگان با تمرکز بر تحقیق و تشخیصی و درمانی برنامه های کاربردی. آن را ویژگی های اطلاعات در سال تاسیس, شرکت, اندازه, مقیاس, عملیات (بالینی, بالینی و تجاری) محل ستاد تعدادی از امکانات تولیدی خود را همراه با مکان (کشور-wise) و نظارتی اعتبارنامه و گواهینامه های دریافت شده توسط آنها و نوع oligonucleotide تولید (آنتی سنس oligonucleotides, aptamers, طعمه, میرنا shRNA, siRNA تخصص amidites و دیگران) و نوع ارائه (سفارشی سنتز و اصلاح و تصفیه) نوع تولیدی سرویس(ع) ارائه شده (فرآیند توسعه و شناسایی روش اعتبار سنجی و تست تحلیلی توسعه و توالی قابلیت ثبات مطالعات تضمین کیفیت و کنترل مقیاس بالا را پر کنید/پایان پردازش پایین دست تنظیم مقررات حمایت از داده ها و تجزیه و تحلیل و گزارش و دیگران) نوع اصلاح(ع) ارائه شده (آمینه اصلاح ستون فقرات تغییرات پروب فلورسنت رنگ و quenchers اصلاح پایگاه فسفريلاسيون, تیول تغییرات و دیگران) نوع تصفیه به روش(s) استفاده می شود (نمک زدائی کارتریج تصفیه HPLC تبادل یونی تصفیه صفحه و دیگران) و انطباق به cGMP استاندارد.
• یک شرکت تجزیه و تحلیل رقابت برجسته برجسته oligonucleotide تولید کنندگان برای تحقیق و تشخیص و برنامه درمانی بر اساس تامین کننده قدرت (که محاسبه شد با توجه به اندازه کارمند پایه یک شرکت و تجربه خود در این زمینه) و خدمات قدرت (اندازه گیری بر اساس مقیاس عملیات و تخصص در زمینه تولید انواع مختلف oligonucleotides نوع از ارائه و نوع تولید خدمات(ع) ارائه شده و نوع اصلاح(ع) ارائه شده و نوع تصفیه به روش(s) استفاده می شود انطباق به cGMP استانداردهای و همچنین تعداد و محل ساخت امکانات).
• پروفیل های استادانه درست شده از بازیکنان کلیدی که ارائه طیف متنوع از قابلیت سفارشی سنتز و اصلاح و تصفیه oligonucleotides برای استفاده در تحقیقات و تشخیصی و درمانی برنامه های کاربردی. هر یک از مشخصات شامل یک نمای کلی از شرکت و عملکرد مالی خود (در صورت موجود بودن) و اطلاعات مربوط به خدمات خود را نمونه کارها, امکانات تولید, جزئیات, در, مشارکت, تحولات اخیر (بسط) و جوایز دریافت شده توسط این شرکت و همچنین به عنوان یک مطلع چشم انداز آینده.
• تجزیه و تحلیل های مختلف مشارکت مربوط به oligonucleotide ساخت تاسیس شده اند که پس از سال 2014 بر اساس چندین پارامتر از جمله به عنوان سال همکاری نوع همکاری و نوع شریک فعال ترین بازیکنان (از نظر تعداد مشارکت امضا) و جغرافیایی تجزیه و تحلیل.
• تجزیه و تحلیل های مختلف گسترش طرح های انجام شده توسط ارائه دهندگان خدمات مشغول در این حوزه به منظور تقویت مربوطه oligonucleotide توانایی تولید بیش از دوره 2014-2019 به در نظر گرفتن چند مربوطه پارامترهای مانند سال از انبساط نوع توسعه (قابلیت توسعه ظرفیت توسعه امکانات و گسترش امکانات جدید), مقیاس عملیات (بالینی بالینی و تجاری) نرم افزار (تحقیقات و عملیات تولید) و محل تسهیلات ساخت.
• تجزیه و تحلیل دقیق از تکمیل مداوم و برنامه ریزی شده مطالعات بالینی مختلف oligonucleotide مواد مخدر مبتنی بر محصولات برجسته شایع روند در سراسر چندین مربوطه پارامترهای مانند محاکمه ثبت نام سال, فاز توسعه, نوع oligonucleotide, جریان, محاکمه, استخدام, وضعیت مطالعه تمرکز منطقه کلید درمانی مناطق (از نظر تعداد آزمایشات انجام شده / انجام شد), ثبت نام بیمار جمعیت و دادگاه محل و پیشرو در صنعت و غیر صنعت بازیکنان (از نظر تعداد آزمایشات انجام شده / انجام شده).
• برآورد کل ظرفیت نصب شده برای تولید oligonucleotides بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط ذینفعان صنعت در حوزه عمومی; آن برجسته توزیع در دسترس oligonucleotide سنتز ظرفیت بر اساس اندازه شرکت (کوچک و متوسط و شرکت های بزرگ) و مقیاس عملیات (بالینی بالینی و تجاری) و کلید جغرافیایی مناطق (شمال امریکا, اروپا, آسیا-پاسیفیک و سایر نقاط جهان).
• آگاهانه برآورد سالانه تجاری تقاضا برای oligonucleotide مواد مخدر مبتنی بر محصولات (در گرم) در نظر گرفتن بازار عرضه oligonucleotide محصولات; تحلیل طول می کشد به در نظر گرفتن هدف جمعیت بیمار دوز فرکانس و دوز قدرت از محصولات فوق. سالانه بالینی تقاضا برای oligonucleotide مواد مخدر مبتنی بر محصولات نیز تخمین زده شده به حساب جاری و برنامه ریزی آزمایش های بالینی.
• یک بحث وابسته به روند رانندگان کلیدی و چالش های تحت استادانه درست شده SWOT چارچوب است که به احتمال زیاد به تاثیر صنعت تکامل از جمله هاروی توپ تجزیه و تحلیل برجسته نسبی اثر هر SWOT پارامتر در صنعت به طور کلی.
• بررسی و تحلیل شامل ورودی تهدیدی از کارشناسان مختلف که به طور مستقیم / غیر مستقیم درگیر در ارائه سفارشی سنتز و اصلاح و تصفیه خدمات oligonucleotides.

یکی از اهداف کلیدی این گزارش به بررسی زمان فرصت و پتانسیل آینده در oligonucleotide سنتز و اصلاح و تصفیه, خدمات, بازار, در طول دهه آینده. بر اساس پارامترهای مختلف مانند پیش بینی رشد در تعداد oligonucleotide متمرکز پروژه های هزینه کالاهای فروخته شده و مستقیم هزینه های تولید ما را آگاهانه برآورد احتمال زیاد تکامل از بازار در کوتاه مدت به میان مدت و بلند مدت برای دوره 2020-2030. به منظور ارائه دقیق چشم انداز آینده پیش بینی ما بوده است تقسیم بر اساس [A] نرم افزار (تحقیقاتی و تشخیصی و درمانی برنامه های کاربردی), [B] نوع oligonucleotide تولید (آنتی سنس oligonucleotides, siRNA, میرنا و دیگران) [C] مقیاس عملیات (بالینی / clinical و تجاری) [D] اندازه شرکت (کوچک, متوسط و بزرگ شرکت) [E] کلید های درمانی مناطق (گرفتند اختلالات چشم و اختلالات, اختلالات متابولیک, اختلالات خود ایمنی و دیگر مناطق درمانی) و [F] کلید جغرافیایی مناطق (شمال امریکا, اروپا, آسیا-پاسیفیک و سایر نقاط جهان). به حساب عدم قطعیت در ارتباط با رشد oligonucleotide سنتز و اصلاح و تصفیه خدمات در بازار و برای اضافه کردن نیرومندی برای مدل ما ما ارائه سه هوا سناریو به تصویر کشیدن محافظه کار پایه و خوش آهنگ از بازار را تکامل.

نظرات ارائه شده در این مطالعه تاثیر ورودی (از طریق یک صنعت گسترده survey) از چند بازیکن کلیدی در این حوزه است. در این گزارش ویژگی های دقیق متن مصاحبه برگزار شد با افراد زیر:
Tobias Pohlmann (بنیانگذار و مدیر عامل BianoScience)
یواخیم برترام (افسر ارشد علمی و مدیر عامل IBA علوم زندگی)

تمام ارقام واقعی شده اند منابع و تجزیه و تحلیل از اطلاعات در دسترس عموم مرجع تخصصی و تحقیقات اولیه بحث. مالی ارقام ذکر شده در این گزارش به تومان, مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده است.

روش تحقیق
اطلاعات ارائه شده در این گزارش جمع آوری شده از طریق ثانویه و اولیه پژوهش است. برای تمام پروژه های ما, ما انجام مصاحبه با کارشناسان در منطقه (دانشگاه صنعت و انجمن های دیگر) به درخواست نظرات خود را در روندهای در حال ظهور در بازار است. این در درجه اول برای ما مفید به منظور جلب کردن نظر خود را در مورد چگونه به بازار خواهد شد در سراسر مناطق مختلف و تکنولوژی بخش. که در آن ممکن است داده های موجود بوده است برای بررسی دقت و از منابع مختلف اطلاعات است.

ثانویه منابع اطلاعاتی عبارتند از:
• گزارش سالانه
• سرمایه گذار ارائه
• براده SEC
• صنعت پایگاه داده
• اخبار منتشر شده از وب سایت شرکت
• سیاست دولت اسناد
• تحلیلگران صنعت’ views

در حالی که تمرکز شده است در پیش بینی بازار تا سال 2030 این گزارش همچنین فراهم می کند مستقل ما مشاهده در سایت های مختلف غیر تجاری روندهای در حال ظهور در صنعت. این نظر صرفا بر اساس دانش و تحقیق و درک از بازار مربوطه جمع آوری شده از انواع اولیه و ثانویه منابع اطلاعات.

فصل تشریح
فصل 2 یک خلاصه اجرایی از بینش کلیدی دستگیر شده در تحقیقات ما. این ارائه می دهد یک سطح بالا مشاهده روی به احتمال زیاد تکامل از oligonucleotide سنتز و اصلاح و تصفیه خدمات بازار در اواسط به مدت طولانی است.

فصل 3 ارائه یک معرفی به oligonucleotides این برنامه شامل اطلاعات در oligonucleotide مبتنی بر محصولات موجود در بازار است. بیشتر ویژگی های آن یک بحث مفصل در مراحل مختلف درگیر در سفارشی سنتز شیمیایی اصلاح و تصفیه oligonucleotides همراه با اطلاعات در مورد چالش های اصلی که در حال حاضر در ارتباط با این بازار است. در این فصل شامل بحث مختصری در مورد نیاز به صورت برون سپاری در oligonucleotides بازار است. بیشتر آن شامل یک لیست از شایع برون سپاری oligonucleotide سنتز و اصلاح و تصفیه عملیات و برجسته عوامل کلیدی که باید در نظر گرفته شود در حالی که انتخاب یک ارائه دهنده خدمات. فصل نتیجه گیری با یک بحث کلیدی رشد رانندگان و موانع مربوط به oligonucleotide تولید و همچنین آینده روند در این زمینه است.

فصل 4 فراهم می کند یک بررسی مفصل از وضعیت فعلی بازار با توجه به oligonucleotide تولید کنندگان با تمرکز بر تحقیقات و برنامه های کاربردی تشخیصی. فصل ویژگی های اطلاعات در سال تاسیس, شرکت, اندازه, مقیاس عملیات (کوچک, متوسط و بزرگ) محل ستاد تعدادی از امکانات تولیدی خود را همراه با مکان (کشور-wise) و نظارتی اعتبارنامه و گواهینامه های دریافت شده توسط آنها و نوع oligonucleotide تولید (آنتی سنس oligonucleotides, aptamers, طعمه, میرنا shRNA, siRNA تخصص amidites و دیگران) و نوع ارائه (سفارشی سنتز و اصلاح و تصفیه) نوع تولیدی سرویس(ع) ارائه شده (فرآیند توسعه و شناسایی روش اعتبار سنجی و تست تحلیلی توسعه و توالی قابلیت ثبات مطالعات تضمین کیفیت و کنترل مقیاس بالا را پر کنید/پایان پردازش پایین دست تنظیم مقررات حمایت از داده ها و تجزیه و تحلیل و گزارش و دیگران) نوع اصلاح(ع) ارائه شده (آمینه اصلاح ستون فقرات تغییرات پروب فلورسنت رنگ و quenchers اصلاح پایگاه فسفريلاسيون, تیول تغییرات و دیگران) نوع تصفیه به روش(s) استفاده می شود (نمک زدائی کارتریج تصفیه HPLC تبادل یونی تصفیه صفحه و دیگران) و انطباق به cGMP استاندارد.

فصل 5 فراهم می کند یک بررسی مفصل از وضعیت فعلی بازار با توجه به oligonucleotide تولید کنندگان با تمرکز بر کاربردهای درمانی. فصل ویژگی های اطلاعات در سال تاسیس, شرکت, اندازه, مقیاس, عملیات (بالینی, بالینی و تجاری) محل ستاد تعدادی از امکانات تولیدی خود را همراه با مکان (کشور-wise) و نظارتی اعتبارنامه و گواهینامه های دریافت شده توسط آنها و نوع oligonucleotide تولید (آنتی سنس oligonucleotides, aptamers, طعمه, میرنا shRNA, siRNA تخصص amidites و دیگران) و نوع ارائه (سفارشی سنتز و اصلاح و تصفیه) نوع تولیدی سرویس(ع) ارائه شده (فرآیند توسعه و شناسایی روش اعتبار سنجی و تست تحلیلی توسعه و توالی قابلیت ثبات مطالعات تضمین کیفیت و کنترل مقیاس بالا را پر کنید/پایان پردازش پایین دست تنظیم مقررات حمایت از داده ها و تجزیه و تحلیل و گزارش و دیگران) نوع اصلاح(ع) ارائه شده (آمینه اصلاح ستون فقرات تغییرات پروب فلورسنت رنگ و quenchers اصلاح پایگاه فسفريلاسيون, تیول تغییرات و دیگران) نوع تصفیه به روش(s) استفاده می شود (نمک زدائی کارتریج تصفیه HPLC تبادل یونی تصفیه صفحه و دیگران) و انطباق به cGMP استاندارد.

فصل 6 ویژگی های روشنگری شرکت رقابت و تحلیل oligonucleotide تولید کنندگان برای تحقیق و تشخیص برنامه های کاربردی مستقر در شمال امریکا, اروپا و آسیا-اقیانوس آراماست که ما در سراسر طول تحقیقات ما. تحلیل مقایسه شرکت ها در هر جغرافیا بر اساس تامین کننده قدرت (که محاسبه شد با توجه به اندازه کارمند پایه یک شرکت و تجربه خود در این زمینه) و خدمات قدرت (اندازه گیری بر اساس مقیاس عملیات و تخصص در زمینه تولید انواع مختلف oligonucleotides نوع از ارائه و نوع تولید خدمات(ع) ارائه شده و نوع اصلاح(ع) ارائه شده و نوع تصفیه به روش(s) استفاده می شود انطباق به cGMP استاندارد و همچنین تعداد و محل ساخت امکانات).

فصل 7 ویژگی های روشنگری شرکت رقابت و تحلیل oligonucleotide تولید کنندگان برای برنامه های درمانی مستقر در شمال امریکا, اروپا و آسیا-اقیانوس آراماست که ما در سراسر طول تحقیقات ما. تحلیل مقایسه شرکت ها در هر جغرافیا بر اساس تامین کننده قدرت (که محاسبه شد با توجه به اندازه کارمند پایه یک شرکت و تجربه خود در این زمینه) و خدمات قدرت (اندازه گیری بر اساس مقیاس عملیات و تخصص در زمینه تولید انواع مختلف oligonucleotides نوع از ارائه و نوع تولید خدمات(ع) ارائه شده و نوع اصلاح(ع) ارائه شده و نوع تصفیه به روش(s) استفاده می شود انطباق به cGMP استاندارد و همچنین تعداد و محل ساخت امکانات).

فصل 8 شامل استادانه درست شده پروفیل های کلیدی صنعت بازیکنان (کوتاه بر اساس شرکت در رقابت تجزیه و تحلیل نمرات) که ارائه طیف متنوع از قابلیت سفارشی سنتز و اصلاح و تصفیه oligonucleotides برای استفاده در تحقیقات و برنامه های کاربردی تشخیصی. هر یک از مشخصات شامل یک نمای کلی از شرکت و عملکرد مالی خود (در صورت موجود بودن) و اطلاعات مربوط به خدمات خود را نمونه کارها, امکانات تولید, جزئیات, در, مشارکت, تحولات اخیر (بسط) و جوایز دریافت شده توسط این شرکت و همچنین به عنوان یک مطلع چشم انداز آینده.

فصل 9 شامل استادانه درست شده پروفیل های کلیدی صنعت بازیکنان (کوتاه بر اساس شرکت در رقابت تجزیه و تحلیل نمرات) که ارائه طیف متنوع از قابلیت سفارشی سنتز و اصلاح و تصفیه oligonucleotides برای استفاده در برنامه درمانی. هر یک از مشخصات شامل یک نمای کلی از شرکت و عملکرد مالی خود (در صورت موجود بودن) و اطلاعات مربوط به خدمات خود را نمونه کارها, امکانات تولید, جزئیات, در, مشارکت, تحولات اخیر (بسط) و جوایز دریافت شده توسط این شرکت و همچنین به عنوان یک مطلع چشم انداز آینده.

فصل 10 ویژگی های استادانه درست شده و تحلیل های مختلف مشارکت و همکاری شده اند که جوهر در میان بازیکنان در این حوزه در مدت زمان 2014-2019. آن را فراهم می کند شرح مختصری در مورد انواع مختلف مدل مشارکت (که شامل دارایی قراردادهای خرید و توزیع نامه و تولید و موافقت نامه های ادغام / ادغام و توسعه محصول و موافقت نامه های R&D توافق نامه سرویس اتحاد و دیگران) که اتخاذ شده توسط ذینفعان در این حوزه است. بیشتر آن شامل تجزیه و تحلیل بر اساس سال از قرارداد نوع شریک و فعال ترین بازیکنان. ما را در ارائه یک نقشه جهان نمایندگی از تمام معاملات جوهر در این زمینه برجسته کسانی که ایجاد شده است در درون و در سراسر قاره های مختلف.

فصل 11 ارائه تجزیه و تحلیل دقیق در شرایط مختلف گسترش طرح های انجام شده توسط ارائه دهندگان خدمات مشغول در این حوزه به منظور تقویت مربوطه oligonucleotide توانایی تولید بیش از دوره 2014-2019. این شامل اطلاعات در بسط انجام شده برای افزایش قابلیت های موجود و همچنین به عنوان کسانی که در نظر گرفته شده برای راه اندازی امکانات جدید توسط تولید کنندگان درگیر در این حوزه است. گسترش موارد است که ما در سراسر تجزيه و تحليل بر اساس پارامترهای مختلف از جمله سال از انبساط نوع توسعه (قابلیت توسعه ظرفیت توسعه مرکز توسعه و امکانات جدید), مقیاس عملیات (بالینی بالینی و تجاری) نرم افزار (تحقیقات و عملیات تولید) و محل تسهیلات ساخت.

فصل 12 را فراهم می کند تجزیه و تحلیل دقیق از تکمیل مداوم و برنامه ریزی شده مطالعات بالینی مختلف oligonucleotide مواد مخدر مبتنی بر محصولات برجسته شایع روند در سراسر چندین مربوطه پارامترهای مانند محاکمه ثبت نام سال, فاز توسعه, نوع oligonucleotide, جریان, محاکمه, استخدام, وضعیت مطالعه تمرکز منطقه کلید درمانی مناطق (از نظر تعداد آزمایشات انجام شده / انجام شد), ثبت نام بیمار جمعیت و دادگاه محل و پیشرو در صنعت و غیر صنعت بازیکنان (از نظر تعداد آزمایشات انجام شده / انجام شده).

فصل 13 ویژگی های یک تجزیه و تحلیل دقیق جهانی / منطقه ای ظرفیت تولید کنندگان هستند که درگیر در سنتز oligonucleotides. این تجزیه و تحلیل را در نظر می گیرد فرد تولید ظرفیت ذینفعان مختلف (کوچک, متوسط و بزرگ تولید کنندگان) در بازار با استفاده از داده ها از هر دو اولیه و ثانویه پژوهش است. همچنین به بررسی احتمال توزیع جهانی oligonucleotide ظرفیت تولید در دسترس در سراسر انواع مختلف شرکت (کوچک, متوسط و بزرگ تولید کنندگان) ترازو عملیات (بالینی بالینی و تجاری) و کلید جغرافیایی مناطق (شمال امریکا, اروپا, آسیا-پاسیفیکو سایر نقاط جهان).

فصل 14 ویژگی های دقیق برآورد تقاضای سالانه برای oligonucleotide مواد مخدر مبتنی بر محصولات (گرم) ارائه آگاهانه نظر در مقیاس مورد نیاز از عرضه (از نظر oligonucleotide خدمات سنتز). به منظور برآورد سالانه تجاری تقاضا در نظر گرفته شده به بازار عرضه oligonucleotide محصولات; تحلیل طول می کشد به در نظر گرفتن هدف جمعیت بیمار دوز فرکانس و دوز قدرت از محصولات فوق. سالانه بالینی تقاضا برای oligonucleotide مواد مخدر مبتنی بر محصولات نیز تخمین زده شده به حساب جاری و برنامه ریزی آزمایش های بالینی.

فصل 15 ارائه روشنگری پیش بینی بازار تجزیه و تحلیل برجسته به احتمال زیاد رشد oligonucleotide سنتز و اصلاح و تصفیه خدمات بازار تا سال 2030. به منظور ارائه جزئیات بیشتر در آینده فرصتی پیش بینی ما بوده است تقسیم بر اساس [A] نرم افزار (تحقیقاتی و تشخیصی و درمانی برنامه های کاربردی), [B] نوع oligonucleotide تولید (آنتی سنس oligonucleotides, siRNA, میرنا و دیگران) [C] مقیاس عملیات (بالینی / clinical و تجاری) [D] اندازه شرکت (کوچک, متوسط و بزرگ شرکت) [E] کلید های درمانی مناطق (گرفتند اختلالات چشم و اختلالات, اختلالات متابولیک, اختلالات خود ایمنی و دیگر مناطق درمانی) و [F] کلید جغرافیایی مناطق (شمال امریکا, اروپا, آسیا-پاسیفیک و سایر نقاط جهان).

فصل 16 را فراهم می کند تجزیه و تحلیل دقیق گرفتن پارامترهای کلیدی و روندهای است که به احتمال زیاد برای تاثیر گذاری در آینده از oligonucleotide سنتز و اصلاح و تصفیه خدمات بازار تحت مفصل SWOT چارچوب است.

فصل 17 ارائه بینش های تولید شده از یک بررسی دقیق جایی که ما دعوت متعدد ذینفعان درگیر در oligonucleotide سنتز و اصلاح و تصفیه خدمات بازار است.

فصل 18 مجموعه ای از مصاحبه رونوشت از بحث و گفتگو برگزار شد با ذینفعان کلیدی در این بازار است. در این فصل ما به ارائه جزئیات گفتگوهای ما با توبیاس Pohlmann (بنیانگذار و مدیر عامل BianoScience) و یواخیم برترام (افسر ارشد علمی و مدیر عامل IBA علوم زندگی).

فصل 19 خلاصه ای از کل گزارش. آن را فراهم می کند takeaways کلیدی و ارائه ما نظر مستقل از این, بازار, بر اساس پژوهش ها و تحلیل های شرح داده شده در فصل قبلی. آن را نیز فراهم می کند یک روکش از برخی از آینده روند آینده که ما معتقدیم به احتمال زیاد به تاثیر رشد oligonucleotide سنتز و اصلاح و تصفیه ارائه دهندگان خدمات.

فصل 20 ضمیمه فراهم می کند که داده جدول و اعداد برای تمام آمار و ارقام ارائه شده در گزارش.

فصل 21 توسط یک پیوست است که فراهم می کند لیستی از شرکت ها و سازمان های ذکر شده در این گزارش است.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05893050/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de