زخم های قدیمی die hard برای Gophers بسکتبال مردان برنامه

 

پس تحصیلی تقلب و رسوایی که در هم شکسته Gophers بسکتبال مردان در سال 1999 سه مربیان باید سعی کردم با قرار دادن قطعات با هم.

ورود در مراحل مختلف بازسازی فرایند دن مونسون خروس بزرگ اسمیت و ریچارد Pitino مواجه شده اند چالش های خود را و این تیم را در دادگاه موفقیت فقط نبوده است همان.

مونسون به طول انجامید هفت به علاوه فصل اسمیت در آنجا ماند و در حال حاضر Pitino عمیق است به هفتم در سال آینده اش نامشخص است.

Gophers (13-14) در ویسکانسین در یکشنبه رو طولانی شانس برای بازگشت به مسابقات NCAA پس از آن دو بار در سه فصل گذشته. شانس خود را برای همه اما تبخیر شنبه مقابل مریلند پس از یک سوم در نیمه دوم بحران در خانه.

“تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که شما برنده بازی و که خاموش مردم تا” Pitino گفت: از کسانی که سوال خود را از امنیت شغلی است. “من قطعا باید کنترل امیدوارم تأثیر آن است.”

در طول Clem هاسکینس دوران Gophers ساخته شده جداگانه اجرا می شود به شیرین 16 نخبگان هشت و چهار نهایی. NCAA خالی دومی موفقیت, همراه با, همراه 1997 به عنوان ده بزرگ پس از رسوایی.

دو سال پس از مینه سوتا برق چهار نهایی اجرا سابق تحصیلی مشاور مراجعه کننده به نوشتن صدها مقاله برای بازیکنان در طول شش سال span تحت هاسکینس. NCAA ناودان مینه سوتا با چهار سال مشروط پاک کردن نتایج از شش فصل است.

در دو دهه پس از Gophers رسیده اند مسابقات NCAA فقط شش بار هرگز به پایان رساندن بالاتر از چهارم در ده. برای مقایسه ویسکانسین ساخته شده است 20 NCAA مسابقات (و سه نهایی چهار دست و پا) در آن span اتمام بالاتر از چهارم 11 بار.

مانند Pitino, مونسون و اسمیت رفت و از طریق تلاش بار در مینه سوتا است. احساسات سخت کنار آنها هر دو بازگشت به دانشگاه در ماه آوریل گذشته زمانی که آنها در شهر برای چهار نهایی به دیدن این برنامه امکانات جدید با چشمان خود.

“من فکر کردن در مورد مجازات اعدام و SMU فوتبال و چه مدت آن را گرفته آنها 30-چیزی سال به عقب” مونسون گفت: در اوایل این فصل است. “مینه سوتا بسکتبال می تواند به راحتی بوده است که در همان شیار مانند SMU فوتبال است. آن می تواند به یک زمان طولانی برای رسیدن به جایی که آن را در حال حاضر.”

پس لرزه های رسوایی

مونسون تبدیل Gophers کار دو بار قبل از پذیرش موقعیت در جولای سال 1999.

پس از مصرف Gonzaga به نخبگان و هشت در فصل دوم خود را به عنوان یک بخش من سر مربی مونسون نمی خواهم به “پاکسازی مرد” بین هاسکینس و بعد مربی. اما پس از آن-Gophers مدیر ورزشی علامت Dienhart او را متقاعد کرد که تحریم ها نمی تواند یک حکم اعدام است.

“گرانش آن بسیار بیشتر از من می دانستم که” مونسون گفت. “آنها می گویند وجود دارد ابر را بر سر شما.’ که همه آن طول می کشد برای تبدیل شدن به یاد ماندنی برای تغییر درک.”

در طول هفته اول مونسون حال گفتگو با Gophers بازاریابان در مورد چگونه برای ترویج برنامه پس از رسوایی.

پاسخ آنها این بود که آنها نمی نیاز به انجام این کار بسیار. آنها صرف پول بیشتر در فوتبال به این دلیل که طرفداران بسکتبال “فقط بیا” مونسون گفت.

مونسون فکر آن را یک اشتباه بزرگ به فرض پشتیبانی فن همیشه خواهد بود وجود دارد.

“ما تا به حال مقدار زیادی از کار را به انجام در این برنامه به این تیم رفتن” او گفت:. “من فکر کردم که 13,000 [طرفداران] پایین می رود به 9,000, 10,000, آنها در حال رفتن به دنبال یک مربی جدید. متاسفانه من نوع یک پیامبر در برخی از راه.”

با توجه به بودجه داده های به دست آمده توسط استار تریبیون, تیم بلیط درآمد کاهش یافته است 34 درصد از سال 2003 تا مونسون فصل گذشته در 2006-07. آن آغاز شده و با آهسته قطره به Gophers به خود جلب کرد به طور متوسط 13,895 طرفداران بیش از مونسون برای اولین بار چهار فصل.

او به ارث برده 7-پا-1 مانتیسلو standout Joel Przybilla اما دانشجوی سال دوم سمت چپ این تیم در طول مونسون اول فصل اعلام کرد برای NBA پیش نویس پس از یک دانشگاهی تعلیق.

“من فکر می کردم” اوه نه این افراد در حال رفتن به بو من از ورزشگاه’ ” مونسون گفت. “و من به یاد داشته باشید گرفتن ایستاده اند. آن را فقط نشان می دهد آن دسته از افرادی … می خواستم به نفع خود بیش از ما برنده شد اما آنها در گیر با این برنامه از طریق برخی واقعا بار دشوار است.”

این روزها Gophers وفادار تنها می تواند از خواب یک ستاره پنج مک دونالد آمریکایی از ایالت مینه سوتا با پوشیدن مارون و طلا. اما دو جمله استخدام پیروزی برای مونسون کمک پمپ های زندگی به برنامه.

اولین بار, Duluth, شرق ریک Rickert reneged در تعهد خود را به ایالت آریزونا در سال 2001 به ماندن در خانه. سپس دو سال بعد — پس از Rickert وارد NBA draft — هاپکینز’ Kris Humphries بدبختانه از دوک به Gophers و بازی در یک فصل. نه برتر مسابقات NCAA اما آنها باقی می ماند تنها Gophers بازیکنان پیش نویس در 20 سال گذشته.

“آنها آغاز فرایند درمان برای دولت” مونسون گفت.

مونسون که استعفا داد و پس از هفت بازی در سال 2006 منجر Gophers به یکی NCAA tournament ظاهر. او در حال حاضر در 13 فصل به عنوان سر مربی در لانگ بیچ دولت است.

“من نمی دانستم این قدر که تحریم ها و مشروط خواهد بود در برنامه,” او گفت:. “وجود دارد یک دلیل بسیاری از مردم تبدیل شده است که کار کردن است که بیشتر تاسیس و جانبازان است. من یک پسر جوان بود که نمی خواهید به غم و اندوه در تحریم … و سعی کنید آن را به حرکت رو به جلو است.”

یک تمرین تسهیلات کوتاه

اسمیت سالها وقت صرف گفتن استخدام Gophers برنامه ریزی در ساختمان یک تمرین تسهیلات. او هنوز هم به نظر می رسد که وعده خالی با حسرت.

در اواخر تصدی خود Gophers افتاد از در حال اجرا برای اپل دره Tyus جونز که رفت به ستاره در دانشگاه دوک برای یک فصل است و در حال حاضر در NBA است. اسمیت هنوز شگفتی های مختلف چگونه است که استخدام و دیگران شده اند می تواند اگر او می خواهم تا به حال بیش از تاسیسات نقشه را نشان می دهد.

فلوریدا تا به حال شروع به پریدن کرد در مقابل در امکانات جنگ برنده back-to-back ملی عنوان در سال 2006 و ’07. کنتاکی انجام داده بودند جمع آوری کمک های مالی برای یکی از جدید فقط به عنوان اسمیت بود می روم در سال 2007. اما تو جدید تسهیلات عمل نمی آمد تا پنج سال پس از اسمیت خروج.

“این ناامید کننده است که ما نمی تواند آغاز شده است که هنگامی که ما وجود دارد” اسمیت گفت. “شما بد نگاه می کند به عنوان یک مربی زمانی که شما در حال فروش” ما قصد داریم این تسهیلات عمل.’ و شش سال بعد زمانی که من در آنجا نبود حتی آغاز شده است.

“ما از دست رفته در Tyus جونز. که در آن مرکز خواهد تفاوت ایجاد کرده ایم.”

در حالی که تو جمع آوری کمک های مالی با تمرکز بر فوتبال در آن زمان مردان بسکتبال هزینه های عملیاتی را افزایش از رقم 3.8 میلیون در مونسون نهایی سال به $6.7 میلیون اسمیت سال سوم. اسمیت برای امیدوار بود حتی بزرگتر خروش.

“ما هرگز در بالا اما ما رقابتی با هر کس دیگری در لیگ گفت:” اسمیت که رفت به بازگشت به عقب مسابقات NCAA در سال 2009 و 2010. “آنها تا به حال به آن مرحله از مالی, استخدام و سرمایه گذاری به برنامه بسکتبال نظر را یک جهش بزرگ است. من انتظار می رود را به نفع خود بیشتر زمانی که من وجود دارد. من انتظار می رود به مینه سوتا به یک ده بزرگ قهرمانی است.”

اسمیت در ادامه به مربی در فناوری تگزاس و ممفیس است و در حال حاضر در نقطه بالا. بیش از یک دهه پس از چشم انداز خود را از تو باز $188 میلیون ورزشکاران ایجاد کرد در ماه ژانویه سال 2018 است.

“که یکی از [اصلی] استخدام نقاط که فربه به فروش می رسد با ما” گفت: آندره فلوریس که بازی برای هر دو اسمیت و Pitino. “من فکر می کنم که تنها چیزی که وجود نداشت اما در حال حاضر آنها یکی است. آنها همه چیز را که آنها نیاز به رشد است.”

استخدام نتواند کوه

پس از برنده شدن در یک ابتلای قهرمانی در سال اول Pitino این برنامه را دیدم غرق به پایین ترین نقطه آن پس از رسوایی با 8-23 نجومی در سال 3.

در حالی که تندرست با دو NCAA مسابقات در سه سال Pitino ندارد ننگ رسوایی نگران و نشان می دهد می تواند استخدام درخشان عمل جدید مرکز.

اما او امضا کرده است و فقط سه تا از 22 بازیکن محلی ارائه شده در گذشته خود سه کلاس.

“من فکر می کنم هر دولتی که وجود دارد در دولت استعداد شما در حال رفتن به ارزیابی که” Pitino گفت. “پس از آن مهم است برای ما برای به دست آوردن آنهایی که حق است.”

یک اوج در آمد و تا سال 2017 با چمپلن پارک McKinley رایت. رایت بازدید U و شد به طور جدی با توجه به تعهد قبل از Gophers فرود آمد نیویورک گارد نقطه Isaiah Washington. درست یا غلط آن را ناشی از یک درک که Pitino با ارزش خارج از کشور استعداد بیشتر است.

اثر موج دار شدن بود و ماندگار. واشنگتن ناامیدی بود و در نهایت انتقال به Iona در حالی که رایت تبدیل به یک Pac-12 بازیکن در کلرادو. و Gophers اند و نه فرود استخدام از رایت D1, مینه سوتا, AAU برنامه پس از جمله مک دونالد آمریکایی متی صدمه دیده Zeke Nnaji تایلر Wahl و Tyrell تری در سال گذشته و بن کارلسون Dawson گارسیا و استیون Crowl این سال است.

Pitino هنوز هم امیدوار به زمین دیگری D1, مینه سوتا, چشم انداز: هاپکینز تیرانداز Kerwin والتون که با حضور چند Gophers بازی های خانگی این فصل است.

“آن را فقط پایین می آید به اولویت ها و روابط” گفت: جرمی میلر مدیر برنامه برای D1 مینه سوتا است. “افرادی که این بچه ها را نگاه کرد به مانند مک کینلی رایت — آنها را ببینید و می توانید را تشکیل می دهند ذهن خود را.”

Pitino باارزش استخدام شده در دولت بازیکنان: امیر Coffey در سال 2016 و دانیل Oturu در سال 2018 است. هر دو کمک کرد Gophers رسیدن به مسابقات NCAA به عنوان دانشجوی سال اول standouts. Coffey تنها سابق لاک پشت نقب زن برای دیدن زمان در NBA در این فصل و Oturu پتانسیل را دنبال کنید.

“من همیشه معتقد پیام در آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام وجود دارد” گفت: Coffey که دارای دو طرفه قرارداد با لس آنجلس کلیپرز. “من هنوز هم مبارک من وجود دارد. این یک حرکت بزرگ برای من است.”

سابق اسکندریه ستاره و چهار ستاره 2021 مرد بزرگ Treyton تامپسون متعهد در این سال به تو را 2021 کلاس اول محلی Pitino فرود آمد پس از 2018 کلاس با Oturu Gabe Kalscheur و جارویس Omersa.

به عنوان هیجان زده به عنوان طرفداران شده اند بیش از کسانی که در دولت بازدید آنها نگران تر بیش از Gophers’ بزرگ نتواند به خصوص هشت مک دونالد همه آمریکایی ها از سال 2013 از جمله گارسیا و Jalen Suggs این سال است.

هنوز هم ریشه های ایجاد

اسمیت تا به حال همان کارکنان برای تمام شش فصل با Gophers اما گردش مالی بوده و عامل برای Pitino که از دست رفته چهار دستیار مربیان در پنج فصل. بن جانسون یک پر شده گراد و سابق Gophers گارد چپ برای خاویر دو سال پیش بود که بزرگترین ضربه را به صورت محلی.

گارسیا به عنوان مثال در توضیح دلایل انتخاب او مارکت بیش از Gophers گفت: “بن جانسون اصلی من بود کارگزینی. او فوق العاده سرد. من نمی دانم به چه فکر کنم در اول [که او].”

Pitino کارکنان به دست آورده بیشتر زمین در برخی از جوان های محلی و چشم انداز پس از با هم بودن برای یک زن و شوهر از سال, و او به حمایت از این دانشگاه برای استخدام در یک سطح بالاتر است. این تیم در مجموع درآمد و جذب بودجه تنظیم شده برای تورم بیش از سه برابر شده از سال 1996 تا سال 2019. در واقع Gophers صرف بیش از شش برابر در استخدام در سال گذشته ($505,000) نسبت به ویسکانسین ($81,000). مینه سوتا دیگر مرز رقیب آیووا صرف $466,000.

Pitino و آیووا مربی Fran McCaffery جذب بیشتر در سراسر کشور در حالی که Badgers مربی گرگ Gard تمرکز بیشتر منطقه ای. بدون در نظر گرفتن Gard فرود آمد بالا-20 استخدام در کلاس که شامل بومی مینه سوتا کارلسون و Crowl.

Pitino فرود آمد دو چهار ستاره خارج از کشور استخدام در جمال Mashburn جونیور (New Hampshire) و Martice میچل (ایلینوی). مینه سوتا کلاس رتبه 48 در سراسر کشور با توجه 247Sports.com.

تمام گفته Gophers تا به حال تنها جهش پس از رسوایی موفقیت اما آنها در یک موقعیت بهتر پس از بیش از دو دهه پس از هاسکینس به گام بعدی.

Gophers مدیر ورزشی علامت Coyle که مشغول به کار در U در طول مونسون تصدی شاهد چقدر دشوار بود برای بازسازی برنامه پس از رسوایی. Coyle به Pitino دو سال تمدید قرارداد آوریل گذشته پس از این تیم را شکست داد و لویی در مسابقات NCAA.

“این سخت است برای ساخت یک برنامه و برای ادامه این حرکت” Coyle گفت: پس از آن.

Pitino نقل از این تیم 2017 و ’19 NCAA tournament سفر به عنوان نشانه های این برنامه است که هنوز هم در مسیر درست.

“آن را بدست بهتر” Pitino گفت. “آکادمیک بچه ها در حال شکوفایی و همچنین. ما سعی به انجام همه چیز کمی به مطمئن شوید که این برنامه بهتر است. آن را همچنان به ساخت و رشد است.”

ناتالی رادماکر دانشگاه مینه سوتا در انتساب برای استار تریبیون کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید