شهر اسکاتسدیل اولین هتل جدید در بیش از یک دهه میله میله برای باز کردن در سپتامبر

سایبان توسط هیلتون یک هتل جدید برنامه ریزی شده برای شهر اسکاتسدیل در مراحل پایانی است و انتظار می رود که در ماه سپتامبر.

هتل در گوشه شمال شرقی خیابان اول و مارشال راه است اولین هتل تازه ساخته شده در منطقه در بیش از یک دهه.

آخرین هتل ساخته شده در شهر بود W هتل در گوشه ای از اسکاتسدیل آریزونا و Camelback جاده ها که تکمیل شد 15 سال پیش.

Devin Mahoney یک Scottsdale مادری که مشغول به کار در هتل ها مانند فرمانت Scottsdale شاهزاده خانم و تخته سنگ رفت و آمد مکرر نامگذاری شد مدیر کل اموال. ماهانی گفت: او شده است انتظار برای هیلتون به خود را راه اندازی بوتیک نام تجاری شیوه زندگی که به او گفته شده است “سال در ساخت.”

“من در عشق با کار در بوتیک هتل” Mahoney گفت: Arizona Republic. “آنها به مکان من می خواهم به ماندن این چیزی است که من در مورد پرشور است.”

چه برنامه ریزی شده است ؟

برنامه ای برای هتل ارسال شد در سال 2018 است. هتل جایگزین سابق آریزونا مدرسه املاک و مستغلات و کسب و کار.

سایبان توسط هیلتون خواهد بود هفت داستان و دو سطح از زیر کلاس پارکینگ.

این هتل شده در صورتحساب یا لیست به عنوان “گسترش طبیعی Scottsdale تاریخی هنر منطقه” خواهد شد و دارای 177 اتاق حدود 2000 فوت مربع از فضای جلسه و دو ناهارخوری مفاهیم از جمله امضا رستوران و یک استخر پشت بام و نوار.

ماهانی گفت: “جواهر” از هتل خواهد بود آن پشت بام, استخر و نوار. این هتل نیز از ویژگی های سرپرستی کار توسط هنرمندان محلی بازتاب محله است که این هتل به زودی, تماس, صفحه اصلی, ماهانی گفت.

آینده منطقه

هتل باز می آید بر روی پاشنه از دیگر پروژه های مهم در برنامه ریزی برای این منطقه که شامل گالری های منطقه ای و موزه غرب است.

در اکتبر Scottsdale شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب موزه مربع پروژه 13-داستان هتل آپارتمان و محل سکونت پروژه برنامه ریزی شده برای Goldwater بلوار بین خیابان دوم و مارشال راه است.

رهبران جامعه در آن زمان گفت که موزه مربع خواهد درایو بیشتر مردم به این منطقه و تقویت نزدیک Stagebrush تئاتر Scottsdale موزه غرب و Scottsdale هنرمندان مدرسه.

ماهانی گفت: تغییر در شهر همواره ثابت اما این هنر منطقه باقی مانده است اغلب بدون تغییر باقی ماند.

“در بسیاری از شخصیت در این منطقه است. ما نه به دنبال تغییر که” Mahoney گفت. “این نوع فقط یک انبساط و یک سیر تکاملی وجود دارد. ما میخوایم علاوه بر این خوب است که به محله.”

هتل ها و استراحتگاه مدت طولانی است که یک نیروی محرکه در اسکاتسدیل آریزونا گردشگری اقتصاد است. بازدید دلار اختصاص 26 درصد از شهرستان فروش و درآمد مالیاتی در سال 2019 پول می رود که نسبت به گردشگری مربوط به تحقیقات حوادث و پروژه های سرمایه ای برای شهر است.

اما Scottsdale, منطقه, هتل ها و استراحتگاه خود را دیدم نرخ اشغال شاقول در اوایل این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ماهانی گفت: هتل صنعت مانند هر صنعت دیگر تا به حال به reimagine خود را در میان همه گیر.

او گفت: سایبان خواهد اهرم فن آوری اجازه دهید به مهمانان کنید و دسترسی خود را به اتاق کلید بر روی تلفن های خود را در حالی که همچنین توزیع رستوران منوها به مهمانان از طریق کدهای QR.

و بر خلاف هتل ها که تکیه بر کسب و کار رانده شده توسط در نزدیکی مراکز کنوانسیون و مسافران کسب و کار سایبان یک تفریح متمرکز ملک است که به احتمال زیاد برای دیدن کسب و کار بازگشت سریع تر, ماهانی گفت.

“ما در موقعیت خوبی برای وقتی که کسب و کار می کند دوباره,” او گفت:. “امیدوارم که شروع کسب و کار بازگشت و بازگشت در یک راه امن.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im