Okee Dokee برادران راش-انتشار آلبوم برای کمک به خانواده های جشن هم’

زمان Okee Dokee برادران رو به دیدن پیت سیگر در انجام Woodstock, n. y., در 2011, عامیانه, افسانه 91 بود و نه در بهترین بهداشت و درمان. ساخته شده است که حتی بزرگتر تصور در آنها.

“او تا به حال یک بانجو در دست خود و به سختی کنده آن” Okee Dokee banjoist جاستین لنسینگ به یاد می آورد: “اما همه او را به انجام می شد با بالا بردن دست خود را و می گویند برخی از کلمات و ما همه می دانستند چه می خوانم.

“این جمله الهام بخش برای ما در مورد ساده قدرت گرفتن افراد به آواز خواندن با هم.”

برای لنسینگ و جو Mailander — ایم که آواز هم از دوران کودکی — در حال حاضر بیش از هر زمان به کانال که قدرت.

در حالی که بسیاری دیگر برنده جایزه گرمی اعمال خود را به تاخیر انداخته آلبوم منتشر شده تا زمانی که آنها می توانید به عقب در جاده ها پس از coronavirus مستند بچه پسند شهرهای دوقلو عامیانه دو شتاب زده به انتشار آلبوم جدید خود را با دو ماه. آنها نمیفهمد هسته ای خود را مخاطب می تواند از آن استفاده کنید در حال حاضر.

“به جای نگرانی در مورد تور ما تصمیم گرفت از آن مهم تر در حال حاضر به دیدار با قرنطینه خانواده های که در آن آنها عبارتند از: – دستیابی به” توضیح داد Mailander.

“امیدوارم از این آهنگ ها می توانید به من قرض بدهید و آنها را برخی از امید, بلند کردن برخی از ارواح و یا به سادگی آنها را به چیزی برای انجام با هم. این روابط به کل ایده این آهنگ برای جشن گرفتن با هم.”

با عنوان “آهنگ برای آواز” دو-دیسک مجموعه تا حد زیادی با الهام از تماس-و-پاسخ نام تجاری عامیانه موسیقی انقلابی توسط سیگر و اصلی “Okie” آهنگ مرد وودی گاتری. این تعاملی عامیانه است که حتی مبتدی ترین خوانندگان و نوازندگان می توانید با عضویت در.

“آهنگ برای آواز” نشانه انحراف از Okee Dokees’ “ماجراجویی” سوابق گذشته از جمله 2018 را “Winterland است” و 2012 دستیابی به موفقیت “شما می توانید قایق رانی?,” که موفق به کسب آنها یک جایزه گرمی برای بهترین بچه ها آلبوم موسیقی.

در حالی که کسانی که LPs رشد خاص فعالیت — یعنی “قایق رانی” معروف شد بر اساس یک شناور سفر را به پایین رودخانه می سی سی پی — این یکی واقعا گام به عقب و تمرکز بیشتر بر یک پایه تفریح و سرگرمی: آواز. نسخه فیزیکی حتی با یک کتاب شعر و آکورد برای همراهی.

در یک مصاحبه مشترک از طریق زوم هفته گذشته در حالی که هر یک از آنها گیر شدند در خانه های مربوطه — Mailander در مینیاپولیس و لانسینگ در دنور — این Okee Dokees تا آنجا پیش رفت به این خود را “جهانی ترین ضبط نشده است.”

“هر بچه وجود دارد می توانید سوار اسب یا صعود در یک قایق رانی, اما بسیاری از آنها را می خوانم این آهنگ ها” لنسینگ توضیح داد.

‘کمی ساده آهنگ

بسیاری از آهنگ های از جمله آلبوم بازکن “امید ماشین” “شادی” و “محله باند” (ضبط شده با کمک از برخی از Mailander را در زندگی واقعی همسایه) واقعا فقط در مورد شادی و جمعی از خواص آواز. دیگران ارائه singalong رویکرد به روزانه خانواده روال از جمله “اوایل پرنده” “پیاده روی بعد از ظهر و “Hushabye” و بسیاری از آنها الهام گرفته Mailander خود روز کامل با کودک نو پا خود را پسر رو. از این رو دو دیسک در حال تقسیم به “روز” و “شب” تم.

در همین حال برخی از تصادفی “آهنگ برای آواز” شامل “صدفی-O” الهام مشتاق ملوان سیگر قایق آهنگ; “کلیسای جنگل” در مورد آهنگی از طبیعت; و “آواز برای من شام” اقتباس از سنتی ایرلندی عامیانه آهنگ “همه برای من عرق خوردن.”

“اصلی است که در مورد نوشیدن آبجو و ترک همسر خود را بنابراین ما تا به حال برای قرار دادن خود ما را در پیچ و تاب آن را” کنایه آمیز Mailander که گرفته چند سفر به ایرلند با همکار خود ایرلندی-آمریکایی همسر آلیسون.

“هر شب شما می توانید رفتن به یک میخانه به شنیدن برخی از نوع از جامعه موسیقی عملکرد این که آیا آن یک سنتی ایرلندی موسیقی جم یا این نوع از دریا shanties و دیگر آهنگ ها هر کس می خواند به همراه. که الهام بخش بزرگی بیش از حد.”

این آلبوم قطعا بیشتر طرف آمریکایی ، این Okee Dokees خودداری از سیاسی پیام از سیگر و اکلاهما موسیقی; فقط اشاره به خطرات ناشی از گرمایش جهانی در آخرین آلبوم “Winterland” قرار دادن آنها را بر روی یخ نازک در برخی از شنوندگان ذهن. (حرکت صعودی رکورد نیز به دست آورده و آنها را یکی دیگر از گرمی نامزدی.) اگر هر چیزی آنها گفت: آنها می خواستند و تاکید بر اشتراکات پیر موسیقی محلی در این آهنگ های جدید.

“پیت و وودی واقعا یک پیوند مشترک بین چپ و راست” Mailander گفت. “آنها باید برخی از افکار رادیکال اما متصل به صحبت کرد و برای طبقه کارگر در راه صحبت می کند که به شکاف سیاسی در این لحظه به خصوص در این بیماری همه گیر.”

اضافه شده لانسینگ “یکی از پیت نظریه اصلی بود و این ایده بسیار ساده است که اگر ما با هم و آواز خواندن را با هم شروع می کنیم با شنیدن هر یک از دیگری بهتر است.”

البته آن را می توان در حالی که قبل از طرفداران می توانید شنیدن Okee Dokees آواز خواندن در فرد است. این دو تا به حال زادگاه حزب آزادی برنامه ریزی شده برای اواخر ماه ژوئن که هنوز اعلام نشده و شاید نمی توان انتظار stay-at-home دستورالعمل.

هر زمان که آنها را وادار به عقب در جاده های دو از انتظار به حس تازه ای از اهمیت را برای آنچه که آنها نام خود را “کمی ساده آهنگ ها.”

“ما لازم نیست بزرگ anthemic ballads مانند U2” Mailander گفت: “اما در خود ما کمی راه من احساس می کنم مانند آنچه ما انجام می دهیم به ما یادآوری می کند که چقدر مهم است برای با هم بودن و اتصال از طریق موسیقی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account