قیمت نفت رنج می برد بزرگترین روزانه تار و مار پس از سال 1991 در جنگ خلیج فارس در روز دوشنبه به عنوان تولید کنندگان برتر عربستان سعودی و روسیه شروع یک جنگ قیمت را تهدید می کند که به پایمال جهانی بازار نفت با عرضه است.

نزدیک به 25 درصد رکود در قیمت نفت باعث وحشت-فروش و تلفات سنگین بر روی دیوار خیابان اصلی شاخص های سهام به عنوان گسترش سریع coronavirus تقویت ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

عربستان سعودی و روسیه هر دو گفتند که افزایش تولید در آخر هفته پس از سه سال پیمان بین آنها و دیگر تولید کنندگان عمده نفت به منظور محدود کردن عرضه سقوط از هم جدا در روز جمعه.

مسکو در حال حاضر به حمایت از سازمان کشورهای صادر کننده نفت در ساخت عمیق تر نفت قطع به مقابله با سقوط قابل توجهی در تقاضا ناشی از تاثیر coronavirus در سفر و فعالیت های اقتصادی است.

قراردادهای آتی نفت خام برنت کاهش یافت $10.91 یا 24.1% به حل و فصل در $34.36 در هر بشکه رسید. قرارداد کاهش یافت تا آنجا که 31 درصد در روز قبل از آن به $31.02 پایین ترین سطح از فوریه. 12, 2016.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نفت خام کاهش یافت $10.15 یا 24.6% به حل و فصل در $31.13 در هر بشکه رسید. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قبل کاهش یافته است 33 درصد به $27.34, همچنین کمترین میزان از فوریه. 12, 2016.

دوشنبه مشخص شده یکی از بزرگترین روز درصد کاهش برای هر دو معیار پس Jan. 17 سال 1991 زمانی که قیمت نفت کاهش یافت و یک سوم در ابتدا از ایالات متحده در جنگ خلیج فارس.

حجم معاملات در ماه برای هر دو قرارداد آمار رکورد.

انرژی قیمت سهام را نیز به شدت کاهش یافته است و شیل تولید کنندگان شروع به کنترل هزینه ها در پیش بینی درآمد پایین تر است. سهام برای Exxon Mobil Corp و شورون پارسیان 10 درصد کاهش یافت و نزدیک به 13 درصد بود.

“بیش از آخر هفته هر شرکت redid تعداد آنها و اساسا شیل می رود به حالت زنده ماندن در شرایط استفاده از هزینه های سرمایه و فعالیت” گفت: Dan Yergin, معاون رئیس IHS Markit.

عربستان سعودی قصد دارد برای تقویت آن خام خروجی بالای 10 میلیون بشکه در روز) در ماه آوریل از 9.7 میلیون بشکه در ماه های اخیر دو منبع به رویترز گفت در روز یکشنبه. پادشاهی کاهش صادرات آن قیمت ها در آخر هفته برای تشویق شرکتها به خرید بیشتر.

روسیه یکی از تولید کنندگان برتر در کنار عربستان سعودی و ایالات متحده آمریکا نیز گفت: آن را می تواند بلند و خروجی آن می تواند مقابله با کاهش قیمت نفت پایین برای شش تا 10 سال است.

اوپک و روسیه و دیگر تولیدکنندگان در حال همکاری برای مدت سه سال به منظور جلوگیری از عرضه در یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+. کشورهای دیگر در این گروه به احتمال زیاد به افزایش عرضه و کاهش قیمت به رقابت با اضافه کردن عرضه به بازار در حال حاضر مماس با نفت خام است.

“پیش آگهی برای بازار نفت است و حتی وخیم تر از در ماه نوامبر سال 2014 زمانی که چنین قیمت جنگ گذشته آغاز شده به عنوان آن می آید به سر با سقوط قابل توجهی در تقاضا برای نفت با توجه به coronavirus” گلدمن ساکس گفت.

عربستان سعودی و روسیه و دیگر تولیدکنندگان مهم آخرین مبارزه برای سهم بازار در سال 2014 در تلاش برای قرار دادن فشار بر تولید از ایالات متحده است که نمی پیوست هر خروجی محدود کردن پیمان و که در حال حاضر بزرگترین تولید کننده نفت خام با تشکر به یک افزایش سریع در خروجی از شیل بخش.

جهانی شیوع کروناویروس باعث عملا اوپک رهبر عربستان سعودی به دنبال خروجی اضافی کاهش از اوپک+ گروه. بیش از 110.000 نفر آلوده شده اند در 105 کشور و سرزمین و 3,800 اند و اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

چین در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس است مختل جهانی اقتصاد و کاهش حمل و نقل به بزرگترین وارد کننده نفت.

آژانس بین المللی انرژی گفت: تقاضا برای نفت تعیین شد به قرارداد در سال 2020 برای اولین بار از سال 2009 است. آژانس برش سالانه خود را پیش بینی کرد و گفت که تقاضا خواهد قرارداد توسط 90,000 بشکه در سال 2020 از 2019.

عمده بانک ها نیز قطع کرده و تقاضای خود را پیش بینی رشد. مورگان استنلی پیش بینی کرد چین را صفر رشد تقاضا در سال 2020 در حالی که گلدمن ساکس می بیند یک انقباض از 150 ، 000 بشکه در تقاضای جهانی.

بانک مرکزی امریکا را کاهش داد قیمت نفت خام برنت هوا به 45 دلار در هر بشکه در سال 2020 از 54 دلار در هر بشکه رسید.

“رادیکال تغییر در سیاست نشان می دهد که عربستان اجازه خواهد داد که موجودی به ساخت به شدت بیش از سه چهارم گفت:” بانک مرکزی آمریکا, جهانی, گزارش پژوهش. “به عنوان یک نتیجه, ما در حال حاضر انتظار می رود قیمت نفت برنت به طور موقت شیب به $20s محدوده طی هفته های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de