قیمت نفت سقوط روسیه به عنوان اهداف Frackers, $20 در هر بشکه ممکن است

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است با هدف قرار دادن ایالات متحده در صنعت نفت با امتناع از کاهش تولید نفت در برابر خواسته اوپک به عنوان رهبران اقتصادی اضطراب افزایش می یابد و در میان جهانی از شیوع کروناویروس گزارش بلومبرگ.

“کرملین تصمیم گرفته است به قربانی اوپک+ برای جلوگیری از شیل تولید کنندگان و مجازات آمریکا برای خراب با جریان نورد 2” گفت: الکساندر Dynkin رئیس موسسه اقتصاد جهانی و روابط بین الملل در مسکو, دولت اجرا فکر می کنم تانک. “البته به ناراحتی عربستان سعودی می تواند مخاطره آمیز اما این استراتژی روسیه در لحظه – انعطاف پذیر هندسه از منافع است.”

قیمت نفت سقوط 30 درصد در اوایل معاملات روز شنبه پس از اوپک شکست به اعتصاب یک معامله با متحدان خود در مورد کاهش تولید برخی از کارشناسان نفت پیش بینی 20 دلار در بشکه نفت در سال 2020 است.

“بزرگ ژئوپولیتیک مفاهیم. به موقع محرک به صورت خالص مصرف کنندگان است. فاجعه بار برای شکست خورد/ناکامی پترو-kleptocracies عراق, ایران و غیره – ممکن است به اثبات وجودی 1-2 پانچ زمانی که زوج با COVID19” علی Khedery قبلا اکسون ارشد خاورمیانه و مشاور و در حال حاضر مدیر عامل شرکت ایالات متحده مبتنی بر استراتژی شرکت دراگومان سرمایه گذاری نوشت یکشنبه در توییتر.

امتناع روسیه برای کاهش تولید نفت انجام شد برای محافظت از کرملین جورج فریدمن رئیس جغرافیای سیاسی آتی گفت: عصر ایران.

“به عربستان توصیه برای کاهش تولید به منظور افزایش قیمت چیزی است که روسیه می تواند انجام دهد فقط اگر قیمت ها به سرعت در حال افزایش” فریدمن گفت. “اما با توجه به فشار رو به پایین از coronavirus من فکر می کنم روس ها محاسبه می شود که برش قیمت نمی تثبیت آنها و رد درخواست عربستان. آن در نظر گرفته شده برای صدمه زدن به آمریکا اما سعی کنید برای محافظت از اقتصاد روسیه است.”

قیمت نفت ادامه ياوه یکشنبه در میان نگرانی این اختلاف منجر خواهد شد یک ویروس ضعیف اقتصاد به غرق در عرضه بیش از حد نفت خام.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست داد $9.55 یا 21.1% به $35.72 در هر بشکه از 7 p. m. به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه پس زودتر دست زدن به پایین ترین قیمت از اوایل سال 2016. معیار خام ایالات متحده کاهش یافت $8.60 $به 32.68.

چشمگیر تلفات دنبال 10.1% افت برای نفت ایالات متحده در روز جمعه که بزرگترین آن از دست دادن بیش از پنج سال است. قیمت در حال سقوط در میان نگرانی های که تولید کنندگان نمی خواهد قطع منابع به اندازه کافی برای مطابقت با کاهش تقاضا. جدید کروناویروس آمار سفر و تهدید اقتصاد جهانی است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im