جهانی برای مقابله با کاهش عرضه نفت و بنیادی تاریخی قیمت تار و مار آویزان در تعادل روز یکشنبه به عنوان مذاکره کنندگان مسابقه برای پیدا کردن یک توافق با, فقط ساعت برای رفتن تا زمانی که بازار باز می شود.

دیپلماتیک کشمکش بین مکزیک و عربستان سعودی وارد چهارمین روز شد که هیچ یک از طرفین مایل بود به تن حتی به عنوان ایالات متحده شدت فشار و تلاش برای کارگزار یک مصالحه. در نشانه آن است که زمان در حال اجرا است کرملین هشدار داد از “هرج و مرج قابل کنترل” اگر مذاکرات شکست بخورد.

“تمام جهان باید در این معامله” دیمیتری Peskov رسمی سخنگوی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: در نظر پخش در روز یکشنبه.

مخاطرات بالا هستند: قیمت در حال حاضر در حال سقوط تحت وزن از نفت اشباع است که به مقدار حدود یک سوم از بازار را اندازه معمول پس از coronavirus همه گیر تعطیل اقتصاد جهانی است. که تهدید شیل صنعت مخرب بودجه از نفت وابسته به سازمان ملل و ساخت آن را سخت تر برای بانک مرکزی در پاسخ به این ویروس شوک.

اوپک+ اتحاد در روز پنج شنبه توافق کردند که برنامه ای برای کاهش خروجی آن 10 میلیون بشکه در روز-معادل 10 از عرضه جهانی. معامله خواهد پایان دادن به جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه است. اما آن را هنوز هم نیاز به تایید از مکزیک است که بخشی از داد اما تا کنون نه تایید آن.

در یکی دیگر از نشانه های یک معامله کند اما ریاض است که به خود زمان بیشتری برای مذاکره به عربستان سعودی با تاخیر ماهانه خود قیمت-تنظیم رویداد آن را به عنوان در انتظار نتیجه مذاکرات. قیمت فروش اصلی سلاح در جنگ قیمت پادشاهی راه اندازی شد در ماه گذشته آن را به عنوان به دنبال گرفتن سهم بازار برای کوسن ضربه از قیمت های پایین است.

مذاکرات را تشدید کرده و به بالاترین سطح با تهمت دخالت به صحبت می کنند به رهبران از جمله ولیعهد و محمد بن سلمان.

نگه دارید-در مذاکرات مکزیک است. پوپولیستی رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador متعهد به بازگرداندن کشور به نفت پمپاژ دلاوری با آن سیاسی نمادین دولت و شرکت نفت است و بنابراین او تمایلی به توافق به کاهش است. مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سازش اما آن رد شد توسط عربستان سعودی است. مذاکرات بین انگلستان و مکزیک ادامه خواهد داد.

ادامه مطلب: سلاح های مخفی است که به مکزیک قدرت در جنگ قیمت نفت

حتی اگر یک معامله رسیده است, آن ممکن است به اندازه کافی برای قرار دادن یک طبقه زیر قیمت نفت است. در حالی که کاهش 10 ٪ در سراسر جهان نفت خام خروجی خواهد بود بی سابقه این امر به سختی دندانه مازاد است که همچنان به ساخت به عنوان ویروس مستند گسترش می یابد. خام وست تگزاس اینترمدیت تضعیف بیش از 9 درصد در روز پنج شنبه — به عنوان یک معامله نگاه کرد به احتمال زیاد — حل و فصل زیر 23 دلار در هر بشکه رسید. بازارها بسته شد در روز جمعه.

معامله گران را بازرسی خواهد کرد هر گونه توافق برای جزئیات واقعی که در آن کاهش می آیند و چقدر از تیتر شکل ممکن است از حرکت خطوط و کاهش که در حال حاضر مجبور شده اند در تولید توسط بازار است.

متخلفان اوپک+ معامله برای 10 میلیون بشکه کاهش نیاز به مکزیک برای کاهش خروجی خود را با از 400 ، 000 بشکه در روز. این کشور آمریکای لاتین را رد کرده است این پیشنهاد را به جای ارائه به قطع خروجی فقط 100,000 بشکه.

در تلاش برای شکستن بن بست تهمت ارائه یک راه حل دیپلماتیک که شامل برخی از خلاق حسابداری با مکزیک شمارش برخی از بازار ایالات متحده-محور عرضه کاهش به خود را دارد. با توجه به نمایندگان اکثر کشورهای عضو اوپک کشور+ بازگشت به تهمت سازش-حتی اگر آنها تصدیق آن چهره ساز که نیست ترجمه به واقعی کاهش است. اما عربستان سعودی اصرار دارد که مکزیک قطع تولید آن به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری.

اوپک+ داد در ابتدا ملاقات روز پنج شنبه از طریق ویدیو کنفرانس و به دنبال آن در روز جمعه توسط یک مجازی گردهمایی وزیران انرژی گروه 20.

G-20 گفت: آن را به “تمام اقدامات لازم” برای حفظ تعادل بین تولید کنندگان نفت و مصرف کنندگان اما هیچ تعهد نسبت به مراحل خاص در تولید کاهش است. ریاض تا به حال می خواستم G-20 جلسه به عملکرد حداقل 5 میلیون بشکه در روز کاهش تعهدات از تولید کنندگان خارج از اوپک+.

اوپک+ ائتلاف متشکل از اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متفقین تولید کنندگان از جمله روسیه شده بود به طور داوطلبانه مهار خروجی پس از 2017. اتحاد شروع به فرو ریختن در ماه گذشته زمانی که عربستان سعودی و روسیه نمی تواند توافق بر عمیق تر تولید محدودیت هایی برای جبران تاثیر این ویروس. عربستان سعودی در پاسخ به راه اندازی جنگ قیمت و یک ماه در همه طرف به دنبال یک آتش بس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de