صنعت نفت و تحلیل هشدار Fracking بان می تواند هزینه 7.5 M شغل

یک صنعت نفت-حمایت تجزیه و تحلیل نشان می دهد که ممنوعیت fracking هزینه تا 7.5 میلیون شغل و در نتیجه $7.1 تریلیون دلار ضرر به تولید ناخالص داخلی.

یافته های آمده در پی قانون معرفی دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی رهبر بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. منع نفت تکنیک است که خطرات آسیب های زیست محیطی.

موسسه نفت آمریکا تجزیه و تحلیل پنجشنبه منتشر شد یافت که ممنوعیت فدرال لیزینگ و fracking عملیات می تواند سازش تا 7.5 میلیون شغل در ایالات متحده در دو سال و می تواند منجر به تجمعی تولید ناخالص داخلی از دست دادن $7.1 تریلیون دلار تا سال 2030.

این گزارش به نقل از مدلسازی داده ها از شرکت مشاوره OnLocation نمایش “اثرات اقتصادی است که می تواند نتیجه از چنین سیاست هایی – در اقتصاد گسترده تر دولت ملی و اشتغال و فردی خانواده ها” اضافه کردن “These شامل احتمال تحریک آمریکا و رکود اقتصادی و معکوس اقتصادی و امنیت انرژی در حال پیشرفت است.”

هر چند ترقی خواهان استدلال می کنند fracking به شمار زیست محیطی و مسائل مربوط به سلامت از جمله آلودگی آب آشامیدنی API شمارنده کاهش fracked نفت و گاز برای بازار می تواند به افزایش هزینه های مصرف کننده از جمله 58 درصد افزایش در قیمت گاز طبیعی و 64 درصد افزایش در هزینه های کشاورزی محصولات کشاورزی مانند گندم با توجه به افزایش هزینه های انرژی است.

“خانواده های آمریکایی باید شوکه به شنیدن پیشنهادات از نامزدها برای دفتر بالا که ممنوعیت این تحول تکنولوژی است که پاک کردن یک نسل از آمریکایی پیشرفت و بازگشت ما به روز سنگین اتکا به انرژی خارجی,” API رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Sommers در بیانیه ای گفت: تپه گزارش شده است.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de