قیمت های آتی نفت غوطه به رشد تقاضا تغذیه بازار وحشت

نفت برنت در معاملات آتی قیمت ها سقوط کرد دوباره در روز سه شنبه به بازار نفت هراس توسعه یافته به دومین روز با هیچ پایانی در چشم به تورم جهانی نفت خام تقاضا به عنوان coronavirus همه گیر شده محو تقاضا برای سوخت.

بیشتر به طور فعال معامله آمریکا قرارداد منقضی می شود که در ماه ژوئن به طور خلاصه غرق به تک رقمی یک روز پس از معامله گران مجبور به پرداخت $37.63 به خلاص شدن از شر هر بشکه نفت در حل و فصل از انقضای قرارداد ممکن. مواجهه با کمبود فضای ذخیره سازی و دراماتیک 30% شیرجه رفتن در سراسر جهان تقاضای سوخت, بودجه نگهداری فروش نفت به شدت.

با عرضه به دنبال مانند آن را به مراتب بیش از تقاضا برای هفته های آتی نفت برنت برای تحویل در ماه ژوئن کاهش یافت $6.24 یا 24 درصد به حل و فصل در $19.33 در هر بشکه رسید در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نفت خام در ماه ژوئن جلو-ماه قرارداد از روز شنبه کاهش یافت $8.86 یا 43 درصد به $11.57.

ایالات متحده در ماه ژوئن آتی سابقه بیش از 2 میلیون قرارداد در روز سه شنبه.

در جلسه پایین نفت برنت در مقابل ماه کاهش یافت و به $17.51 در هر بشکه رسید که پایین ترین رقم از نوامبر سال 2001 در حالی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت دوم-ماه کاهش یافت و به رکورد پایین از $6.50 برای آن قرارداد.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل بازگشت از قلمرو منفی و منقضی شده در $10.01 در هر بشکه رسید که بیشترین پوزیشن های باز آمدن به این هفته حل و فصل شد و در روز دوشنبه.

“با در دسترس ذخیره سازی در تامین کوتاه مدت هیچ کس نمی خواست به برگزاری یک قرارداد مورد به علت” Konstantinos Venetis ارشد اقتصاد در TS Lombard مستقل تحقیقات سرمایه گذاری ارائه دهنده گفت: در یک توجه داشته باشید. “شیل تولید به سرعت در حال نزدیک شدن به نقطه که در آن آنها خواهد بود مجبور به تعطیل کردن عملیات.”

اصلی ایالات متحده سازی hub در کوشینگ اوکلاهما تحویل نقطه برای WTI انتظار می رود به طور کامل در عرض چند هفته.

“وجود دارد هیچ چیز را به انرژی معامله گران بر این باورند که ذخیره سازی محدودیت های افزایش موجودی و تقاضا نگرانی خواهد بود کاهش داد گفت:” ادوارد ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA در نیویورک است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دولت به بودجه در دسترس برای ایالات متحده در صنعت نفت و گاز خواستار شنبه سقوط یک “فشار مالی” و mooting توقف عربستان واردات است.

در تگزاس, اما, نفت و گاز, تنظیم کننده کاهش یافته و به نیروی تولید برای محدود کردن تولید نفت.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن از جمله روسیه اعلام کرده اند فراگیر کاهش در تولید به مقدار تقریبا 10 درصد از عرضۀ جهانی. اما با اقتصاد عملا در یک وقفه به دلیل coronavirus مستندات تقاضا است انتظار افت تا آنجا که 30%.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: پیشرو جهانی نفت تولید می تواند برگزاری مذاکرات دوباره به بحث در مورد خروجی های خود را مقابله بیشتر در صورت نیاز.

برترین صادر کننده نفت و عملا اوپک رهبر عربستان سعودی گفت که آماده است به اضافه اقدامات برای ایجاد ثبات در بازار نفت همراه با دیگر تولید کنندگان.

ایالات متحده موجودی نفت خام شد و انتظار می رود در حدود 16.1 میلیون بشکه در هفته به مارس 17 بعد از ارسال بزرگترین یک هفته ساخت در تاریخ تحلیلگران در نظرسنجی رویترز گفت.

موسسه نفت آمریکا (API) است که برای انتشار داده های خود را در 4:30 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de