OhMD ارائه می دهد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود را اس ام اس مبتنی بر پیام کوتاه پلت فرم به صورت رایگان برای کمک به مبارزه با گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

BURLINGTON, Vt., 7 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — OhMD پیشرو بهداشت و درمان و ارتباطات پلت فرم است که ارائه یک نسخه رایگان از آن بیمار پیام کوتاه پلت فرم برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) از طریق موثر تر و آنی ارتباطات بین بیمار و عمل پزشکی. هزاران نفر از شیوه ها و بیمارستان ها در تمام 50 ایالت در حال حاضر با استفاده از OhMD پلت فرم برای تعامل بیمار و ارتباطات است.

“من عمل است که با تکیه به شدت در امن پیام کوتاه در حال حاضر می گوید:” دکتر ژانت Pate, پزشک متخصص اطفال در پرورش اطفال در هوستون تگزاس. “تیم ما قادر است به سوال در مورد, سفر, تاریخچه و تصمیم می گیرید اگر بیمار باید به دفتر آمده. ما نیز خواسته است که بیماران مبتلا به متن ما به محض ورود برای قرار ملاقات خود را بنابراین ما می توانید از راه دور ارزیابی شرایط خود را قبل از آنها وارد است.”

“بهداشت و درمان ارائه دهندگان اقدام به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند برای پاسخ به COVID-19 موارد اما احساس فوریت در کمک به آنها در برقراری ارتباط با بیماران در مورد به روز رسانی ویروس, شیوع وضعیت بیمار و درمان را نمی توان انجام نگرفته می گوید:” OhMD بنیانگذاران اتان بکتل. “با COVID-19 انزوا و حیاتی است. OhMD ارائه شده است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران یک پلت فرم برای برقراری ارتباط آنلاین و بدون خطر سرایت بیماری از فرد در ارتباطات است. ما گرفته اند مهم ترین ویژگی های حق بیمه ما طرح و ارائه آن بدون هیچ هزینه ای به بهداشت و درمان شیوه ها و بیمارستان ها تا COVID-19 خطر فروکش.”

متن پیام تبدیل شده است یکی از موثر ترین و مورد علاقه روش های ارتباطی بین پزشکان و بیماران است. OhMD متن پیام پلت فرم اجازه می دهد تا ارتباطات موثر اتفاق می افتد در طول یک بیماری همه گیر و یا عمده شیوع مانند COVID-19 در حالی که به طور همزمان قادر می سازد اجتماعی فاصله. شرکت توسعه پلت فرم رایگان در واکنش به ارائه دهندگان درخواست برای یک راه حل به طور خاص به نیازهای اطراف COVID-19 پاسخ و آمادگی.

اجرای رایگان COVID-19 پلت فرم های ارتباطی ساده و سریع است. این ویژگی مهم ترین ویژگی های OhMD premium برنامه بدون هیچ هزینه. ارائه دهندگان می تواند بازدید https://www.OhMD.com/COVID-19/ برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کنید.

بسیاری از امروز, بهداشت و درمان, شیوه های استفاده از دو طرفه اس ام اس پیام کوتاه به برقراری ارتباط موثر با بیماران به جای شماره تلفن ، ایمیل و یا در اتاق ملاقات. از طریق استفاده از OhMD رایگان پلت فرم های ارتباطی شیوه می تواند فورا و با خیال راحت بحث در مورد بيماران سفر, تاریخ, علائم, درمان, و نگرانی های قبل از آنها وارد در فرد در یک اتاق انتظار.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: https://www.OhMD.com/COVID-19/

در مورد OhMD
OhMD کمک می کند تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارائه مراقبت بهتر به بیماران و بهبود نتایج ساده زمان فشرده ارتباطات است. OhMD را HIPAA سازگار با پلت فرم پیام کوتاه اهرم یک رابط کاربری ساده است که ادغام با پرونده الکترونیکی سلامت و عملکرد سیستم های مدیریت برای ارائه قابلیت های اضافی به پزشکان و بیماران از طریق پیام متنی. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: https://www.OhMD.com

منبع OhMD

لینک های مرتبط

https://www.ohmd.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de