اوهایو شهر را قبول مجسمه از چهره های تاریخی گرفته شده در اطراف ما

شهر نیوتن می افتد, اوهایو, رسما اعلام کرد, خود, مجسمه سازی, محراب شهرستان ارائه به مجسمه از چهره های تاریخی است که حذف شده است در سراسر کشور و محل آنها را در یک محل افتخار در جامعه WFMJ گزارش روز یکشنبه.

شهرستان, مدیر, David Lynch, امضا بیانیه در چهارم جولای اعلام “عفو عمومی” به طور خاص برای مجسمه جورج واشنگتن و آبراهام لینکلن, Thomas Jefferson, Ulysses S. Grant, پاتریک هنری Francis Scott Key, تئودور روزولت و کریستوفر کلمبوس.

این بیانیه اعلام کرد که “رهبران بزرگ کشور ما و تمدن غرب هر چند ناقص در بسیاری از زمینه ها افزایش یافته است به دستاورد بزرگ مانند تاسیس ملت ما پایان دادن به برده داری استقرار و حفاظت از ما پارک های ملی ایجاد قوانین ضد تراست برای محافظت از شهروندان ما از overaggressive انحصار از صنعت و کشف دنیای جدید خود را.”

لینچ گفت: Fox 8 که نیوتن می افتد که واقع شده است در حدود 60 مایلی شرق کلیولند می خواهد “به آغوش رهبران بزرگ” اعتراف به این که “آنها تا به حال زگیل اما آنها گذاشته پایه و اساس آنچه که ما امروز داریم.”

اعلام می آید در میان بحث های سراسر کشور بیش از اینکه مجسمه ها و بناهای تاریخی برای رهبران مؤتلفه و دیگر مشکل ساز چهره های تاریخی باید باقی می ماند ایستاده تپه اشاره کرد.

تقاضا برای حذف چنین مجسمه به دست آورد بخار پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de