Ohio State تظاهرات به ضرب و شتم Gophers هاکی زنان در WCHA نیمه نهایی

ایالت اوهایو بود خار در کنار Gophers زنان تیم هاکی دوباره شنبه. و این احتمال وجود دارد در این تیم دیده نمی شود گذشته از هر یک از دیگر.

تاتوم Skaggs به ثمر رساند و 4 دقیقه, 56 ثانیه به اضافه کاری به آسانسور ایالتی اوهایو به یک پیروزی 4-3 بیش از Gophers در نیمه نهایی از زنان WCHA نهایی Faceoff روز شنبه در ریدر عرصه است.

ایالتی اوهایو (23-8-6) پیشرفته به روز یکشنبه قهرمانی بازی برای اولین بار از سال 2001 با سومین پیروزی خود در این فصل بیش از Gophers. سوم-کشت Buckeyes را بالا کشت ویسکانسین, که را شکست داد دولوت مینه سوتا 4-1 در روز شنبه اول نیمه نهایی.

“به نتیجه ای که ما می خواستیم بدیهی است که” Gophers مربی براد فراست گفت. “ما امیدوار بودند و مایل به بازی برای قهرمانی فردا و ما در حال رفتن به قادر به انجام این کار, اما من با افتخار از تیم ما. ما یک بازی بسیار خوب بازی است.”

اوهایو ایالتی ویسکانسین برنده را کسب WCHA پیشنهاد خودکار به هشت تیم NCAA tournament زمینه است. Gophers (27-6-3) در حال انتظار برای دریافت یک در بزرگ پیشنهاد شده است اعلام کرد جمعه شب و این امکان وجود دارد که آنها می تواند چهره Buckeyes دوباره.

“امیدوارم ما به گسترش ما فصل و بازی دوباره آخر هفته آینده و یادگیری از چیزهایی که کمی” فراست گفت.

Gophers به حال 44-بازی بدون شکست شاگردانش مقابل ایالتی اوهایو از سال 2007 به ’17 و سرب تمام وقت سری 76-15-5 اما Buckeyes هستند 7-6-1 در برابر Gophers طی سه فصل است.

Skaggs’ برنده هدف دوم هدف از این بازی آمد یک جهش از یک شات توسط لیز Schepers.

“تبدیل جن بیش از یک بار زن و شوهر و نمی توانستم آن را هنگامی که ما نیاز به وجود یک زن و شوهر از اهداف خود از جمله یکی در وقت اضافه, اما, هاکی” فراست گفت. “من مطمئن هستم که آنها می خواستند چیزهای مختلف اتفاق می افتد در خود سه گل در برابر, و ما به وضوح می خواستم چیزهای مختلف اتفاق می افتد بر روی چهار گل در برابر ما است. اما من دوست دارم که چگونه ما ایفا کرده است.”

Gophers outshot این Buckeyes 17-3 در دوره اول و led 2-0 در اوایل دوره دوم پس از یک جفت از اهداف by Amy Potomak.

Skaggs به ثمر رساند 62 ثانیه پس از Potomak هدف دوم به Buckeyes در عرض 2-1.

در اواخر دوره دوم این Buckeyes گره خورده بازی در Jenn Gardiner گل اول و بعد از Gophers قدرت بازی هدف توسط تیلور Heise بستن دوباره آن با 7:27 باقی مانده در دوره سوم در Gardiner هدف دوم. Gophers رفت و در بازی قدرت کمتر از یک دقیقه بعد اما نمی تواند نمره و بازی رفت را به اضافه کاری — برای اولین بار در WCHA نیمه نهایی پس از 2017.

Gophers outshot این Buckeyes 41-28 از جمله 33-15 از طریق دو دوره. Andrea Braendli ساخته شده 38 موجب صرفه جویی برای Buckeyes.

ویسکانسین 4, مینه سوتا, Duluth, 1: سوفی شرلی تا به حال یک هدف و کمک و WCHA بازیکن سال ابی رقو به ثمر رساند قدرت-بازی بازی های هدف به بالا-کشت Badgers پیشرفته برای بازی های قهرمانی برای ششمین فصل متوالی. Badgers دروازه بان کریستن کمپبل به حال 34 موجب صرفه جویی در به عنوان Bulldogs outshot ویسکانسین 35-30.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر