اوهایو است موکول اولیه آن انتخابات برنامه ریزی شده برای روز شنبه 2 ژوئن Gov. مایک DeWine اعلام کرد دوشنبه شب گفت: دولت بهداشت و درمان مدیر اعلام کرده بود “بهداشت و درمان اضطراری” در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس.

DeWine استدلال کرده بود به صورت اولیه به تعویق افتاد اما یک county قاضی رد درخواست جمعه شب.

“در طول این زمان هنگامی که ما به صورت بی سابقه بحران بهداشت عمومی برای انجام یک انتخابات فردا را مجبور نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا coronavirus” DeWine در بیانیه ای گفت. از جمله بهداشت و درمان مدیر دکتر امی اکتون منظور خواهد شد این نظرسنجی بسته شده و به عنوان یک بهداشت و درمان اضطراری. در حالی که نظر سنجی بسته خواهد بود فردا, وزیر امور خارجه فرانک لاروس به دنبال یک درمان از طریق دادگاه به گسترش گزینه های رای گیری به طوری که هر رای دهنده که می خواهد برای رای داده خواهد شد که فرصت است.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است که قریب به اتفاق مورد علاقه برای شکست دادن سناتور برنی ساندرز ورمونت در تمام چهار متحده با توجه به نظر سنجی های افکار عمومی. برنده پرجمعیت کشورهای دارای پتانسیل به بایدن تقریبا غیر قابل بحث سرب بیش از ساندرز خود را ماندگار تنها رقیب و دموکراتیک سوسیالیستی است.

آنها در حال رقابت برای این حزب نامزدی به صورت جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

اوهایو جمهوریخواه فرماندار مایک DeWine در تماس برای تاخیر گفت: در خطر جمعیت خواهد بود قادر به رای دادن. دو اوهایو رای دهندگان بیش از سن 65 واصل طرح دعوی در دادگاه به دنبال تاخیر و DeWine گفت: دولت نه مخالفت با آن.

“ما نباید آنها را مجبور به این انتخاب یک انتخاب بین سلامت خود و وظایف قانونی خود به عنوان شهروندان آمریکایی,” DeWine که فاقد قدرت به طور یک جانبه به تاخیر اولیه در یک کنفرانس خبری گفت.

روز یکشنبه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می شود لغو تجمعات از 50 یا بیشتر مردم در طول هشت هفته. ایالات متحده وظیفه نیروی دستورالعمل در دوشنبه دلسرد گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر.

اوهایو ادامه خواهد داد برای جمع آوری رای غیابی و امیدوار به نگه اولیه در ژوئن 2.

گرجستان لوئیزیانا و کنتاکی به تعویق افتاد مقدماتی که تعیین شده بود در مارس 24, 4 آوریل و مارس 19 بود.

رای گیری زودهنگام افزایش

ایلینوی ” دولت هیئت مدیره از انتخابات گفت: بسیاری از رای گیری برای دولت اولیه در حال حاضر انجام شده است با 504,000 اولیه آرا و 294,000 برگه از طریق پست در روز دوشنبه – افزایش قابل توجهی از روز قبل از 2016 اولیه زمانی که تعداد کسانی که بودند 400,000 و 160,000 بود.

مت دیتریش سخنگوی این هیئت گفت: “در این نقطه وجود ندارد و تاریخ در آینده قابل پیش بینی زمانی که ما می توانیم انتظار ایمنی بیشتر با قطعیت است.”

فلوریدا, بزرگترین دولت به رای گیری در روز سه شنبه نیز تجربه یک افزایش اولیه رای گیری.

حدود 1.1 میلیون دموکراتیک رای گیری شده بود, بازیگران توسط پست الکترونیکی و یا در اوایل مراکز رای گیری از طریق پنج شنبه یک دولت رسمی گفت. در سال 2016 اولیه مورد 890,000 دموکرات ها رای دادند اولیه به نمایندگی از بیش از نیمی از 1.7 میلیون رای که در سال های اولیه.

آریزونا دولت کتی هابز در توییتر نوشت در روز دوشنبه که در دولت مشغول به کار بود به خاطر انتخابات بعد “امن و در دسترس است.”

پس اول خود را در یک بحث با بایدن در واشنگتن در روز جمعه – که تا به حال هیچ studio مخاطبان تا حد ممکن از قرار گرفتن در معرض ویروس – ساندرز سوال حکمت رای گیری در روز سه شنبه.

“من فکر کردن در مورد برخی از افراد مسن که در حال نشستن پشت میز, ثبت نام مردم انجام تمام چیزهای که. می کند که بسیاری از حس ؟ هنوز مطمئن شوید که آن را ندارد” ساندرز با سی ان ان گفت.

برجسته رهبران و گروه در حزب دموکرات شده اند coalescing در اطراف بایدن. روز دوشنبه او را برداشت تاییدیه از فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر و بین المللی Longshoremen انجمن بزرگ دریایی اتحادیه کارگران مستقر در نیوجرسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im