به عنوان ایالات متحده موارد coronavirus مشخصی در یکشنبه اوهایو و لوئیزیانا, شد, ششم و هفتم متحده به اعلام گسترده مستندات به سرعت گسترش ویروس با نزدیک به یک سوم آمریکایی ها تحت دستور به ماندن در خانه.

New York, California, ایلینوی, کانکتیکات و نیوجرسی نیز صادر سفارشات – پنج کشور به 96 میلیون آمریکایی. موارد در سراسر کشور در صدر 31,000 روز یکشنبه با حداقل 385 مرده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

“هر قطعه از شواهد وجود دارد که من می توانم دراز دست من نشان می دهد که ما در یک کاملا مهم در این جنگ و آنچه ما در حال حاضر را به تمام تفاوت در جهان گفت:” اوهایو فرماندار مایک DeWine. “آنچه ما در حال حاضر متوقف خواهد شد این مهاجم. آن را آهسته این مهاجم بنابراین ما سیستم مراقبت های بهداشتی … را هم برای درمان شدند.”

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز دستور داد تمام 4.6 میلیون نفر در دولت خود را به ماندن در خانه با شروع در 5 p. m. روز دوشنبه مگر اینکه آنها در حال انجام وظیفه ضروری مانند مواد غذایی و دارو.

کارگران در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها دفاتر پزشکان و دیگر زیرساخت های حیاتی معاف هستند از بخشنامه صادر یکشنبه توسط لوئیزیانا از حزب دموکرات.

“خط پایین این است که ما در یک مسابقه در برابر زمان وقتی که می آید به این کروناویروس و آن را گسترش سریع در لوئیزیانا” ادواردز گفت: در یک کنفرانس خبری.

تاثیر coronavirus در لوئیزیانا یک مسیر مشابه که از ایتالیا که در آن بیماران آلوده را غرق بیمارستان, او گفت:, هشدار, که, لوئیزیانا, نظام سلامت به زودی می تواند غیرمنتظره.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای باور ما نمی شود در آینده ایتالیا” ادواردز گفت. در حال حاضر لوئیزیانا سوم بیشترین تعداد موارد سرانه در میان ایالت های ایالات متحده, او گفت:.

یکشنبه, عفونت کروناویروس در لوئیزیانا صعود به بیش از 830 با 20 مرگ و میر در, دولت, سلامت, مقامات گفت.

شهردار نیویورک شهرستان, کانون کشور coronavirus اپیدمی در یکشنبه توصیف شیوع به عنوان بزرگترین بحران داخلی پس از رکود بزرگ و به نام برای ارتش ایالات متحده به بسیج برای کمک به نگه داشتن سیستم بهداشت و درمان از غرق شدن.

“اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش در 10 روز آینده مردم می میرند که اصلا به مرگ” گفت: شهردار, بیل د Blasio, به عنوان پرجمعیت ترین شهر دیدم COVID-19 موارد بالا 9,600 و مرگ و میر صعود به 63.

فرماندار نیویورک اندرو کومو خواست دولت فدرال را بیش از خرید لوازم پزشکی بنابراین متحده را مجبور به رقابت با یکدیگر برای به شدت مورد نیاز منابع است. او همچنین تکرار یک درخواست برای سپاه مهندسان ارتش به ساخت موقت بیمارستان.

کمک در حال آمدن است به سرعت به اندازه کافی کومو گفت.

“زمان مهم, دقیقه, تعداد, و این به معنای واقعی کلمه یک موضوع از زندگی و مرگ,” او گفت:. “در همان زمان وجود دارد در حال رفتن به هرج و مرج وجود ندارد رفتن به هرج و مرج. زندگی در حال رفتن به. متفاوت است. اما زندگی در حال رفتن به.”

تعداد موارد بسیار مسری تنفسی بیماری در ایالات متحده و اسپانیا به بیش از تنها با چین و ایتالیا است. ایتالیا گزارش داد تعداد رکورد روزانه coronavirus مرگ و میر در هفته گذشته.

“این است که رفتن به بزرگترین بحران در داخل کشور پس از رکود بزرگ” de Blasio گفته سی ان ان با اشاره به بحران اقتصادی دهه 1930. “این است که چرا ما نیاز به یک مقیاس کامل بسیج ارتش آمریکا است.”

در سراسر جهان میلیاردها دلار در حال تطبیق با یک واقعیت جدید با کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در مستند و چندین جنوبی آمریکا سازمان ملل در نظر گرفتن اقدامات مشابه سعی کنید به ماندن بگیرید پیش از سرایت به عنوان جهانی موارد بیش از 315,000 و مرگ و میر بالا 13,000.

این مستند مؤثر بر بخش بزرگی از مردم آمریکا به تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus است به احتمال زیاد به گذشته 10 تا 12 هفته و یا تا اوایل ماه ژوئن, وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: در روز یکشنبه.

قانونگذاران در واشنگتن در حال نزدیک شدن به یک معامله است که می تواند پمپ یک رکورد $1 تریلیون دلار به اقتصاد به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی از coronavirus خواهد شد و رای گیری در مورد این لایحه دوشنبه.

زبان در “فاکس نیوز یکشنبه,” Mnuchin گفت: این بسته را به طور متوسط در ایالات متحده از یک بار پرداخت از $3,000.

جمهوری خواه سناتور رند پل از کنتاکی در روز یکشنبه شد اولین عضو سنا را اعلام کند او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. حداقل دو نفر از اعضای مجلس نمایندگان قبلا گفته آنها آزمایش مثبت است.

بحران پزشکی

د Blasio گفت: این شهرستان است نه مورد نیاز تجهیزات پزشکی از دولت فدرال برای مقابله با گسترش سریع گاهی اوقات مرگبار بیماری است.

“اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت” د Blasio گفت: NBC.

بیمارستان در حال تقلا برای تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی درمانی و هواکش آنها به عنوان بند به صورت یک موج از بیمارانی که نیاز به کمک تنفس به عنوان موارد شدید اغلب منجر به ذات الریه و کاهش عملکرد ریه.

طی هفته گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است هل دادن برای مراحل تهاجمی به بنیادی اقتصادی ضربه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صرف چند هفته کم اهمیت جلوه دادن ویروس’ خطرات.

Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در روز یکشنبه گفت که کاخ سفید به رسمیت شناخته شده ضرورت نیویورک وضعیت.

“نه تنها در نیویورک در تلاش برای به دست آوردن منابع خود را, اما ما در حال رفتن به ریختن آن در دولت فدرال,” او گفت: CBS News.

ایالات متحده داروسازی Merck & Co Inc گفت: آن را تحویل 500,000 اهدا ماسک به شهر نیویورک در صبح روز یکشنبه.

کومو هشدار داد که 40 درصد به 80 درصد از ایالت نیویورک ساکنان ممکن است در نهایت قرارداد coronavirus. او متنبه کسانی که هنوز هم با تجمع در پارک ها و مکان های دیگر و نه تمرین های اجتماعی فاصله. وی با اشاره به 53 ٪ از موارد در نیویورک بین سنین 18 و 49.

“این غیر حساس متکبر خود مخرب…و آن را متوقف و آن را به توقف در حال حاضر,” او گفت:. “این یک شوخی نیست و من شوخی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de