پنج top دولت و مقامات امنیتی در حال درخواست برای کمک در حفاظت از 2020 انتخابات است.

دادستان کل ویلیام بر FBI مدیر کریستوفر Wray اقدام وزیر امنیت داخلی چاد Wolf اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر و مدیر امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت کریستوفر کربس ساخته شده نظرات خود را در یک ستون نوشته شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز در روز چهارشنبه.

“انتخابات فصل در نوسان کامل است و آمریکایی ها در حال حاضر شروع به رای خود را در سال 2020 انتخابات مقدماتی” آنها گفت. “همانطور که ما در ورزش این قیمتی مناسب ما باید داشته باشیم که دخالت خارجی و بدگویی نفوذ در انتخابات ما هنوز هم تهدید به دموکراسی ما.

“مبارزه با این تهدیدات نیاز به یک کل-از-جامعه رویکرد است که سزاوار توجه همه آمریکایی ها. در حالی که این تهدیدات به ما انتخابات چندساله تلاش های ما برای دفاع از دموکراسی ما در حال تزلزل ناپذیر. به عنوان رهبران ما دولت ما متعهد به دفاع از دموکراسی ما, اما ما نیاز به کمک شما بیش از حد.

“ما هنوز به شناسایی هر گونه فعالیت های طراحی شده برای جلوگیری از رای گیری و یا تغییر رای. اما ما همچنان ناظر از هر گونه فعالیت های مخرب از cybercriminals و از بازیگران خارجی مانند روسیه و چین و ایران است.”

پنج پیشنهاد مقامات آمریکایی داوطلب به عنوان نظرسنجی کارگران است. آنها همچنین خواستار نامزدهای انتخاباتی و دیگران درگیر در انتخابات به گزارش مشکوک سایبری فعالیت است.

علاوه بر این, آنها خواسته است که مردم “کمک به جدا کردن حقایق از دروغ” به دنبال منابع قابل اعتماد برای اطلاعات.

و از آنها اشاره کرد: “آمریکایی ها می توانید بقیه مطمئن باشید که ما در سازمان ملل به دفاع از ما در حال تزلزل ناپذیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im