انتخابات در آریزونا می گویند که آنها را آماده برای دموکرات ها به رای دادن در حزب خود را در انتخابات ریاست جمهوری اولیه روز شنبه با وجود بی سابقه ای ابر جهانی همه گیر و درخواست توسط مقامات بهداشت عمومی برای جلوگیری از غیر ضروری تعاملات اجتماعی.

مقامات می گویند که آنها در حال کار در سراسر ساعت به تحکیم حوزه های رأی گیری خط پشتیبان pollworkers و یا باز کردن اضطراری مرکز رای دهی که در آن مردم می توانند یک رای گیری زود است. در برخی از مناطق pollworkers را جمع آوری رای غیابی به طور مستقیم از اتومبیل تا مردم لازم نیست که برای ورود به یک ساختمان عمومی به نوبه خود آنها را در.

“ما فکر می کنم آن را بی خطر برای رای دادن در یک محل رای گیری در روز انتخابات گفت:” وزیر امور خارجه کتی Hobbs حزب دموکرات و جمهوری انتخابات رسمی. “ما مطمئن شوید که این شهرستان در حال اجرای حس مشترک بهداشت احتیاطی.”

هابز در روز جمعه پیوست top انتخابات در سه ایالت دیگر برگزاری مقدماتی روز سه شنبه در حمایت به فشار رو به جلو با انتخابات حتی به عنوان دو کشور برنامه ریزی شده برای رای گیری در هفته های آینده — لوئیزیانا و گرجستان — تاخیر مقدماتی خود را. تاخیر در آریزونا اولیه نیاز به یک عمل قوه مقننه است.

پتانسیل برای عوارض باقی مانده است به خصوص که رفتند از انتخابات مقامات تغییر برنامه در آخرین لحظه و یا اگر عصبی pollworkers نمی نشان می دهد.

به عنوان خانه های پرستاری و کلیسا تصمیم گرفتند در برابر خدمت به حوزه های رأی گیری, نظرسنجی کارگران حمایت کردن و ضد عفونی کننده شد دشوار است برای خرید, Maricopa County مقامات درهم برای تحکیم از 229 به 151 رای گیری ، جدید “رای هر نقطه مراکز” اجازه خواهد داد که ثبت نام دموکرات ها در این ایالت پرجمعیت ترین شهرستان به بازیگران در یک رای گیری در هر رسمی رای گیری در شهرستان وجود دارد بدون نیاز به بازدید از اختصاص یک حوزه رای گیری در محل. مکان های آنلاین در دسترس هستند http://Maricopa.Vote.

“جهان همیشه در حال تغییر است که ما در زندگی در حال ایجاد برخی از استرس برای همه ما اما ما می خواهیم به رای دهندگان مطمئن باشید که ما در حال رفتن سرعت کامل در یک انتخابات به عنوان ما وظیفه برای انجام” گفت: Clint Hickman جمهوریخواه رئیس Maricopa County هیئت ناظران.

Maricopa County ضبط Adrian Fontes یک دموکرات که نظارت الکترونیکی, رای گیری, اما نه انتخابات روز عملیات گفت: او می خواهم ایمیل های رای به 189,000 مردم در این شهرستان است که تا به حال دریافت یکی بود اما به سرعت سیلی پایین توسط یک قاضی.

این بیماری برای بسیاری از افراد باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی آن می تواند باعث بیماری شدید.

که می تواند مشکل ساز برای ارتش از کارگرانی که کارکنان این نظر سنجی که اغلب آمریکایی ها مسن تر بیشتر در معرض خطر ابتلا به تجربه عوارض شديد اگر آنها قرارداد COVID-19. هابز گفت: او با دانشگاه ایالتی آریزونا به کمک طلب کردن دانش آموزان به جای pollworkers که ترک و یا نشان نمی دهد تا.

چشم انداز برای صف های طولانی می تواند به کاهش محبوبیت اولیه رای گیری و الکترونیکی انتخابات در آریزونا. در انتخابات اخیر حدود هشت در 10 رای دهندگان در نظرسنجی رای گیری در خارج از سنتی روز انتخابات بگوئید.

به گسترش است که گزینه ای برای بیشتر مردم Coconino County باز خواهد شد پنج اضطراری رای گیری لکه های جمعه در سراسر وسیع صلاحیت دومین مساحت در این کشور است. این شهرستان در اصل برنامه ریزی شده فقط یکی در فلگستفف خواهد شد اما در حال حاضر اضافی اضطراری رای گیری امکانات در صفحه طوبی شهر سدونا و ویلیامز.

“ما می خواهیم مردم را به رای بنابراین ما واقعا می خواهید آنها را به احساس می کنید که ما در حال ساخت آن را به عنوان کمک به آنها در مورد آنها نگرانی” هانسن گفت.

هابز گفت: او به دنبال چه اضطراری اقتدار او و انتخابات افسران ممکن است نیاز از قوه مقننه برای حفاظت از رای دهندگان اگر وقوع است که هنوز هم مخل در طول ماه اوت اولیه یا نوامبر انتخابات عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de