Office1 نهایی با همکاری نوادا ماشین های اداری به تسخیر شمال نوادا بازار

“یکی از اهداف ما این است برای ارائه به مشتریان با راه حل های تخصصی و تکنولوژی به طوری که آنها کارآمد تر و درک بهتری از کسب و کار خود را” جان Huguesاین Office1 VP نواداگفت. “ما در تلاش برای تعالی و موفقیت برای هر و هر مشتری است.”

Office1 به دست آورده شهرت خود را در کالیفرنیانوادا منطقه با ارائه راه حل برای کسب و کار خود را بهینه سازی تکنولوژی اکوسیستم از طریق انتقال دیجیتال و مدیریت خدمات تصویربرداری سند و ابر راه حل. به همین ترتیب, نوادا, ماشین های اداری’ از 50 سال تجربه تضمین خدمات استثنایی توسط تکنسین های آموزش دیده و اعضای تیم. این وضعیت ایده آل برای رشد و نوآوری است.

“این همکاری جدید اجازه خواهد داد که مشتریان فعلی و برای بدست آوردن بهترین از هر دو شرکت های خدمات به مشتریان عالی و بهترین راه حل های فن آوری,” تاد راجرزرئیس جمهور Office1 گفت. “من بسیار هیجان زده هستم برای گسترش کسب و کار ما به یک منطقه جدید و باید این فرصت را به دیجیتالی تبدیل رشد کسب و کار با گسترش و تامین امنیت خود را در این شبکه است.”

Office1 تلاش برای نوآوری چگونه دفاتر کار با ارائه بی نظیر شخصی کسب و کار راه حل های فن آوری. این همکاری با نوادا ماشین های اداری اجازه خواهد داد که آنها را به انجام این کار با شرکت در حالی که در ادامه به ارائه درجه بالا راه حل های فن آوری در آن زمان کالیفرنیا و نوادا بازار.

در مورد Office1

Office1 یکی از بزرگترین و متعلق به بخش خصوصی در اتاق ارائه دهندگان تکنولوژی در ایالات متحده ارائه نوآورانه راه حل آن, از جمله دستگاه های کپی و پرینتر, سند تصویربرداری ابر امنیت و مدیریت آن به شرکت در کالیفرنیا و نوادا. Office1 به دنبال نوآوری و نوسازی کسب و کار از طریق فعال شخصی و سازگار با محیط زیست دفتر فن آوری راه حل های شروع با برنامه ریزی و در ادامه از طریق پیاده سازی و بهینه سازی. این تمرکز کسب و کار راه حل آن را به یکی از شرکت باعث می شود Office1 یک صنعت رهبر در فن آوری است.

مطبوعات تماس با ما:

بیلی راجرز
858.598.2309
[email protected]
http://office1.com

منبع Office1

لینک های مرتبط

https://www.office1.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im