در حالت عادی پنج شنبه, Robertino Diodoro شده اند احاطه شده توسط حداقل 20000 نفر در Oaklawn پارک. راه رفتن از حصار به جایگاه به دایره برنده این مربی اسب معمولا به حرکت جمعیت در آرکانزاس آهنگ, تکان دادن مقدار زیادی از دست در طول راه.

پس از یورش coronavirus شده اند وجود دارد هیچ روزهای عادی. Diodoro در حال حاضر به پر کردن یک فرم و درجه حرارت خود را گرفته شده توسط یک امدادگر قبل از او حتی می تواند وارد حصار یا جایگاه. شنبه گذشته با طرفداران مجاز در مسیر Diodoro تماشا در نزدیکی سکوت به عنوان Nomizar برنده هشتمین مسابقه.

“ما هنوز در حال اجرا در Oaklawn است که یک نجات دهنده زندگانی” گفت: Diodoro که موفق به کسب سه آموزش عناوین Canterbury در پارک. “با بسیاری از اماکن تعطیل و آن را به یک کابوس کامل. من فکر نمی کنم من تا کنون بوده است این تاکید کرد. اگر آن را نمی کند به نوبه خود سریع واقعی وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مردم در مشکل است.”

مسابقات اسب سواری یکی از ورزش چند هنوز هم در حال اجرا در یک کشور hunkering را به مبارزه COVID-19. برخی از آهنگ های مانند Oaklawn و کالیفرنیا سانتا آنیتا, ادامه مسابقه در مقابل grandstands که به روی عموم بسته شده. آهنگ های دیگر در مکان هایی مانند مریلند و اوهایو بوده است توقیف به طور کامل و قنات در نیویورک به حالت تعلیق در مسابقه پس از یک کارگر در نزدیکی بلمونت پارک آزمایش مثبت است.”

Canterbury پارک برنامه ریزی شده است برای شروع مسابقه زنده مارس 15, اما پیگیری رئیس جمهور سفت Sampson گفت: “بسیار بعید” ملاقات در زمان باز کنید. مسیر به طور موقت بسته شد و کارت اتاق و در مسیر پخش می منطقه 16 مارس یک ضربه به خط پایین از هر دو Canterbury و آن سواران. با کسانی که منبع درآمد متوقف به طور نامحدود پول کمتری تولید خواهد شد به صورت دستی است که می تواند دو یا سه روز قطع می شود از 65 روز فصل.

در حال حاضر Sampson گفت: او با اعتماد به نفس Canterbury می توانید فشار دهید. اما او نگرانی در مورد صاحبان اسب … آنهایی که از نظر مالی بسته و ممکن است قادر به پرداخت هزینه حیوانات خود را نگه داشتن. و مربیان که مسابقه در Canterbury در تابستان اما در حال حاضر در آهنگ های که شده است idled با هیچ جایی برای رفتن. و سوارکاران و شروع-دروازه خدمه که در محله های نزدیک.

“وجود دارد هیچ پاسخ آسان و بدون اسکریپت به دنبال” Sampson گفت. “این یک وضعیت وحشتناک با هیچ پایانی در چشم.”

آن را نیز تغییر روز به روز. Diodoro اسب در چندین آهنگ از جمله یک رشته بزرگ است که در حال اجرا بود در چمن بهشت در ققنوس تا آن را تعطیل 14 مارس ، او حمل می شود برخی از کسانی که به سام هوستون مسابقه پارک در تگزاس تنها برای دیدن آن نزدیک پنج شنبه.

“من هرگز آنقدر عصبی زمانی که من دیدن صاحب شماره تلفن آمد تا بر روی تلفن من” Diodoro گفت. “من می ترسم آنها در حال رفتن به با من تماس بگیرید و می گویند که آنها از دست رفته خود را کوتاه در کسب و کار و یا در بازار سهام و آنها در حال رفتن به مجبور به فروش اسب خود را. آن را میکشید.”

نگرانی برای کارگران صنعت

Canterbury کارت باشگاه شلوغ بود در ژانویه و فوریه. آن را در حال حاضر پس از خالی داوطلبانه shutdown و Sampson انتظار آن می تواند باقی بماند که راه را برای زمانی که هشت هفته است.

آهنگ هنوز هم قصد دارد به پرداخت حدود 14 میلیون در کیف پول در این تابستان. حدود نیمی از کانتربری دستی تامین می شود مکمل پول از آن مقابله با Shakopee Mdewakanton سو جامعه آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار. یک درصد از کارت باشگاه و پخش می درآمد نیز می رود به کیف پول و در حالی که توقف را کاهش می دهد که Sampson گفت: این کمبود باید کنترل شود.

“اگر خاموش است که تنها یک ماه یا بنابراین ما می توانیم حفظ کیف پول با کاهش مسابقه توسط دو یا سه روز” Sampson گفت.

خود را بیشتر نگرانی نهفته است با مربیان و اسب و صاحبان دامادی و افراد دیگر در این صنعت است. چند Canterbury مربیان مسابقه در چمن بهشت در زمستان. هنگامی که آن را تعطیل آن در ابتدا گفت: مربیان است که هر کس را مجبور به ترک مارس 28 خیره کننده کسانی که نمی تواند پیدا کردن یک محل در مسیر دیگری و یا ندارد ،

Canterbury در نظر گرفته شود باز آن پایدار منطقه در اوایل به جای هر دو اسب و مراقبان که در مسیر خوابگاه. چمن بهشت در حال حاضر اجازه می دهد آنها را به ماندن و Canterbury برنامه ای برای باز کردن آن انبارها به اسب مدتی پس از آوریل 1. اما متوجه اخراج stoked ترس از چه چیزی می تواند اتفاق می افتد اگر coronavirus نیروهای تکمیل نرسیده است.

“وجود دارد نگرانی در مورد رفاه اسب و جایی که همه آنها در نهایت گفت:” اندرو Offerman, Canterbury معاون رئیس جمهور از مسابقه ، “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد مقدار اسب که در حال stabled در برخی از این آهنگ وجود دارد احتمالا به اندازه کافی نیست مزارع و یا امکانات به قبول آن اسب و یا مردم به اندازه کافی برای ارائه به ورزش است. که یک چیز قابل توجهی وزن در ذهن ما است.”

دولت دامپزشک دکتر لین Hovda گفت: اسب ها در خطر ابتلا به عفونت, چرا که آنها نمی تواند همان coronavirus که انسان انجام دهد. خطر وجود دارد هر چند برای افرادی که با آنها کار می کنند.

برخی از سوارکاران از جمله ستاره مانند Irad Ortiz جونیور را متوقف کرده اند سوارکاری به دلیل نگرانی در مورد چگونه به سرعت coronavirus می تواند در این مسیر است.

“اگر وجود دارد یک تست مثبت با یک سوارکار اسب دوانی شدن, آیا شما به قرنطینه کل سوارکار اسب دوانی شدن مستعمره?” Sampson گفت. “سپس شما نمی تواند مسابقه. و چه اتفاقی می افتد به یک انبار با مردم تعامل اگر کسی آن ؟ آنها رفتن به قرنطینه تمام کسانی که از مردم ؟ و کسی که طول می کشد مراقبت از اسب و سپس ؟

“وجود دارد برخی از چالش های منحصر به فرد برای صنعت اسب. شما لازم نیست که توانایی فقط بگویید همه در خانه بمانند.”

‘این وهم آور’

Diodoro ستایش آهنگ که هنوز مسابقه بدون تماشاگر. او نمی تواند شاتر کسب و کار خود گفت: از آنجا که اسب های تغذیه باید اعمال و مرتب است. با ادامه اجرای او و صاحبان حداقل باید یک شانس برای برنده شدن پول برای پرداخت صورتحساب.

هنوز هم آن را به سختی کسب و کار به عنوان معمول است. Diodoro گفت: دامپزشکان و horseshoers نیز باید خود را به درجه حرارت گرفته شده در پایدار دروازه قبل از ورود. ریچارد Grunder یک سوارکار اسب دوانی شدن عامل و, fill-in, آهنگ گوینده در Canterbury, است تماس مسابقات در فلوریدا خلیج تمپا فراز صرفا برای مخاطبان پخش می.

“این وهم آور” Grunder گفت. “من به نشستن در جایگاه و نوشابه و من تنها فرد وجود دارد. در طول مسابقه هیچ جمعیت و سر و صدا. در دایره برنده وجود دارد هیچ کس وجود دارد. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

بدون تماشاگر و بدون در مسیر رسیدگی — Grunder گفت: Tampa Bay فراز است از دست دادن پول در ادامه به مسابقه. Canterbury خاصی را به صورت چالش های بیش از حد.

سمپسون و Offerman در نظر گرفته اند که چگونه زمینه های خود را ممکن است کوچک اگر نقدی-گرسنگی صاحبان نمی توانیم به نگه داشتن اسب. اگر فصل با تاخیر برای یک دوره دیگر Canterbury ممکن است استفاده از برخی از کیف پول برای کمک به صاحبان پرداخت هزینه. اسکات با چنگک جمع کردن رئیس جمهور از این گروه است که نشان دهنده کانتربری سواران گفت: وجود داشته است بحث در مورد اینکه آیا این امر می تواند از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای اجرای بدون تماشاگر.

“که ممکن است مناسب برای دو آخر هفته” حمله گفت. “همه سربار تغییر نمی کند و زمانی که شما در حال شارژ پذیرش یا گرفتن آن در مسیر رسیدگی به آن را ندارد بسیاری از حس.”

با چنگک جمع کردن گفت: سواران می خواهید به انجام بخشی خود را برای حفظ این مسابقات در حال اجرا در هر شکل ممکن است. Grunder کار کرده است که در کانتربری برای بیش از سه دهه است که به شمارش در آن است.

“من واقعا امید با کمی زمان [coronavirus] را در سطح خاموش” Grunder گفت. “یک تابستان بدون مسابقه در Canterbury? من حتی نمی خواهم در مورد آن فکر می کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de