دو سال و سه ماه از هم اکنون به مناسبت سالگرد 30 از یک رویداد در دوقلوها تاریخ خواهد شد که جشن به هیچ وجه.

The Eric بازی روباه. یک بازی است که برخی بر این باورند فرستاده دوقلوها در 10 سال اجرای ربطی.

دوقلوها شد در تاب خود را در سال 1991 به عنوان پیروز در حال ظهور پس از یکی از هیجان انگیز ترین سری جهانی تا کنون است. اما از آن زمان به تلاش برای تکرار و جک موریس تا به حال نقل مکان به تورنتو پس از تنها یک فصل در مینه سوتا است. دوقلوها مدیر کل اندی MacPhail شجاعانه معامله برای جان لبخند به جای موریس. کربی Puckett کنت Hrbek چاک Knoblauch, Scott Erickson ریک Aguilera و دوستان بودند.

“این یک تیم خوب است” گفت: زمان دوقلوها دستیار GM راب آنتونی که مشغول به کار در روابط رسانه ای در آن زمان است. “اندی انجام یک کار خوب در آوردن شکلک.”

دوقلوها پراکنده به عنوان سال شروع رفتن 9-12 در ماه آوریل است. اما در ماه مه و ژوئن آنها برنده 18 بازی و پس از آن بهبود یافته و به 22 بازی فوق .500 در 60-38 در جولای 26.

اما آنها هرگز قادر به شکستن و دور از تونی LaRussa را اوکلند دو و میدانی با Rickey, Henderson, علامت McGwire خوزه Canseco و دنیس این ، این یک رفت و 18-9 در ماه ژوئن و در آنجا ماند و در سه بازی از دوقلوها در ماه جولای. که فاصله زمانی که تیم ها شروع به بزرگ سه بازی مرحله نهایی مسابقات در Metrodome در پایان ماه.

اوکلند برنده دو بازی اول با نمرات 9-1 و 12-10. دوقلوها نیاز به پیروزی در بازی نهایی 29 جولای به دست آوردن مجدد دو بازی منجر شود.

در آن یکشنبه اوکلند به ثمر رساند دو ناخواسته اجرا می شود در اولین ورود خاموش لایحه کروگر اما دوقلوها به ثمر رساند تک اجرا می شود در هر یک از سه نوبت خاموش دیو استوارت برگزاری است که منجر شود تا هشتم که Knoblauch را ترجمه تحت فشار قرار دادند که منجر به 4-2. در نهم, دوقلو, مدیر تام کلی جایگزین کروگر با همه ستاره نزدیک ریک Aguilera که تا به حال 29 صرفه جویی در 33 تلاش اما تنها یک عیار ذخیره از آنجا که ممکن است 7.

جری براون و خرج کردن hitter وظیفه هارولد Baines باز با تک. براون نقل مکان کرد و تا سوم در یک پرواز. یک زمین فعال ژن نلسون — تسکین پارچ که تا به حال خرج کردن برای اجرا Baines — به حرکت به دوم.

خوانندگان درخواست: بقیه سری

تا آمد فاکس. 1992 فصل بود اکثر تولیدی خود را از چهار او به پایان رسید تا بازی در این رشته به عنوان تازه کار به نظر می رسد در 51 بازی در یک رزرو ، او رو نگه 1-1 زمین و راه اندازی آن را به پایین سمت راست خط زمینه برای اجرای هومر.

“این یک هیچ-مسرف گفت:” آنتونی که اضافه شده است که تنها سوال این بود که اگر توپ می ماند عادلانه است.

این تن به تن یک 1-2-3 نهم به یک برنده 5-4 و تقسیم گره خورده بود. دوقلوها به دست آورد وهله اول چند روز بعد اما نمی تواند نگه اوکلند در حال سقوط به عنوان بسیاری به عنوان نه بازی در ماه سپتامبر و قبل از اتمام 90-72 شش بازی پشت 96-66 ،

دادن امید خود را از تکرار برآب نبودند همان را پس از آن.

هشت متوالی و از دست دادن فصل و پس از سال 1993 تا سال 2000. Hrbek بازنشسته بعد از سال 1994 فصل زودتر از انتظار می رود. Puckett بازنشسته در طول سال 1996 فصل به دلیل گلوکوم. فهرست سوخته بود در سال 1998 و 99. سال 2001 تیم ارائه شده امید رفتن 85-77 قبل از انقباض ترس تحت سلطه offseason سرفصل.

در حالی که هیچ می تواند شناخته شده اند چه مسیر حق را پس از آن در اواخر جولای از دست دادن فاکس به این روز فکر است بسیار از اطراف دوقلوها سازمان است.

“اریک فاکس نام” آنتونی گفت: “استفاده شده است بیهوده توسط بسیاری از اعضای این سازمان از طریق سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im