هفت سال پس از یک اقیانوس با مضمون سرگرمی مقصد عرضه در کویر تغییر نام جریان است.

OdySea در بیابان در حال حاضر خواهد شد به نام آریزونا مرور.

35 هکتار سرگرمی های پیچیده همراه حلقه 101 نزدیک Scottsdale باز در سال 2013 با پروانه سرزمین عجایب و در حال حاضر به جاذبه های متعدد و رستوران ها و مغازه ها. OdySea آکواریوم است که در میان آنها بخشی از آنچه که باعث تغییر نام.

بازدید کنندگان اشتباه گرفته بودند بین OdySea در بیابان نام برای کل مجموعه و OdySea آکواریوم فقط یکی از مستاجران خود با توجه به زد Knishinsky پیچیده را افسر ارشد بازاریابی.

“تغییر نام تمرکز بیشتر در حال تغییر مردم را درک” Knishinsky گفت.

او گفت: تغییر نام نیست که هر چیزی برای انجام با Dolphinaris یک زن با دلفین ها شنا محل که بسته در اوایل سال 2019 سه سال پس از باز کردن در OdySea در صحرا.

Dolphinaris تحت سنگین موشکافی پس از چهار دلفین های مرده وجود دارد. باقی مانده دلفین ها منتقل شدند از یک سال پیش به دریا پناهگاه در جزایر ویرجین ایالات متحده.

خالی Dolphinaris ساختمان است که هنوز هم متعلق به Ventura, سرگرمی, یک شرکت مجزا است که یک مستاجر از OdySea در صحرا. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در چه خالی Dolphinaris محل تبدیل خواهد شد.

این ابتکار باورنکردنی شامل یک اطلاعیه که یک هتل هایت باز خواهد شد وجود دارد و همچنین به عنوان یک ریپلی را باور کنید یا نه یک واقعیت مجازی جاذبه به نام VR برنامه نویسی و عظیم بادی جاذبه برای کودکان و نوجوانان.

“این واقعا ساده در ذهن ما” Knishinsky گفت: از تغییر نام. “Boardwalks سرگرم کننده وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی به انجام است. این چیزی است که ما می خواستم به دلالت ضمنی برای این منطقه است.”

چه در داخل و اطراف آریزونا مرور?

از 175 میلیون دلار سرگرمی مجتمع واقع شده است به همراه یک کلید کشش از نمک در رودخانه رزرو شناخته شده به عنوان صحبت کردن چوب سرگرمی منطقه.

منطقه یک بازدید کننده نقطه داغ در مترو ققنوس. جمعیت پور به این منطقه هر سال به عنوان آریزونا دایاموند بکس و رشته کوه های راکی کلرادو بهار مجتمع آموزشی است که در قبیله ای در نزدیکی زمین. این منطقه همچنین به صحبت کردن چوب توچال و کازینو Topgolf, iFly و تسلیم گرگ بزرگ که باز در سال گذشته است.

این مجموعه در حال حاضر به نام آریزونا مرور در میان این منطقه را مقصد باز همراه از طریق د ونتورا و حلقه 101 با پروانه سرزمین عجایب در سال 2013. لیزر-خم و آینه-پیچ و خم و به دنبال بعد از آن سال و OdySea آکواریوم باز در سال 2016. Dolphinaris افتتاح شد که در همان سال است.

جاذبه های دیگر دنبال کرد: Pangaea سرزمین دایناسورها در سال 2017, قطبی بازی یخ بار در سال 2018 تایتانیک: مصنوع نمایشگاه و تعجب چشم خود را در سال 2019.

یک دوجین دیگر از مغازه ها و رستوران ها قرار دارد.

آنچه در آینده به آریزونا مرور?

کارین Gallo سخنگوی آریزونا Boardwalk گفت: یک هتل به زودی باز وجود دارد به آن را آسان تر برای خانواده ها به کشف پیچیده امکانات بیش از چند روز.

“آنها لازم نیست که به عجله احساس یا احساس آنها از دست رفته هر چیزی” او گفت:.

155-اتاق هایت هتل محل برنامه ریزی شده است برای شکستن زمین است.

و تعدادی از جاذبه همچنان به رشد.

آریزونا مرور معرفی خواهد شد VR برنامه نویسی با 24 واقعیت مجازی همهجانبه تجارب در ماه مارس است.

این مجموعه همچنین نصب 10000 فوت مربع بادی با مانع دوره های pop-ups و مارپیچهای.

تعاملی نمایشگاه به نام “علم ریپلی را باور کنید یا نه” برنامه ریزی شده است برای باز کردن بعد از این سال.

این شرکت همچنین به روز رسانی این مجموعه را entryway و اضافه کردن فعالیت ها به حیاط خود را مانند دیواره های صخره نوردی, بازی سازه و سعی و اضافه کردن صندلی و سایه.

آریزونا مرور خریداری کرده است 50 هکتار از زمین های شمال ملک فعلی که در آن آنها برنامه ریزی برای ساخت فضای اداری و بیشتر دوستدار خانواده, جاذبه های Adi Knishinsky مدیر ارشد استراتژی افسر گفت.

آریزونا مرور خود را جشن می گیرند تغییر علامت تجاری با اسلاید n’ سوار صورتحساب به عنوان یک رویداد دوستدار خانواده با کارناوال و بادی در حیاط از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر Feb. 15-17. ورود 5 دلار در هر.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در llonghi@gannett.com یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im