اوباما ضربه شلاق در مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘هرج و مرج مطلق فاجعه’

رئیس جمهور سابق باراک اوباما روز جمعه در خصوصی تلفن تماس با متحدان انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “هرج و مرج” و هشدار داد که “حکومت قانون” بود و در معرض خطر توسط وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن اتهامات سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

سوزاننده نظرات از اوباما آمد و در طول 30 دقیقه وب صحبت با اعضای اوباما انجمن فارغ التحصیلان که در آن رئیس جمهور سابق تحت فشار قرار دادند برای دموکرات ها به تجمع پشت جو بایدن به برنده 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

“این انتخابات که در آینده در هر سطح است که بسیار مهم است به دلیل آنچه که ما در حال رفتن به مبارزه است و نه فقط یک فرد خاص و یا یک حزب سیاسی” اوباما گفت: با توجه به صوتی از این تماس به دست آمده توسط اخبار یاهو.

باراک اوباما در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در coronavirus همه گیر:

“آنچه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن — که تبدیل به یک قوی تر ضربه در زندگی آمریکایی. و ما شاهد این هستیم که در سطح بین المللی نیز هست. این بخشی از دلیل که چرا پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه. آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر — از “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که طرز فکر است operationalized در دولت ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته دوباره سرزنش دولت اوباما برای لخت کمد تجهیزات پزشکی در استراتژیک ملی ذخایر گفتن ABC News آمریکا ندارد هواکش تجهیزات پزشکی و تست.

“و ما به آن گرفته شده و ما ساخته شده اند باور نکردنی انبار — انبار مانند ما تا به حال هرگز قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: David Muir.

دولت اوباما مواجه تکرار بحران در طول هشت سال از جمله پاندمی آنفلوانزا H1N1 سال 2009 اما موفق به برداشتن گام های قابل توجهی را برای دوباره پر کردن عرضه خاص تجهیزات حفاظت فردی به طور خاص N95 ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کرده است قابل مقاومت خود را برای دست زدن به همه گیر بیشتر از دموکرات ها هر چند خود را بالا سیاستگذاری سلامت مشاور در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی اوباما holdover, Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی بهداشت.

اوباما که به طور رسمی تایید و جو بایدن در ماه آوریل نیز وزن در فلین مورد دنبال اخبار از وکیل ویلیام بار تصمیم به رها کردن پرونده جنایی علیه فلین که التماس گناه به دروغ گفتن به اف بی آی است.

“این واقعیت که هیچ سابقه است که هر کسی می تواند پیدا کردن برای کسی که متهم شده است با دروغ فقط گرفتن معاف از مالیات. این نوع از مسائل که در آن شما شروع به نگران است که اساسی — و نه فقط نهادی هنجارهای — اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است,” او گفت:. “و هنگامی که شما شروع به حرکت در آن جهت می تواند سرعت بخشیدن به سرعت به عنوان ما را دیده ام در جاهای دیگر.

قبل از گرفتن دفتر اوباما هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد فلین و تماس های خود با روسیه است.

“بنابراین من امیدوار هستم که همه شما احساس می کنید همان حس فوریت است که من انجام,” او گفت با اشاره به 2020 انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de