اوباما-حمایت مستند در اوهایو کارخانه برنده جایزه اسکار

اسکار بهترین مستند بلند به “آمریکا کارخانه” اولین مستند منتشر شده توسط باراک و میشل اوباما شرکت تولید شده است.

Netflix بکشد فیلم در مورد یک اوهایو اتوماتیک شیشه ای کارخانه که توسط یک سرمایه گذار چینی. آن را به بررسی بسیاری از مسائل از جمله حقوق کارگران, جهانی شدن و اتوماسیون.

“آمریکا کارخانه” ضرب و شتم “Honeyland,” “غار” “لبه دموکراسی” و “برای Sama.” استیون Bognar و جولیا Reichert مدیران از “American کارخانه” اذعان کار دیگر خود را نامزد در روز یکشنبه. “ما با الهام از شما بچه ها گفت:” Reichert.

این فیلم در مورد Fuyao گیاه خریداری شده توسط چینی صنعتگر کائو Dewang که در استخدام برخی از 2,200 آمریکایی و 200 کارگران چینی. این فیلم به یک نگاه نزدیک در چگونه فرهنگ تنظیم به یک دیگر. افزایش تنش ها زمانی که کارخانه نیست در ابتدا دیدار با اهداف تولید به اوج خود رسید در یک مبارزه تلخ بیش از حق داشتن اتحادیه.

“کار مردم را سخت تر و سخت تر از این روزها” گفت: Reichert. او خواست کارگران به مبارزه — با اتحاد.

نام کروبی’ شرکت زمین بالاتر چشمک می زند در باز کردن اعتبار اما اوباما خود نیست ذکر شده در هر نقطه. نه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که این فیلم دریافت جایزه اسکار نامزدی در ژانویه سابق رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “این نوع از داستان ما نمی بینیم اغلب به اندازه کافی و آن دقیقا همان چیزی است که میشل و من امیدوارم که برای رسیدن به زمین بالاتر. تبریک به باور نکردنی فیلمسازان و کل تیم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر