NYT: دانشمندان با تهیه نامه ای به کسی که اصرار COVID-19 هوابرد

صدها نفر از دانشمندان می گویند که سازمان بهداشت جهانی باید تجدید نظر در آن توصیه هایی برای coronavirus با توجه به شواهدی وجود دارد که ذرات کوچکتر از این ویروس می تواند به سفر از طریق هوا و آلوده کردن مردم به گزارش نیویورک تایمز در روز یکشنبه.

گروه شماره 239 دانشمندان از 32 سازمان ملل انتظار می رود که انتشار آن از توصیه ها و مدارک و شواهد از آن نظریه در نامه سرگشاده ای این هفته آینده.

که برگزار کرده است که COVID-19 عمدتا انتقال بیماری از طریق قطرات تنفسی بزرگ است که رها کردن به طبقه بعد از یک عطسه یا سرفه و که این ویروس تا حد زیادی گسترش فرد-به-فرد تماس و ارتباط مستقیم با سطوح آلوده.

عمده اهمیت این ادعا گروهی از دانشمندان – که این ویروس منتقله از طریق هوا از جمله طول یک اتاق می تواند آلوده مردم بر بودن استنشاق – است که ماسک احتمالا مورد نیاز در داخل خانه حتی اگر اجتماعی فاصله بود که به دنبال مراقبت های بهداشتی کارگران خواهد نیاز به استفاده از N95 ماسک است که می تواند فیلتر کردن کوچک coronavirus ذرات.

اما که رسمی گفت: بار است که این نظریه با واقعیت پشتیبانی نمی شود.

دکتر Benedetta Allegranzi سازمان فنی سرب در کنترل عفونت گفت که “به خصوص در چند ماه گذشته ما بوده است بیان کرد: چندین بار است که ما در نظر هوابرد انتقال به عنوان امکان پذیر است اما قطعا پشتیبانی نمی جامد و یا حتی پاک کردن شواهد. قوی وجود دارد بحث در این است.”

تپه اشاره کرد که این بحث در می آید به عنوان بسیاری از نقاط جهان در حال درد و رنج از افزایش coronavirus موارد مرتبط با بستری شدن در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im