معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و تاکنون حداقل سه اخیر کمپین ظاهر که او دستگیر شد همراه با سفیر ایالات متحده در طول یک سفر به آفریقای جنوبی در دهه 1970 در حالی که تلاش برای دیدار نلسون ماندلا در زندان اما حداقل یک نفر که سفر با بایدن در طول سال گفت: او شک و تردید خود داستان.

“نه من هرگز دستگیر و من فکر نمی کنم او یا” سابق کنگره و آتلانتا شهردار اندرو جوان که در خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد از سال 1977 تا 1979, نیویورک تایمز گفت.

او اشاره کرد او سفر با بایدن اغلب در طول سال از جمله به آفریقای جنوبی می گوید: او هرگز دستگیر شده در آفریقای جنوبی و او فکر نمی کند اعضای کنگره که در آن بایدن خدمت ماه می دستگیر شده اند یا نه.

“مردم در حال بازداشت در واشنگتن” جوان گفت:. “من فکر نمی کنم وجود داشت همیشه یک وضعیت که در آن کنگره دستگیر شده بودند در آفریقای جنوبی است.”

او گفت که احترام زیادی برای بایدن اما او حمایت سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار انتخاباتی.

بایدن که فشار برای متنوع تر آرای گفت: هفته گذشته که در “این روز به 30 سال پیش” ماندلا تا به حال راه می رفت خارج از زندان برای ورود به بحث در مورد آپارتاید.

“من تا به حال این افتخار بزرگ را دستگیر شدن با ما U. N. سفیر در خیابان های سوتو در تلاش برای رسیدن به او را در جزیره روبن,” بایدن ادعا کرد.

اما بایدن بود که در آن زمان سناتور دلاور همچنین گفت که او بازداشت شده در آفریقای جنوبی بین تلاش در coaxing همسر خود را به ازدواج او. آنها مشغول شد در سال 1977.

بایدن همچنین اشاره نمی کند بازداشت او در سال 2007 خاطرات و تا به حال دستگیری ذکر نشده بود مقدار در سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

سابق بهداشت ، Gary Hart که عضو مجلس سنا در سال 1975 بوده و آواز مخالف آپارتاید گفت: او می داند که “چیزی که در مورد” وقتی پرسیده شد که اگر بایدن دستگیر شده بود.

بایدن انتخاباتی پاسخ نمی به بار تلاش برای نظرات و روشن شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im