نیویورک پست: آمریکا نیم میلیون کمتر 401(k) میلیونرهای پس از ویروس

Coronavirus بحران نیز هنوز نوع دیگری از تلفات: بحران بهداشت و درمان این گزارش حذف حداقل یک و نیم میلیون نفر از ملت “401(k) میلیونرهای.”

وجود بیش از 11 میلیون خانوار در آمریکا ارزش بین $1 میلیون و 5 میلیون دلار در ماه فوریه با توجه به Spectrem گروه بازار بینش گزارش سال 2020 است.

“که شکل — تعداد 401(k) میلیونرهای به عنوان آنها نامیده می شدند — شد منادی در بسیاری از روزنامه ها فقط چند هفته پیش” نیویورک پست را به جان Crudele گزارش شده است.

در حال حاضر با توجه به Spectrem وجود دارد یک و نیم میلیون کمتر در این گروه به دلیل اخیر بازار سهام بحران پست گزارش شده است.

و همه چیز می تواند ایستادن به بدتر.

به عنوان شوک اقتصادی از coronavirus همه گیر upends وال استریت در ایالات متحده سرمایه گذاران ابراز ترین بدبینی در مورد جهت بازار سهام از فوریه و مارس 2009 پس از قبل از بحران مالی با توجه به آمریکایی انجمن از سرمایه گذاران فردی بررسی انجام شده در طول هفته که شنبه به پایان رسید.

برخی از 52.1 درصد از سرمایه گذاران بررسی شد ریزشی در مورد بازار سهام ایالات متحده تا 0.9 درصد از هفته گذشته و بالاتر از میانگین تاریخی از 30.5% رویترز گزارش داد.

Bullishness در ضمن غوطه ور 1.4 درصد به 32.9 درصد در مقایسه با یک تاریخی به طور متوسط 38 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>