نیویورک پست الکترونیکی-در رای گیری سیل سوخت Uncounted آراء سردرگمی

نیویورک تلاش برای حفظ رای دهندگان امن از COVID-19 با اجازه دادن به آنها رای از طریق پست در ماه ژوئن اولیه منجر به تاخیر در جدول بندی نتایج نگرانی در مورد محرومیت — و سوال در مورد این که آیا وجود خواهد داشت حتی بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر در پاییز.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان می گویند آن را به آنها را تا اوایل ماه اوت به پایان شمارش موج جزر و مدی از رای غیابی است که ضعف یک سیستم که به طور معمول دسته تنها حدود 5 درصد از آرا. حدود 1.8 میلیون نیویورکی درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری برای نیویورک اولیه.

رای گیری به پایان رسید ژوئن 23, اما نتایج بسیاری از نژادها از جمله دو از نزدیک تماشا کنگره مقدماتی هنوز ناشناخته است.

یک مشکل بزرگتر از این تاخیر است که هزاران نفر از آرا در ایمان خوب در حال گرفتن باطل در طول شمارش آرا نامزدها و خوب دولت و فعالان می گویند.

برخی از برگه های رای هستند که زدم چرا که رای دهندگان را فراموش کرده و به ثبت نام و تاریخ آنها; دیگران به دلیل پاکت فاقد postmarks که نشان می دهد که آیا انتخابات کاهش یافته بود در این پست در زمان به ضرب و شتم مهلت رای گیری.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطبوعات, منشی, Kayleigh Mcenany در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته lambasted نیویورک رای شمارش به عنوان یک “مطلق فاجعه” و یک دلیل به سوال رای گیری از طریق پست.

نامزدها و رای گیری گروه های حقوق بشر از جمله Brennan Center for Justice, در حال هل دادن دولت و مجلس به رفع رویه مشکلات در حال حاضر تا مسائل خود را تکرار نکنید در انتخابات عمومی در ماه نوامبر زمانی که حتی بیشتر مردم ممکن است سعی کنید رای گیری از طریق پست.

شهر نیویورک مقامات انتخابات حاضر به انتشار آمار تعداد رای باطل. اما Suraj پاتل یک دموکرات قفل شده است و در یک دید اولیه مسابقه با کنگره ایالات متحده کارولین مالونی گفت: 30 درصد از پست الکترونیکی-در برگه دریافت در بروکلین بخشی از کنگره منطقه شد را رد کرد.

“این انتخابات و نیویورک پاسخ از جمله سنا و مجلس ارائه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک طرح برای بازی در ماه نوامبر انتخابات مگر اینکه آنها عمل” پاتل گفت.

این برنامه به شما اجازه رای دهندگان بازیگران برگه های رای توسط ایمیل تخم عجله و اعلام کرد در ماه آوریل به عنوان شیوع کروناویروس به قتل صدها نفر از مردم در یک روز در شهر نیویورک و حومه آن است.

در میان بحران دولت هرگز ارائه بودجه اضافی برای آماده سازی انتخابات کارگران خواهد بود که دست زدن به از طریق پست و یا برگه های رای به استخدام کارکنان اضافی به تعداد آنها.

بسیاری از رای دهندگان که برای اعمال رای غایب نمی توانید آنها را تا آخرین لحظه آنها را ترک بدانم که آیا آنها باید رای در فرد و یا سعی کنید پست الکترونیکی و به طور بالقوه از دست یک مهلت به پاکت شهریور ماه ژوئن 23.

ترکیب که مشکل دولت تلاش به همه چیز را آسان تر برای رای دادن به آنها هزینه پرداخت بازگشت پاکت نتیجه معکوس: ایالات متحده خدمات پستی نیست معمولا قرار داده postmarks در این نوع محفظه ایمیل و در حالی که سیاست خود را برای اضافه کردن مهر باطله تمبر پست به پست آراء آن اذعان می کند از آن موفق به انجام این کار در برخی از پاکت نامه.

نامزدها و فعالان در حال حاضر این ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که هزاران نفر از درستی بازیگران برگه از طریق پست در زمان باطل شد زیرا آنها فاقد postmarks.

هیئت دولت به انتخابات گفت: آن را خیلی زود به می دانم که چگونه بسیاری از آراء را ندارد آن را به مردم در زمان و یا دور انداخته شد چرا که خدمات پستی موفق به مهر باطله تمبر پست آنها است.

“این بسیار مایه تاسف است که خدمات پستی بود قادر به به طور کامل انجام آنچه آنها اذعان شد مسئولیت خود را در postmarking پست” گفت: دولت هیئت مدیره از انتخابات سخنگوی جان Conklin.

یک سخنگوی خدمات پستی گفت: آن است که پرداختن به این موضوع است.

پنج متحده — کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن یوتا — انجام تمام انتخابات از طریق پست برای سال نسبتا کارآمد سیستم های, در حالی که 21 کشورهای دیگر اجازه می دهد محل را انتخاب و به پست الکترونیکی-در انتخابات با توجه به همایش های ملی از قانونگذاران ایالتی.

علت شایع نیویورک, مدیر اجرایی, سوزان لرنر نام آن را “غیر قابل قبول و مایه تاسف” است که بسیاری از رای غیابی هستند که رد صلاحیت شده.

“در حال حاضر غایب رای گیری می تواند دور انداخته اگر محتاط رای دهندگان قرار می دهد نوار خود را در پاکت را به مطمئن شوید که رای نمی افتد,” او گفت:.

گروه او می خواهد نمایندگان مجلس به رای دهندگان اجازه می دهد به درخواست غیابی زودتر و اجازه می دهد انتخابات کارگران شروع به شمارش رای غیابی هر چه زودتر پس از روز انتخابات.

قانونگذاران می تواند وصله پینه کردن سیستم به طور گسترده ای به عنوان منسوخ شده است. شنبه شب دولت و سنا تصویب لوایح به قبول رای غیابی دریافت شده توسط ژوئن 24, اطمینان رای دهندگان ترس از ابتلا به COVID-19 در نظر سنجی می توانید از طریق پست در ماه نوامبر و به غایب رای دهندگان فرصتی برای رفع کمبود برگه های رای.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به حمایت نمایندگان مجلس با افزایش سرعت دولت قانون که میسازد از مدت زمانی که رای غیابی پذیرفته شده می تواند.

اما معلوم نیست که آیا نیویورک اجازه خواهد داد که انتخابات کارگران به تعداد تمام آراء فاقد مهر باطله تمبر پست از جمله کسانی که از دریافت روز پس از روز انتخابات. پاتل Maloney و دیگر نامزدهای کومو برای به روز رسانی خود را اجرایی به منظور حفاظت از ژوئن 23 اولیه رای دهندگان از محرومیت.

و قانونگذاران برنامه ریزی برای برگزاری یک جلسه در ماه اوت در مورد نحوه انتخابات کارگران به کار گرفته اند سنبله در رای گیری غایب است.

“ما در حال مطالعه این موضوع از یک سیستم گسترده از نقطه نظر. و هر گونه تغییرات ما می توانیم, ما,” کومو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید