نیویورک بهداشت و درمان گروه. آرامش محدودیت های خانه سالمندان برای بازدید کنندگان

وزارت بهداشت نيويورک روز سه شنبه در ميان اعتراضات اعضای خانواده و گروه های صنعت، محدوديت های خانه سالمندان را برای بازديد کنندگان آرام کرد.

دستورالعمل های جدید، که به اجرا در این پنجشنبه، بازدید کنندگان را به خانه های سالمندان است که COVID-19 رایگان به مدت 14 روز اجازه می دهد.

دولت متوقف اکثر بازدید کننده داشته است در خانه های مراقبت مارس 13 و شروع به اجازه می دهد بازدید کننده داشته است در خانه ها و کمک به امکانات زندگی بدون مورد COVID-19 در میان ساکنان و یا کارکنان به مدت 28 روز.

هاوارد زوکر، کمیسر وزارت بهداشت ایالت در بیانیه ای اعلام کرد: «ما درک می کنیم که چگونه تلاش برای نیویورکی ها بوده است که عزیزان خود و چالش هایی را که در جریان این همه گیر بی سابقه تحمل کرده اند، نبینند.»

“تعداد خانه های سالمندان که گام های لازم برای محافظت از ساکنان از گسترش بدون نشانه COVID-19 در حالی که کار برای بازگشایی به بازدید کنندگان خارج برداشته اند، نشان می دهد که چسبیدن به دستورالعمل بازدید DOH رویکرد هوشمندانه و محتاطانه اجازه بازدید است. ما همچنان با علم و نگرانی برای رفاه ساکنان هدایت می شویم و خانه های سالمندانی را که میزبان بازدیدکنندگان هستند، زیر نظر خواهیم داشت تا مطمئن شویم این اقدام منجر به افزایش موارد نمی شود.»

بازدید کننده داشته است به مناطق در فضای باز با اجازه آب و هوا و بیش از 10 نفر در داخل فضای به خوبی تهویه محدود می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma