نیویورک ایران با تشکر. شاه برای عبور از راهرو در Dems’ $3T امداد لایحه

بازنشستگی Rep. پیت پادشاه R-n. y. متوسط, برنامه ای برای عبور از راهرو به رای خانه دموکرات را 3 تریلیون فاز 5 coronavirus امداد لایحه است که میله میله به رسیدن به کف جمعه.

این بودجه برای دولت های ایالتی و محلی است که مغلوب ساختن پیشی جستن همه قطعات دیگر از این لایحه که می تواند توسط بزرگترین امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده besting 2.2 تریلیون دلار گذشت در فاز 3.

“در برخی از راه های آن را یک تصمیم دشوار و در برخی از راه های آسان تصمیم” پادشاه هیل گفت:.

“نگاه من مخالف با بسیاری از چیزهایی که در این لایحه برخی از مقررات مربوط به مهاجران غیر قانونی برخی از رای غیابی, این, پست, تمام چیزهای که.

“اما واقعیت این است که به من [رهبر اکثریت سنا میچ] مک کانل نوع گذاشته و آن را او صحبت کردن در مورد هیچ فدرال کمک به دولت های ایالتی و محلی. نیویورک در حال رفتن برای مردن من شهرستان ناسائو شهرستان Suffolk County نیز در منطقه نه تنها آنها را در حال اجرا فوق العاده ای در هزینه و درآمد خود را از ضرر و زیان غیر قابل باور است.”

ایالت نیویورک شده است جهان کانون جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس تایید 350,848 COVID-19 موارد و 27,290 مرگ و میر با توجه به Worldometers.

است که در بیشتر موارد بیش از هر کشور دیگر در جهان و بیشتر coronavirus-مرگ و میر ناشی از همه اما دو کشور دیگر در جهان و بریتانیا و ایتالیا.

بسیاری از جمهوری خواهان را رد کرده اند علاوه بر این ارسال از بودجه فدرال به ایالت سوژه متحرک از روبرو آن را به عنوان “آبی دولت کمک مالی” و “چنگ زدن به کیسه سمت چپ” با توجه به تپه.

این 1,815-صفحه لایحه ارائه شده توسط مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا بدون کنگره شنوایی.

مک کانل سناتور. R-Ky., است بازتاب کاخ سفید برای توقف بیشتر coronavirus کمک تا 2.2 تریلیون دلار هزینه در فاز 3 و مکمل حقوق و دستمزد حفاظت Progam بودجه در فاز 4 استفاده شده است و بررسی شده است.

حداقل وجود دارد دیگر خواه defections در این لایحه یک خانه ایران شلاق منبع گفت: تپه.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.net