نیویورک تغذیه مطالعه نشان می دهد 1918 همه گیر مربوط به ظهور نازی ها

در یک هشدار برای پتانسیل سیاسی پیامدهای coronavirus نیویورک فدرال رزرو مقاله نشان داده یک ارتباط بین 1918 آنفولانزای همه گیر و ظهور حزب نازی در آلمان است.

این مطالعه نشان می دهد که شهرهای با بیشترین مرگ و میر را دیدم یک کاهش در مخارج اجتماعی و “آنفلوانزا مرگ و میر از سال 1918 در ارتباط هستند با افزایش سهم از آرا برنده توسط راست افراطی.”

“این نگه می دارد حتی زمانی که ما برای کنترل یک شهر مذهبی و قومی آرایش منطقه ای بیکاری گذشته جناح راست رای گیری و محلی دیگر ویژگی فرض درایو افراطی رای به اشتراک گذاری” اقتصاددان Kristian Blickle نوشت. “مرگ آورده پاندمی آنفلوانزا از 1918-1920 عمیقا شکل جامعه آلمان.”

با اقتصاد جهانی رو به عمیق ترین آن زمان صلح و رکود اقتصادی در تقریبا یک قرن-از افسردگی عصر است که در آن نازی ها به قدرت رسید — به عنوان یک نتیجه از coronavirus شیوع این گزارش خطر پایدار اثرات اجتماعی اگر دولت نمی به اندازه کافی.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva اتحاد کشور خواست به صرف همه آنها می توانند برای جلوگیری از ویروس خرید اینترنتی.

نیویورک تغذیه مقاله استدلال می کند که سال 1918 همه گیر ممکن است به خصوص تغییر “اجتماعی اولویت” در افراد جوان و همچنین ترغیب تنفر از خارجی ها.

“ما با احتیاط در مورد تفسیر نتايج” نویسنده نوشت. “این مطالعه ارائه می دهد یک رمان سهم به بحث در اطراف اثرات طولانی مدت از بیماری های همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im