مراقبت دراز مدت امکانات در ماریکوپا و پیما شهرستان باید در طول هفته گذشته شاهد افزایش COVID-19 موارد و در حال حاضر حساب برای نزدیک به نیمی از تمام coronavirus مربوط به مرگ و میر در Maricopa.

همانطور که از دوشنبه, Maricopa County تا به حال 185 مورد در بیش از 30 در دراز مدت مراقبت از امکانات 180% افزایش در یک هفته. شصت و از آنها بستری شده اند و 26 نفر از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. که نشان دهنده نزدیک به نیمی از شهرستان 54 تعداد مرگ و میر.

یکی دیگر از 102 موارد گزارش شده در ميان کارکنان در مراقبت دراز مدت امکانات در ماریکوپا کانتی یک دسته که شامل ماهر خانه های سالمندان زندگی کمک توانبخشی و خانقاه. Maricopa شهرستان حدود 500 امکانات است.

افزایش شدید مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات در این ایالت پرجمعیت ترین شهرستان می آید که رژیم صهیونیستی. mlb دولت حاضر به شناسایی امکانات که در آن تعدادی از عفونت های سر به فلک کشیده است.

در Pima County, یک توسان خانه سالمندان که در ماه گذشته گزارش داد دو ده ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 دیده است شماره آن دو در چند هفته.

یاقوت کبود توسان پرستاری و توانبخشی در حال حاضر 50 ساکنان و 24 کارکنان تست مثبت سخنگوی جانین L’Ecuyer گفت. یازده بیماران باید پس از بازگشت از بیمارستان پس از دریافت مراقبت.

او گفت: هیچ کارکنان فوت کرده اند اما کاهش یافته است می گویند که آیا ساکنان فوت کرده اند.

هزاران نفر از مرگ و میر در سراسر کشور

در سراسر کشور ساکنان مراقبت دراز مدت امکانات در میان جمعیت های آسیب پذیر به شدت عفونی ویروس. بسیاری از سالمندان هستند و باید مشکلات اساسی. فدرال و مقامات دولتی باید با صدور چند حکم از اوایل ماه مارس از جمله ممنوعیت نزدیک به همه بازدید کنندگان و نیاز به دقیق کنترل عفونت.

بیش از 3,600 مرگ و میر در سراسر کشور مرتبط شده اند به COVID-19 شیوع بیماری در خانه سالمندان و در دراز مدت مراقبت از امکانات هشدار دهنده افزایش در دو هفته گذشته با توجه به آسوشیتد پرس.

AP شمارش بر اساس گزارش های رسانه ها و دولت بهداشت و درمان بخش است. آخرین تعداد حداقل 3,621 مرگ و میر است تا از حدود 450 مرگ و میر 10 روز پیش. واقعی تلفات است به احتمال زیاد بسیار بیشتر کارشناسان می گویند به دلیل اینکه اکثر متحده را شامل نمی شود در خود تعداد افرادی که کشته شد اما هرگز آزمایش COVID-19.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: تعداد مرگ و میر در خانه های پرستاری بوده است “افزایش موضوع” حسابداری برای 133 از دولت 778 مرگ و میر ناشی از این بیماری در روز دوشنبه.

“ما شده است و هیچ گونه نگرانی در مورد خانه های پرستاری از یک روز” او گفت:.

اطلاعات کمی در آریزونا

آریزونا بر خلاف بسیاری متحده را منتشر کرده است ایالت ارقام در تعداد COVID-19 نفر در خانه های سالمندان. اما تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط Ducey هفته گذشته خانه های پرستاری در حال حاضر نیاز به گزارش به دولت هفتگی تعدادی از ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 و چگونه بسیاری از آنها در بیمارستان بستری شدند. منظور اجرایی نیازی نیست که آنها را به گزارش چگونه بسیاری از کارکنان تست مثبت است.

در بیانیه روز دوشنبه فرماندار سخنگوی پاتریک Ptak گفت: وزارت امور خارجه از خدمات سلامت “است که در روند جمع آوری این اطلاعات و آن را در دسترس عموم است.”

اما تکه تکه اطلاعات است که در حال حاضر در دسترس نشان می دهد سنبله در COVID-19 نفر در خانه های پرستاری در ماریکوپا و پیما شهرستانهای استان است. هفته گذشته Maricopa شهرستان در انتخابات گفت: آنها را اولویت بندی تسهیلات مراقبت دراز مدت آنها به عنوان توزیع تجهیزات حفاظت شخصی برای محافظت در برابر جدید کروناویروس.

مقامات بهداشتی در بسیاری از مناطق روستایی شهرستانهای آریزونا می گویند که آنها دریافت نکرده اند گزارش COVID-19 موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات.

شهرستان ها که می گویند آنها هیچ گزارش COVID-19 در دراز مدت مراقبت از امکانات شامل, Mohave, Santa Cruz, Yuma, Gila, La Paz, Coconino, Cochise, گراهام و آپاچی.

Yavapai County, بهداشت ابلاغ شده است از یک مورد در یک مرکز با گسترش در این زمان گفت: Terri Farneti سخنگوی وزارت بهداشت.

Pinal County کاهش یافته است به انتشار اطلاعات در پرستاری صفحه اصلی موارد در حالی که Navajo County آن گفت: هنوز نمی داده. Greenlee شهرستان نیست پاسخ به درخواست برای اطلاعات.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات را منتشر کرده است تعدادی از ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات که آزمایش مثبت برای COVID-19 و کاهش یافته است به شناسایی خانه های پرستاری با کروناویروس موارد است. آریزونا, شهرستان نیز شناسایی خانه های سالمندان.

خواستار شفافیت

فقدان اطلاعات در مورد یک جمعیت آسیب پذیر باعث شد دولت بزرگترین گروه حمایت برای بازنشستگان به درخواست فرماندار در روز دوشنبه به مرکز نام در دسترس عموم است. Dana Marie کندی, مدیر امور خارجه برای AARP آریزونا نوشت: در نامه ای به فرماندار که بسیاری از AARP اعضای ابراز نگرانی در مورد موارد COVID-19 در آریزونا تسهیلات مراقبت دراز مدت.

“آنچه که ما نمی دانیم و آنچه Arizonans با اعضای خانواده در مراقبت دراز مدت امکانات به دانستن است که امکانات گزارش موارد” نامه گفت. “خواست ما این است که دولت را به نام این امکانات در دسترس عموم است.”

در یک کنفرانس خبری سهشنبه, آریزونا, وزارت بهداشت, مدیر خدمات دکتر کارا مسیح پرسید که چرا این گروه را منتشر کرده است اطلاعات در مورد خانه های سالمندان که در خانه تعداد زیادی از مردم و مثبت COVID-19 موارد است.

مسیح گفت که او معتقد است که “حفاظت اطلاعات سلامت” و “این اطلاعات این بخش را می دهد.”

او افزود که این گروه خواهد شد کار با این امکانات به مطمئن شوید که “آنها کار خود را با ساکنان و خانواده ها و عزیزان به اجازه دهید آنها را می دانم در مورد چه چیزی در جریان است که در آن تسهیلات است.”

AARP کندی اما حفظ کرده است که ارائه اطلاعات در مورد امکانات را نقض نمی کند قانون فدرال است که محافظت فردی در پرونده بيمار.

و تعداد فزاینده ای از کشورها در حال حاضر به افشای آن در دراز مدت مراقبت از امکانات را تایید موارد COVID-19 بر اساس یک نظرسنجی که توسط وال استریت ژورنال. مینه سوتا و اوکلاهما در میان کشورهای لیست امکانات با ساکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19.

آریزونا در روز یکشنبه منتشر شد کد پستی اطلاعات خاص در مورد COVID-19. اما مقامات دولتی حاضر به افشای چگونه بسیاری از موارد در هر یک از کد پستی نسبت داده شده به بیمارستان که درمان بیمار یا بیمار در منزل. که فقدان جزئیات باعث می شود آن را غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از موارد بنیادی از خانه های سالمندان.

آریزونا جمهوری و تحلیل داده اما متوجه شد که کدهای پستی با خانه های سالمندان به حال نرخ بالاتر از عفونت از کسانی که بدون هر دو به طور متوسط و ميانه.

دولت فراهم نیست تعداد دقیق برای کد پستی با یک به 10 مورد و آن را سرکوب داده ها برای کد پستی که در آن بیش از 50 درصد از جمعیت ساکنان قبیله ای. از آنجا که آن را غیر ممکن است برای ایجاد یک مدرک معتبر مقایسه تمام مناطق آسیب دیده.

اما در میان کدهای پستی با حداقل 11 مورد کسانی که با خانه های پرستاری در میانگین 0.75 مورد در هر 1000 نفر.

در میان کدهای پستی پرستاری بدون امکانات که تعداد 0.63.

تنها تعداد انگشت شماری از کدهای پستی با خانه های پرستاری تا به حال هیچ مورد.

شما شنیده ام گزارش آریزونا خانه های پرستاری با موارد COVID-19? تماس خبرنگار آن Ryman با راهنمایی های خود را در anne.ryman@arizonarepublic.com یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de