خانه سالمندان مرگ و میر عفونتهای افزایش در سراسر مینه سوتا از coronavirus با وجود مستند

هزاران نفر از سالمندان ساکن در مینه سوتا خانه های سالمندان هستند که محدود به اتاق خود را قطع از بستگان و گریبانگیر ترس از نامرئی ویروس. کسانی که سقوط طعمه به بیماری خطر مرگ به تنهایی.

رمان coronavirus فراگیر از طریق مینه سوتا ارشد مراقبت از امکانات است که به سرعت تبدیل شدن به نقاط داغ برای همه گیر مرگبار و یک نقطه کانونی از تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس به طور گسترده تر. نزدیک به نیمی از 24 Minnesotans که فوت کرده اند از این بیماری زندگی در خانه های سالمندان و یا کمک امکانات زندگی و شیوع بیماری در حال حاضر گزارش شده در چهار دوجین امکانات در سطح ایالت.

اما برای هفته مینه سوتا ساکنان نگه داشته شده است در تاریکی توسط مقامات بهداشتی دولت که در مورد مراقبت ارشد امکانات باید موارد گزارش شده از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس و این سکوت باعث شد تا از ترس و اضطراب است. بدون این اطلاعات حیاتی خانواده ها مطمئن بودند از اینکه به پدر و مادر پیری خود صفحه اصلی; پرستاران و سایر متخصصان پزشکی ترس برای ورود به ساختمان از ترس آنها آلوده بودند و مقامات محلی بودند کمتر قادر به بسیج جامعه پاسخ برای حمایت از این امکانات و شامل گسترش یافته است.

در پاسخ به نصب عمومی, انتقاد, مینه سوتا, وزارت بهداشت روز شنبه در نهایت منتشر شد اسامی 32 خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی است که در مواجهه با شیوع COVID-19. اطلاعات ارائه آشکار نگاه اجمالی به چه حد این بیماری در حال گسترش در زندگی ارشد جوامع در سراسر کشور و انواع امکانات هستند که بیشتر در معرض است. لیست کامل امکانات با ساکنان و یا کارکنان مبتلا به این ویروس در حال حاضر در دسترس در وزارت بهداشت ، برای محافظت از حریم خصوصی افراد تنها امکانات با 10 یا بیشتر تخت شناسایی می شوند.

به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده بود در خانه های سالمندان با بد سابقه در کنترل عفونت به نظر می رسد به ویژه آسیب پذیر به ویروس ” گسترش یافته است. حداقل 15 از 32 امکانات شناسایی شنبه با مثبت مورد COVID-19 شده اند ذکر شده با حداقل یک عفونت-کنترل تخلف در عرض چهار سال گذشته با توجه به یک استار تریبیون تحليل بهداشت فدرال داده است.

این لیست شامل 11 خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در شهرستان Hennepin و همچنین به عنوان چهار هر در رامزی و واشنگتن بوده است. امکانات عبارتند از واکر Methodist مرکز بهداشت و ویلا در Bryn Mawr هر دو در مینیاپولیس; دو کمک امکانات زندگی در ادینا و خرس سفید دریاچه که توسط آب و امکانات در بلومینگتون و آردن هیلز توسط پروتستان خانه و خدمات زیادی غیر انتفاعی ارائه دهنده. شیوع بیماری در حال گسترش بیش از امکانات در بیش از ده استان ها از Freeborn شهرستان در جنوب ایالت مینه سوتا به آهن در محدوده تأکید بر گسترش این بیماری است.

گسترده گسترش ویروس در دراز مدت مراقبت های مطرح شده در مورد اینکه آیا این صنعت اقدامات ایمنی از جمله ممنوعیت بازدید از انزوا و نمایش های بهداشتی کارکنان — سخت به اندازه کافی. کشورهای دیگر گرفته اند اقدامات چشمگیر تر. در کنتیکت به عنوان مثال مقامات بهداشت عمومی را پیشنهاد کرده اند از هم جدا بیماران آلوده در coronavirus-تنها امکانات برای حفاظت از ساکنان سالم. این هفته این کشور بزرگترین خانه سالمندان انجمن خواست ارائه دهندگان شروع به ایجاد بال جداگانه اگر نه کل ساختمان برای مراقبت از بینی افزایش بیماران آلوده.

حرکت بیماران مبتلا به جدا “coronavirus-تنها” امکانات را در برخواهد داشت خطر به کسانی که آلوده اما ممکن است کمک کند متحده پیش از این مشکل قبل از خطرناک خوشه ظهور در بیشتر خانه های پرستاری گفت: توبی Edelman ارشد سیاست وکیل با مرکز مدیکر وکالت در واشنگتن “در حال حاضر آن را ایمن می گویند که آنچه که در حال انجام است که کافی نیست,” او گفت:. “ساکنان خانه سالمندان هستند مانند اردک نشسته. اگر شما آنها را از هم جدا آنها شانس بهتری برای زنده ماندن است.”

بیش از 80,000 Minnesotans زندگی در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی. ساکنان خود را در نظر گرفته به ویژه آسیب پذیر به شیوع. اطلاعات از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن مانند قلب و ریه بیماری هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیمار از ویروس. در خانه های سالمندان بسیاری از بیماران دارای سیستم ایمنی ضعیف شده و زندگی می کنند در نزدیکی; در برخی موارد بیماران زندگی می کنند دو به یک اتاق تنها با یک پرده جدا کردن آنها. ميانه سن Minnesotans که فوت کرده اند از این ویروس است 84.

مقامات بهداشتی دولت و پرستاری در خانه, صنعت, نمایندگان تا به حال ابراز نگرانی کرد که با انتشار نامهای از امکانات که در آن ساکنان با شیوع بیماری می تواند باعث بی زنگ و می تواند معکوس شود. خانواده ها ممکن است با عجله به حرکت عزیزان خود را به دیگر امکانات احتمالی به امن از همه گیر است و ممکن است باعث این ویروس به گسترش با سرعت بیشتری در جامعه.

تا کنون کسانی که ترس را ثابت کرد و اساس است. خانه های پرستاری و کمک زندگی می کنند ارائه دهندگان خدمات است که باید با اطلاع خانواده ها از COVID-19 موارد را دیده اند و نه خروج از ساکنان در بخشی به دلیل نگرانی هایی که این ویروس بسیار گسترده است که در حال حرکت پیری نسبت به دیگر تسهیلات و یا آوردن آنها را به خانه لزوما آنها را امن تر است. حتی در حال حاضر یک ماه پس از اولین مورد گزارش شده در مینه سوتا حدود 80 درصد از 865 Minnesotans بیمار با این ویروس زندگی می کنند در خانه ها و آپارتمان ها و موسسات مانند خانه های سالمندان. مراقبت دراز مدت حساب امکانات برای کمتر از 6 درصد از موارد دولت داده را نشان می دهد.

دانیل فنر گفت که او نگران هفته گذشته که 91 ساله به نام به اطلاع او که کسی تا به حال تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس در زندگی کمک تسهیلات آبهای خرس سفید دریاچه. پس از سراسیمگی از ایمیل تسهیلات تایید کرد که یکی تا به حال آزمایش مثبت بود و فرستاده شده به بیمارستان. در یک نامه تسهیلات و سپس خلاصه ای از یک سری از اقدامات حفاظتی از جمله سلامت روزانه نمایشگرهای تمام ساکنان برای COVID-19 و نیاز است که همه ساکنان پوشیدن ماسک.

فنر گفت: او به طور خلاصه در نظر گرفته شده حرکت مادرش از تسهیلات قبل از نتیجه گیری که “هیچ جا امن است” از ویروس. “تمام جهان است رفتن را از طریق این و مادر من دنیای کوچک است که متفاوت از آنچه بقیه از ما در حال رفتن را از طریق,” او گفت:. “بزرگترین چیزی است که مردم در این امکانات نیاز به می دانم که مردم در خارج از مراقبت.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im