پرستاران غربالگری آریزونا مبتلا به کروناویروس مرحله خارج به ‘نشانه ای از امید”

“نشانه ای از امید است.”

این که چگونه کلینیک مایو در آریزونا تفسیر یک رنگین کمان است که به نظر می رسد بیش بهداشت حرفه ای بودند که غربالگری بیماران برای COVID-19.

یک عکس از این پدیده طبیعی ویروسی رفت و پس از کلینیک مایو آن نوشته شده خود را در Facebook صفحه garnering بیشتر از 2700 دوست دارد و 300 سهم از شنبه.

آن را نشان داد یک مرد در دنده محافظ با روشن ماسک بر سر او ایستاده در یک پارکینگ خالی درخشان یک روز پس از باران. حق بالاتر از او است روشن رنگین کمان در تقابل با آسمان خاکستری.

با توجه به این درمانگاه را در پست مرد ایستاده در عکس الکس Kruysman عضو مایو پرستاری منابع استخر در آریزونا. او با در نظر گرفتن یک استراحت پس از غربالگری بیماران آسیب پذیر برای COVID-19 وقتی رنگین کمان ظاهر شد.

درمانگاه گفت که “بیش از اشعه آفتاب refracting و تأمل در غبار.”

“از آن ارائه شده خوش آمدید شکستن و شاید حتی نشانه ای از امید به عنوان آن شروع به ساخت راه خود را در اطراف کلینیک مایو در آریزونا” در این پست بخوانید.

بسیاری از کلینیک Facebook پیروان اظهار نظر در عکس نه تنها marveling در رنگین کمان, اما همچنین ضمن تشکر از Kruysman و همکاران خود را برای اختصاص زمان و تلاش خود را در طول این بحران بهداشت عمومی.

“نماز من و من تشکر بزرگ به شما و به همه بهداشت حرفه ای در سراسر جهان مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر” اظهار نظر Facebook پیرو Jamilette Malavet. “خدا برکت! ایمن خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>