دادستان ها بر این باورند که سوال در مورد یک پرستار, اعتبار, بازی های برگزار شده “قابل توجهی” در نقش یک قاضی پذیرش تقاضای رسیدگی و صدور حکم تکرار مجرم جنسی به مشروط شدن به جای زندان برای تجاوز به یک زن او را برداشت در حالی که او معاشرت در مرکز شهر مینیاپولیس.

این آخرین خرید اینترنتی در میان موارد تجاوز به عنف مربوط به کریستی جارویس که از کار اخراج شد HCMC در مارس 2019 به اتهام دروغ گفتن در مورد سوابق تحصیلی. این شهرستان رمزی دفتر دادستان گفت: شناسایی 12 موارد دیگر به کار گرفته شده توسط Jarvis که همچنین می تواند در خطر است.

در ماه نوامبر Hennepin County دفتر دادستان گفت: آن را شناسایی کرده است که 19 مورد متصل به جارویس که می تواند منجر به اتهامات بودن را رد کرد. یک سخنگوی این دفتر گفت: آنها قادر به گفتن شنبه که آیا هر یک از این موارد بوده است نهفته است.

Tyreese W. هریس, 43, از, St. Paul محکوم شد دوشنبه توسط Ramsey County District قاضی جودیت Tilsen پس از او التماس کرد گناه در ماه دسامبر برای چهارمین درجه جنایی رفتار جنسی در ارتباط با تجاوز به عنف در Nov. 18, 2018, زن در هریس’ خانه.

تقاضای معامله رسید و در ماه دسامبر منجر به Tilsen رد دو فقره درجه اول کیفری رفتار جنسی.

هریس محکوم در ایالت ایلینوی در سال 1999 برای تشدید فیلم حمله قرار گرفت مشروط به مدت 10 سال اعتبار داده شده برای 10 سال او را در زندان پس از دستگیری او و دستور به ثبت نام به عنوان یک عمر درنده مجرم.

یک تجاوز جنسی امتحان قربانی دچار کبودی در آغوش او تا به حال صدمات سازگار با داشتن موهای او را کشیده و صدمات احتمالا مربوط به خفه میان سایر صدمات احتمالا مربوط به تجاوز جنسی. همچنین هریس’ DNA همسان شواهد جمع آوری شده از قربانی در HCMC.

پیشرو انگیزه برای دادستان به توافق برسند به شرایط و تقاضای معامله شد سوال در مورد جارویس که انجام شده این آزمون در زن و آماده شد به یک شاهد برای تعقیب باید پرونده را به دادگاه شهرستان و دادستان میگوید.

نگرانی در مورد اعتبار پرستار که جمع آوری شواهد حیاتی در برابر هریس در طول امتحان بود “یک عامل مهم در میان دیگران” در مورد درخواست در نظر گرفتن شکل و گفت: شهرستان دادستان, دفتر سخنگوی دنیس Gerhardstein.

هریس’ وکیل اوان Tsai با اشاره به عامل دیگری که در بازی به قاضی موافقت مشروط برای مشتری خود را.

“حکم او دریافت کرده بود و در نتیجه [دادگاه] پیدا کردن یک خاص amenability به سمت بازسازی,” Tsai گفت. “آقای هریس هر دو ابراز شرم و ندامت برای آسیب او متعهد به شکایت شاهد. او به طور فعال در نظر گرفتن مراحل را به آدرس خود را روان و شیمیایی, سلامت, همه در حالی که مرور موانع ناشی از شرایط ناگوار زندگی خود و تاریخ خود را با سیستم عدالت کیفری.”

Tilsen این جمله بود که رو به پایین خروج از صدور حکم دستورالعمل همچنین اعمال یک لیست طولانی از شرایط هریس به دنبال در حالی که در مشروط شدن. هر گونه تخلف می تواند منجر به حکم زندان از نزدیک به هشت سال است. این شرایط عبارتند از:

حضور یک مجرم جنسی برنامه خودداری از مصرف الکل و دور ماندن از جنسیت خطوط تلفن و وب سایت های دوستیابی, خدمات, شبکه های اجتماعی, پورنوگرافی یا “هر صریح گرا جنسی یا تحریک جنسی ماده یا وارد هر باشگاه های نوار یا کتاب فروشی ها.” هریس’ رکورد شامل زودتر محکومیت اقدام تشدید سوء استفاده جنسی در ایالت ایلینوی است.

دادستان ها می گویند زن از خواب بیدار در تخت کنار هریس در آپارتمان خود و به رسمیت نمی شناسد محیط اطراف خود را. هریس گفت: این زن است که دوست خود را به حال کاهش یافته است او چون دوست شد بیش از حد مست به درایو خانه اش. هنگامی که زن پرسید که آیا آنها تا به حال او گفت: هیچ.

زن دوست پلیس گفت که آنها رفته بود روز قبل از برای نوشیدنی. این دو در تلاش بودند به یک بارگذاری خانه دوست رفت و 50 فوت دور به پرچم پایین از دست راننده. زمانی که اچ بازگشت زن رفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su