آن را به سختی 2 p. m. و در حال حاضر Jason Odhner بود و هراس فردا صبح.

او تا به حال یک شب با همسر خود. یک شب با نوزاد پسر. یک صبح زود تغییر در ICU بیمارستان ایستاده در خط مقدم یک بیماری همه گیر. پس از آن او می خواهم رانندگی به سمت خانه. اما او را متوقف نمی وجود دارد. به جای آن او می خواهم به بازگشت به خانه دیگری حق در سراسر کوچه. او می خواهم از نوار خود را مالش و گام به جدید عجیب و غریب وجود دارد. یکی که تا به حال هیچ پایانی در چشم.

در حال حاضر او ایستاده بود در اتاق خواب جدید خود, احاطه شده توسط دیوارهای خالی است. او از همسر خود را در خواب صدا در خانه.

“من حتی نقل مکان کرد” گفت: “من در حال حاضر در دست او است.”

Odhner یک مرد 43 ساله و پدر جدید می دانستند چه بود. او در اپیدمی ابولا و دیدم که چگونه به سرعت گسترش بیماری. او می دانست که او می خواهم به احتمال زیاد در معرض جدید کروناویروس که کشته پزشکی کارگران در چین و ایتالیا است. حتی اگر او هرگز احساس بیمار او می تواند این بیماری را به خانه خود را ساخت و او را یک خطر برای خود و خانواده و همسرش بازنشستگی-سن پدر و مادر است.

او همچنین می دانست که در این شهرستان مورد نیاز هر پرستار می تواند پیدا کنید. ویروس تهدید به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان زور زدن منابع و کارکنان و بدترین حال برای آمدن به ققنوس.

Odhner دیدم تنها یک گزینه است. او می خواهم حرکت از خانه خود را دور از خانواده اش و به یک casita که او می خواهم به اشتراک گذاشتن با پرستار دیگر. آنها می خواهم آب و همه گیر با هم صرف بیشتر وقت خود را در محل کار و استراحت در خودخواسته قرنطینه. آنها می خواهم به ماندن تا زمانی که آنها مورد نیاز — حتی اگر یکی از آنها قرارداد ویروس.

آنها می خواهم آن را یک ماه در یک زمان.

“نمی تواند برنامه ریزی یک بیماری همه گیر” گفت: لیدیا Corriveau از دوستان و هم اتاقی جدید که تا به حال در عین حال گفت که خانواده او در مورد حرکت می کند. او ایستاده بود بالای گذشته آن نخست صندلی روی عرشه نصب مجموعه ای از خاموشی پرده بر پنجره اتاق خواب.

“مشکل با بیماری های همه گیر جهانی,” Odhner گفت: “این است که آنها کار نمی کند در هر برنامه.”

Corriveau, 32 مشغول به کار در یک سرطان طبقه اما برنامه ریزی برای حرکت به یک ICU را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. او سخت تر از آخرین پیچ و کاهش یافته است پرده را به محل. نور فرار از اتاق خواب.

“من فکر نمی دراز مدت یا کوتاه مدت,” او گفت:.

خانه ایده او. او می خواهم به ماندن با خواهر او بود که هشت ماه باردار و برنامه ریزی برای زایمان در خانه اش. فکر آوردن یک ویروس به خانه لرزاند Corriveau بنابراین او به صحبت Odhner. آنها زندگی می کردند چند بلوک از یکدیگر و Corriveau داوطلب در سازمان های غیر انتفاعی پزشکی کلینیک Odhner تاسیس.

Odhner اتفاق افتاده است به دانستن محل مناسب. او متعلق به خانه در سراسر کوچه های فیروزه ای-آبی دوبلکس احاطه شده توسط گل و دست نقاشی نقاشی های دیواری. به طور معمول او اجاره هر اتاق اما یک اجاره نامه برای casita در پشت افتاده بود از طریق. شاید آنها می تواند آن را قرار داده به خوبی استفاده کنید.

آنها نام آن را در خط مقدم خانه. در عرض یک هفته آنها تا به حال یک خانه پر از مبلمان به اندازه کافی کنسرو لوبیا به گذشته چند هفته و توافق مجموعه ای از قوانین خانه بر اساس Odhner تجربه کار در غرب آفریقا شیوع بیماری “ابولا”.

آنها وعده داده شده به حمام پس از هر تغییر. برای پاک کردن سطوح به عنوان اغلب به عنوان آنها می توانند. برای درمان هر یک از دیگر مانند خانواده. خود را به درجه حرارت روزانه و ارسال نتایج بر روی یک تخته سفید. برای به اشتراک گذاشتن منابع مالی نسبتا. و اگر یکی از آنها بیمار — امکان هر دو آنها آمده بود به قبول — دیگر وعده داده شده به درمان آنها.

اتاق رختشویی شد این منطقه در حال تغییر. به عنوان به زودی به عنوان یکی از آنها راه می رفت به خانه آنها تا به حال به خود مالش و تغییر به طور منظم لباس و راه رفتن مستقیم به دوش. کثیف مالش را به یک ظرف بدون منفذ با درب.

Odhner ارسال شده قوانین در Facebook در یک گروه به نام او #FrontlineHouses. در عرض سه روز آن را به حال بیش از 50 نفر از سراسر دره. برخی از آنها به دنبال مکان برای اقامت. دیگران تا به حال اتاق برای اجاره به عنوان ارزان به عنوان امکان پذیر است. یک زن نمی دانم چه باید بکنید.

“…من یک ER, doc,” او نوشت. “من و او باید در این مورد بحث شده و من فقط در تلاش برای کشف کردن از این است.”

Odhner و Corriveau آن را نمیفهمد در پرواز است. آنها به عنوان بستهای آنها تلاش کردند تا این خانه عجیب و غریب مانند خانه احساس راحتی کنید. Corriveau پر دنده تمرین به یک گوشه از اتاق خواب ایستاده بود و یک بانجو ، Odhner او نشان داد قیمت محصولات در حمام خود را. آنها آویزان هنر در آشپزخانه, هنر در جلو اتاق هنر با درب. Corriveau باز گسترده ای پلاستیکی حمل و نقل پر مجموعه: روشن چاپ کاکتوس گل. چوب-قاب یادآوری: شما دقیقا همان جایی که شما قرار است به.

اما بهترین بخش Corriveau فکر بود و بالکن, خارج از اتاق خواب. از آنجا که آنها می تواند همه چیز را ببینید. در زیر آنها بود, باغ, گل, نقاشی های دیواری. در این فاصله بود ققنوس افق. و به سمت چپ فقط دو درب پایین Odhner می تواند خانه خود را.

او سعی کردم به فکر کردن در مورد آنچه که او می تواند از دست رفته. در مورد چه مقدار از پسرش زندگی او می شود مجبور به دیدن از یک مراقب باشید از راه دور. چه مدت می تواند او را بکشد مثل این تکان دادن به پسر او نمی تواند نگه دارید ؟ همه گیر می تواند در آخرین ماه. یک سال شاید. Odhner نمی توانستم بگویم چه مدت او مایل به ماندن است.

“من قصد ندارم او را لمس” Odhner گفت. “اما من می تواند او را ببیند.”

نام پسرش بود لوی. او دقیقا 1 ماه.

آنها می خواهم نام او را پس از یک طرفدار الغای برده داری لوی تابوت یک مرد سفید پوست است که با استفاده از امتیاز خود برای کمک به کسانی که نیاز دارند. یک مرد که درک ایثار و فضیلت سخاوت. Odhner امیدوار بود پسرش را دنبال کنید که راه.

“او به دنیا آمده بود پیچیده بار,” او گفت:.

چند دقیقه بعد به عنوان او و Corriveau سازمان پخت و پز روغن Odhner تلفن زنگ زد. آن همسرش بود, لیز, تماس از صفحه اصلی.

“سلام دوستان عزیز” او گفت:. همسرش را صدا نورد را از طریق تلفن. “شما خواب بودند و من فقط بسته بندی” جیسون به او گفت. “اما من شما را به خانه می آیند در حال حاضر و صرف روز با شما.”

رسیدن به خبرنگار Alden جنگل در awoods@arizonarepublic.com یا 602-444-8829. او را دنبال کنید در توییتر @ac_woods.

اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de