پرستار: Sickest Coronavirus بیماران چشم های قرمز

Chelsey جدی جانباز پرستار ثبت شده است که برای مراقبت coronavirus بیماران در Kirkland, Washington, پرستاری در خانه — که ضربه سخت بود outbreak — گفت: sickest همه آنهایی که به نظر می رسید و به چشم های قرمز.

“این چیزی است که من شاهد در همه آنها (بیماران)” او با سی ان ان گفت. “آنها مانند … آلرژی چشم. بخش سفید چشم قرمز نیست. آن را بیشتر شبیه به آنها چشم قرمز سایه در خارج از چشم خود را.”

این شبکه خبری گفت: به صورت جدی و همکاران او در زندگی مرکز مراقبت و اعتراف به پزشکان در بیمارستان های چشم قرمز تبدیل شده بود نشانه coronavirus تا به حال زده.

“ما تا به حال بیماران که فقط تا به حال چشم های قرمز به عنوان تنها نشانه ای که ما را دید و به بیمارستان بروید و با تصویب دور,” او گفت:.

“من حتی تا به حال این فاجعه پزشکی کنترل پزشک بگو آیا چشم های قرمز?’ و من می گویم بله. و او را بگو: من شما پیدا کردن یک تخت.’ این تنها چیزی است که در مورد این راه است که آن را تحت تاثیر این بیماران است.”

نیویورک تایمز گزارش داد که پس از اولین تست مثبت در زندگی مراقبت آمد در اواخر فوریه 129 مردم وجود دارد — از جمله 81 ساکنان — آزمایش مثبت برای این ویروس و 35 نفر کشته شده اند.

در هشدار به اعضای آن در روز یکشنبه آکادمی آمریکایی چشم پزشکی اشاره کرد متعددی وجود دارد گزارش می دهد که COVID-19 می تواند منجر به ورم ملتحمه است که می تواند منجر به قرمزی و اطراف چشم.

و همه چیز در مورد چشم انداز گزارش داد که coronavirus بیماران ممکن است علائم چشمی. آن را به طور خاص ذکر ورم ملتحمه اغلب به عنوان “چشم.”

اما قرمز یا صورتی چشم ها و نه در لیست coronavirus علائم توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

در همین حال وال استریت ژورنال گزارش داد که روز دوشنبه مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت كه عمده تخلفات در خانه سالمندان است که ایجاد خطر قریب الوقوع است.

اما تیم Killean سخنگوی خانه سالمندان گفت: مقامات را به حساب بی سابقه ای در طبیعت از وقوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر