Nunes به Newmax تلویزیون: مقدار زیادی از Bombshells چپ در Mueller پروب

تشکر. Devin Nunes, R-کالیفرنیا رتبه بندی جمهوریخواه عضو خانه هوش کمیته می گوید وجود دارد مقدار زیادی از bombshells چپ در متن از مولر رسیدگی به ژنرال مایکل فلین اگر هر یک از اعضای رسانه های جریان اصلی می خواهید به بازگشت به ریشه های خود را از روزنامه نگاری تحقیقی و آنها را پیدا کنید.

ظاهر گفت: “نیوز مکس تلویزیون “اسپایسر و شرکت”, Nunes اشاره کرد که بیش از 50 ریز نمرات منتشر شده است و اگر شما مقایسه از کسانی که خانه, مصاحبه با دیگر اظهارات “شما می توانید شروع به قرار دادن قطعات با هم از مردم که درگیر در این توطئه برای اولین بار خود را در جاسوسی سیاسی مخالفان برای جاسوسی بر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین.”

Nunes گفت: اعضای کمیته خود را در حال انجام یک “شیرجه عمیق” به چه مولر تیم به بیرون درز اطلاعات به رسانه ها و خواهد ساخت جنایی ارجاع.

“آنها تلف $40 میلیون و هرگز یک چیز لعنتی” او گفت:.

جمهوری خواهان در مجلس هوش کمیته در حال اجرا بررسی در همان زمان, او گفت:, و درخواست برای اسناد و مدارک و شاهدان تولید می شود.

“چیزهایی بودند redacted نگه داشته و طبقه بندی شده از مردم آمریکا,” او گفت:. “این همیشه آسان به سرزنش مولر تیم است. اما اگر آن را کسی دیگری در سطوح بالاتر از وزارت دادگستری و یا اف بی آی که در اصل پنهان شده است که مسائل و یا حذف آن را از کنگره … ما خواهد ساخت جنایی ارجاع بر اساس آن وجود دارد تنها چند مکان بالاتر از مولر تیم است.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de