Nunes Disinvites زادگاه روزنامه به فروم

تشکر. Devin Nunes, R-کالیفرنیا به تازگی محروم شده Fresno Bee زادگاه خود روزنامه که شرکت مادر او تحت پیگرد از پوشش های مهم عمومی آب فروم با وزیر کشور در Tulare County است.

“فرزنو زنبور عسل آموخته در ساعت 10 صبح روز شنبه که خبرنگاران خود را نمی خواهد اجازه داده می شود برای پوشش این رویداد پس از دریافت بلیط دوشنبه از طریق ایمیل پس از ثبت نام برای آن در Eventbrite وب سایت” خبرنگاران کارمن جرج و کیت Irby نوشت: در مورد آب فروم با Nunes و وزیر امور داخلی دیوید برنارد.

“من می خواهم به آن را روشن است که این دعوت را فشار دهید و شما در لیست و بلیط خود را نمی خواهد اسکن در درب” یک کارمند برای Nunes گفت: آنها در آن زمان است.

“Nunes است به طور معمول پنهان خود را در برنامه های عمومی در کالیفرنیا برای چند سال گذشته و موکول رویدادهای مالی که لجستیکی اطلاعات را به بیرون درز” خبرنگاران اضافه کنید.

کنگره در حال حاضر به دنبال طرح دعوی در دادگاه در برابر کاغذ شرکت مادر ساکرامنتو مبتنی بر مک کلاچی در ویرجینیا.

در سرمقاله روز پنج شنبه در مک کلاچی کالیفرنیا نظر سردبیران سوال که چرا Fresno Bee منع شد پس از “آب فروم بود نه یک مهمانی خصوصی و یا جمع آوری کمک. آن منافع عمومی رویداد شامل مقامات دولتی. Nunes’ تصمیم به نوار منطقه بزرگترین روزنامه از حضور نشان دهنده یک استراتژی جدید در جنگ علیه مطبوعات آزاد. آن را نیز تضمین که ترکیبات خود خواهد بود قادر به خواندن در مورد فروم در این منطقه بزرگترین روزنامه با وجود آن دیرینه حمایت از آب برای کشاورزان است.”

آنها به rip Nunes’ “مشکوک و سوال برانگیز رفتار” و او به “کنار و پیدا کردن یک کار جدید” گفت: “ما انتظار چنین رفتاری از کشورهای استبدادی اما نه در آمریکا و نه در اینجا در مرکز کالیفرنیا است. اگر Nunes نمی تواند تحمل کند و وظایف اساسی زندگی مانند اجازه دادن به خبرنگاران برای پوشش رویدادهای خود را بايد در کنار و پیدا کردن یک کار جدید — شاید به عنوان یک فاکس نیوز مفسر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>