تعداد تخت بیمارستان پزشکان در آریزونا در حال پایین در مقایسه با سایر ایالات متحده

در مورد بدترین سناریو آریزونا ممکن است به اندازه کافی تخت بیمارستان برای یورش بسیار بیمار بیماران.

آن را نمی ممکن است به اندازه کافی مراقبت های بهداشتی کارگران برای درمان کسانی که مبتلا به کروناویروس جدید.

آن را نمی ممکن است به اندازه کافی تجهیزات تخصصی برای نگه داشتن مردم در تنفس.

به همین دلیل بهداشت عمومی رهبران و دیگر مقامات دولتی در حال تلاش برای خرید زمان و جلوگیری از unmanageable افزایش COVID-19 بيمار.

سلامت رهبران بسیاری از همان سناریو در هر دولت است. تعدادی از ایالات متحده تخت بیمارستان است 2.4 در هر 1000 نفر یک 2018 بنیاد خانواده کایزر, تجزیه و تحلیل را نشان می دهد. که تجزیه و تحلیل قرار می دهد آریزونا نرخ 1.9 تخت به ازای هر 1000 نفر در پایین 10 متحده است.

در حالی که آریزونا رتبه 14 در ایالات متحده آمریکا در جمعیت, دولت, شماره 32 در نرخ آن از پزشکان فعال در هر 100,000 نفر 2019 داده ها از انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی می گوید.

و آریزونا در رتبه 44 از 50 ایالت در آن رای از مجموع فعال پزشکان مراقبت های اولیه در هر 100000 نفر جمعیت یک 2019 سیاست مختصر توسط دانشگاه آریزونا مرکز بهداشت روستایی می گوید.

در سخت-آمار ایتالیا یکی از مشکلات درمان coronavirus بیماران شده است کمبود هواکش با توجه به گزارش های رسانه ها. کارشناسان بهداشت و درمان باید گفت که می تواند به یک موضوع در ایالات متحده به عنوان به خوبی.

آریزونا به طرح های احتمالی برای ایجاد بستر و افزایش تعداد متخصصان مراقبت های بهداشتی. و تمام اجتماعی فاصله تلاش در روزهای اخیر می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس آن را بیشتر قابل کنترل است.

داشتن کافی نیست تخت بیمارستان است “بدترین سناریو” آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات دکتر کارا مسیح تاکید کرد در سخنان مارس 11 روز آریزونا اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. “اما ما همیشه نگه داشتن آن در بهداشت عمومی در پشت ذهن ما است.”

آریزونا است 16,000 مجوز بستری در تخت بیمارستان. در طول یک وضعیت اضطراری دولت مجاز است به صرف هزینه های صدور مجوز برای باز کردن تخت دیگر برای استفاده از امکانات به طور معمول مورد استفاده برای بیماران مانند درمانگاهی و سرپایی مراکز جراحی.

ملی نگاه: ایالات متحده بیمارستان ها اجرا خواهد شد از تخت اگر coronavirus موارد سنبله

برخی از کارشناسان پیش بینی 40 درصد به 70 درصد از آمریکایی ها را دریافت آلوده با کروناویروس جدید بیش از 12 تا 18 ماه.

اگر درست است که هر کس نمی خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان. بر اساس شواهد و مدارک از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, 81 درصد از افرادی که آلوده خواهد شد که علائم خفیف.

نزدیک به 5 درصد خواهد بود بدحال داده می گوید.

اما به اندازه کافی تخت بیمارستان به تنهایی کافی نیست برای درمان تعداد زیادی از بیماران بدحال.

عبارت به یاد داشته باشید: صاف منحنی’

برای بد فصل آنفولانزا و یا شیوع دیگر بیماری مسری مانند جدید coronavirus سه مولفه مورد نیاز برای موفقیت در رسیدگی ناگهانی تورم از بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان گفت: فروتن مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن و مدیر سابق آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی.

کسانی که به اندازه کافی تخت; کارکنان به اندازه کافی برای مدیریت بیماران و ارائه مناسب نوع درمان و تجهیزات کافی مانند هواکش و ماسک فروتن گفت.

او به رهبری دولت در بخش بهداشت و درمان در طول همه گیری آنفولانزای H1N1 در سال 2009. وجود دارد برخی از شباهت ها بین همه گیر H1N1 و جدید کروناویروس همه گیر اما تفاوت مهم وجود دارد بیش از حد.

جدید کروناویروس است که هدف قرار دادن افراد مسن بسیار سخت تر از H1N1 که به طور نامتناسبی تحت تاثیر افراد جوان وجود دارد آنتی ویروسها که ثابت موثر در درمان H1N1; و partway از طریق همه گیر H1N1 یک واکسن توسعه داده شد برای جلوگیری از آن.

“که آنفولانزای همه گیر تبدیل می شود بسیار کمتر کشنده و یا بیماری زا از ما بود ترسید” موقت Pima County Health Department مدیر Dr. Bob انگلستان نوشت: در یک ایمیل شنبه اضافه کرد که او انتظار دارد که این بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر می شود.

هیچ واکسن جدید کروناویروس و هیچ درمان موثر شناخته شده است ، تا کنون مرگ و مير به نظر می رسد بسیار بالاتر از هر آنفولانزای فصلی.

راه برای جلوگیری از بیمار ظرفیت است که بیش از آنچه آریزونا بیمارستان ها قادر به رسیدگی به “صاف منحنی.”

“صاف منحنی” یک اصل اساسی پزشکی فاجعه است. آن را اشاره به کاهش اوج خروش از بیمار خواست که انتظار می رود به آمار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. و آن را به زمان خرید هم به امید یک واکسن و درمان موثر را می توان توسعه یافته.

“اگر همه نشان می دهد تا در بیمارستان یا استروژن در همان زمان سیستم غرق می شود و ما می توانیم مراقبت از همه آنها را. این منجر به نتایج بد” نوشت: آریزونا در کنگره دکتر Amish Shah, D-Phoenix, که با این نسخهها کار به عنوان یک پزشک اورژانس.

نظرات خود را ساخته شده بودند در یک Facebook پست جمعه.

“در ایتالیا افزایش بیماران به معنای وجود دارد به اندازه کافی هواکش برای خدمت به بیماران نیازمند و مردم درگذشت بی ارزش. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد در اینجا.”

در اینجا چیزهایی که ما می دانیم در مورد آریزونا همه گیر آماده سازی طرح ها و چالش ها وقتی که می آید به بيمارستان:

خود را کانديد عمل جراحی ممکن است با تاخیر

شیکاگو-بر اساس کالج آمریکایی جراحان در روز جمعه توصیه می شود که بیمارستان, سیستم های سلامت و جراحان تصویب برنامه ای برای “به حداقل رساندن, به تعویق انداختن یا لغو انتخابی عملیات” تا زمانی که آن را خاص است که مراقبت های بهداشتی زیرساخت قادر به پشتیبانی از یک “برنامه به طور بالقوه سریع و قریب به اتفاق سربازان ارتش در بحرانی بیمار نیاز دارد.”

ERs می تواند تبدیل به هرج و مرج و خطرناک

امکانات مراقبت های بهداشتی نیاز به برنامه ریزی برای امنیت بیشتر در طول یک بیماری همه گیر با توجه به آریزونا آنفولانزای برنامه ریزی که دولت در بخش بهداشت و درمان را به عنوان یک راهنمای در صورت متورم از coronavirus بيماران در اینجا.

افزایش تقاضا برای خدمات طولانی صبر کنید زمان برای مراقبت از ترياژ و درمان تصمیم گیری ممکن است ترک مردم احساس مانند آنها نیست دریافت این سطح از مراقبت از آنها فکر می کنم آنها نیاز به این برنامه می گوید.

“کارکنان بیمارستان نیاز به یادآوری شود و از پتانسیل جنایت در مرکز که ممکن است متعهد در طول زمان شرایط به سر می برند و کارکنان حواس او را پرت.”

ارائه دهندگان خدمات سلامت می تواند بیرون آمدن از بازنشستگی به کمک

اگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی آلوده با کروناویروس جدید و مجبور به ماندن در خانه با کمبود مراقبان بیمار می تواند در نتیجه.

رژیم صهیونیستی. mlb اضطراری بهداشت عمومی اعلام می دهد آریزونا وزارت بهداشت خدمات اقتدار به چشم پوشیدن از الزامات صدور مجوز از ارائه دهندگان خدمات سلامت در یک مورد به مورد و بر اساس طول افزایش تقاضا است. که می تواند شامل هر چیزی از waiving صدور مجوز مورد نیاز برای آموزش مداوم پزشکی به درخواست ارائه دهندگان به بیرون آمدن از بازنشستگی برای کمک به.

“ما نیاز هر موجود, دکتر, پرستار و مراقبت های بهداشتی کارگران برای دریافت از طریق این بحران” شاه نوشت: در Facebook post.

“با توجه به کار من در این ER و خطر ابتلا به دیگر مقامات منتخب من دیگر نمی خواهد بود قادر به حضور در آریزونا در مجلس نمایندگان در فرد در سال 2020 است.

“من اطلاع دموکرات و جمهوری خواه رهبری تصمیم من. من امیدوارم که قادر به ادامه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. من ادامه خواهد داد تا به طور کامل شرکت از طریق تلفن یا کنفرانس تا آنجا که من می توانم.”

بیمارستان ها ممکن است شروع به قرار دادن چادر

در دیگر نقاط کشور و بیمارستان در حال راه اندازی بزرگ تریاژ چادر خارج از بخش اورژانس به عنوان غربالگری مناطق برای بیماران مبتلا به علائم تنفسی.

ایتالیا مدنی حفاظت از خدمات قرار داده است تا بیش از 500 تریاژ چادر در سراسر کشور برای رسیدگی به افزایش COVID-19 بیماران آسوشیتد پرس روز جمعه گزارش داد.

آن را فقط به دولت و بیمارستان ها

آن را تا به همه ما است. چه تشویق و متفاوت از همه گیر H1N1 — است و واکنش به شیوع کروناویروس فروتن گفت.

“تصمیم گیری است که افراد و سازمان های خصوصی در حال ساخت است عمیق,” او گفت:. “لغو NBA فصل لغو این بسیار بزرگ پزشکی, همایش, دیزنی لند — در تمام زندگی من من فکر نمی کنم من دیده ام مردم تصمیم گیری آنها در حال حاضر.”

فردی و اجتماعی فاصله تصمیم گیری از جمله به کار از خانه و اجتناب از اجتماعات بزرگ تاثیر را فروتن گفت. این که آیا آن را به اندازه کافی برای اطمینان از بیمارستان ها می توانید یک افزایش در بیماران و پهن کردن بیماری همه گیر را اپیدمیولوژیک منحنی هنوز ناشناخته است.

“مردم واقعا پله تا با شستن دست ها. آنها واقعا مصرف آن را به طور جدی. آنها آن را که به طور جدی در H1N1,” او گفت:. “امیدوارم ما پایان ندارد تا با افزایش مشکل است. که واقعا چیز اصلی. که هدف از همه این مداخلات به فشار پایین است که اوج آن را می توان گرفته شده است.”

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>