تعداد COVID-19 موارد ممکن است آماده قارچ

کارشناسان بیماری های مرگبار می گویند ممکن است قابل ملاحظه coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر در جریان است در آمریکا با چند مورد اعتقاد به گسترش فرد-به-فرد با ریشه های ناشناخته از جمله بیمار در ایالت واشنگتن که فوت شنبه.

بیمار یک مرد در 50s, اولین تایید آمریکا و مرگ ناشی از کوروناویروس.

“من معتقدم که ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر شیوع قابل توجهی در ایالت واشنگتن بود که شناسایی شده تا در حال حاضر با توجه به محدود مورد نیاز به تعریف مستقیم سفر به چین” تروور Bedford استادیار در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان و دانشگاه واشنگتن توییتی شنبه.

بدفورد در مقایسه با ژنوم از دو coronavirus عفونت در واشنگتن و متوجه شد که آنها به اشتراک گذاشته نادر تنوع ژنتیکی نشان می دهد آنها به احتمال زیاد به هم مرتبط است و این ویروس شده است گسترش از طریق افراد دیگر در جامعه برای نزدیک به شش هفته.

دولت واشنگتن و مرگ بود و مرگ و میر در ایران اتفاق افتاده است تا “فورا به زودی پس از تست از سرگیری” وجود دارد که ممکن است قابل ملاحظه بیماری همه گیر در حال حاضر در جریان است, دکتر اریک Feigl-دینگ متخصص اپیدمیولوژی بهداشت اقتصاددان و تغذیه دانشمند در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت توییتی یکشنبه.

Coronavirus اپیدمی “دو برابر شدن زمان است 1 هفته,” او اضافه کرد “و نتیجه آن طول می کشد زمان برای موارد برای ساخت و موارد شدید به ظهور. این است که چرا مرگ مثل یک قناری در معدن زغال سنگ نوک کوه یخ سیگنال.”

رمان coronavirus به کشته شدن بیش از 2900 نفر در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین است. شده اند وجود دارد بیش از 85,000 جهانی موارد با عفونت در هر قاره ها به جز قطب جنوب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه اعلام کرد جدید روش های غربالگری و تنگ تر محدودیت های مسافرتی یک روز پس از coronavirus مرگ گزارش شده در ایالات متحده در سازمان بهداشت جهانی می گوید شیوع رسیده است “بالاترین سطح” خطر برای جهان با مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار آن را می توانید در “هر جهت است.”

ایالات متحده رسیده است حداقل 74 تایید موارد این ویروس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و دولت های محلی و مقامات بهداشتی. برزیل و گرجستان یونان شمال مقدونیه نروژ پاکستان و رومانی گزارش اول خود را coronavirus موارد هفته گذشته است.

که چهارشنبه گذشته گفت: تعداد COVID-19 موارد خارج از چین بیش از کسانی که در داخل کشور برای اولین بار از زمان شیوع آن سرچشمه در ووهان چین. آمریکا مقامات بهداشت و درمان در همان روز تایید برای اولین بار ممکن است جامعه انتقال کروناویروس در آمریکا است.

اسکات Gottlieb, که قبلا به عنوان FDA معاون کمیسر پزشکی و معاونت علمی و قبل از این که به عنوان مشاور ارشد به FDA کمیسیون گفت: در مورد تعداد در ایالات متحده آمریکا است که “به احتمال زیاد به سرعت رشد می کنند.”

“شناسایی بیماران کلیدی است برای آنها درمان مناسب شامل شیوع بیماری های که در آن ما می توانیم و کاهش گسترش آن مهار نیست به طور کامل امکان پذیر است. این باید تمرکز ما در حال حاضر” او هنوز توییتی.

FDA اعلام کرد که آن را اجازه می دهد پیچیدگی بالا متحده labs برای پیشبرد آزمون خود را برای coronavirus به جای تکیه بر یک تشخیصی طراحی و توسعه توسط CDC منجر به بدفورد را تجزیه و تحلیل که ویروسی فشار در واشنگتن آثار به فشار از فوجیان به احتمال زیاد پس از رسیدن در منطقه سیاتل قبل از ژانویه 15.

با توجه به مایک Famulare یک اصل دانشمند محقق در موسسه بیماری های مدل سازی در Bellevue, Wa., که به انجام تجزیه و تحلیل بین 150 تا 1500 نفر ممکن است virus. او گفت: این بیماران هم شده است “آلوده و بهبود” یا “آلوده در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>