این یک ژاپنی بیس بال سنت است که قدمت نیم قرن از Yomiuri Giants’ قهرمانی سلسله از 1960s و 70s. غول شروع به صدور یونیفرم شماره 18 به آس خود را تبادل کارکنان و از زمانی که در تیم در سراسر ژاپن با پوشیدن این تعداد بیانگر یک ضمنی و قد و قامت و احترام در یک پارچ.

به همین دلیل مثل قبلی عمده leaguers Daisuke Matsuzaka, Hisashi Iwakuma و Hiroki کورودا جدید دوقلوها righthander Kenta Maeda به حال آن نوشته شده به اولین MLB قرارداد که او را به پوشیدن شماره 18 در حالی که با داجرز. و این که چرا او بسیار خوشحال است که میچ Garver با او تماس از طریق دوقلوها در اوایل این هفته به ارائه شماره در مینه سوتا ،

“با سلام اگر این معنی است که او به زمین مثل یک آس, من به او خیلی بیشتر از آن” Garver که روشن به شماره 8, شوخی پنجشنبه در مدت کوتاهی پس از ملاقات با هم تیمی های جدید خود را.

Videoتصویری (01:22): Kenta Maeda تا به حال صبر کنید تقریبا یک هفته از توافق عمومی ساخته شده تا آن را رسمی.

Maeda مخابره اشاره Garver را قربانی — “او یک بازیکن بزرگ و فقط به این حرکت به عنوان یک استقبال برای من به بخشی از دوقلوها عالی است” کوزه بوده در طول یک روز صبح اخبار کنفرانس — اما پس از آن دوباره Maeda خندان شد در تمام طول روز.

پس از ورود به فورت مایرز یک روز زودتر جدیدترین دوقلو گزارش به اردوگاه تحت یک سری از امتحانات فیزیکی, پاسخ سوالات برای هر دو رسانه های آمریکایی عضو و یک دوجین ژاپنی خبرنگاران و خدمه تلویزیون و دست تکان داد با ده ها تن از دوستان جدید در دوقلوها’ محل باشگاه وانجمن.

در میان آنها بود مدیر Rocco Baldelli که تاکید به Maeda در یک جلسه و بعد از آن به رسانه ها که او متعهد به ساخت دوقلوها’ تجارت وانت راحت و موثر در محیط ناآشنا.

“او با استقبال از فرصت. … او می داند آنچه که او انجام می دهند. این [مورد] که در آن ما در حال آوردن کسی در و ایده این است برای ایجاد یک تن از تنظیمات” Baldelli گفت. “مداد او در آنجا به عنوان کسی که ما احساس خوبی در مورد رفتن به خارج وجود دارد و شروع برای ما است.”

که آخرین بخش مهم است. Maeda گفت که او خوشحال است برای ادامه کار خود را در یک تیم است که او معتقد است خود را گسترش دهد رشته از چهار سفر متوالی به postseason اما او به وضوح نشئه بیش از نقش دوقلوها قصد اختصاص به او: شروع پارچ.

Maeda chafed در داجرز اواخر فصل تصمیم گیری در سه فصل گذشته به او حرکت می کند به اغل گاو یا حشم برای ماه های سپتامبر و برگشتی یک نقش است که هزینه او نوبت لذت بردن و مقدار قابل توجهی از پول در عملکرد و پاداش است.

شروع برای دوقلوها است که “لزوما تضمین موقعیت” Maeda گفت: از طریق مترجم Daichi Sekizaki “اما آن بحث شده است.”

خوب بیشتر بحث شده است. “من می توانم صحبت می کنند به داجرز’ دلایل خاص خود را برای استفاده. من می خواهم به شما بگویم این است: ما فکر می کنم او یک پارچ شروع. او یک مرد است که واقعا می تواند ما تاثیر چرخش” گفت: Derek Falvey, دوقلو رئیس جمهور از عملیات بیس بال. “واضح است که ما بر این باورند که که در آن او را مناسب برای ما است.”

اتصالات ممکن است سخت تر میشه از روی, در واقع. Maeda تنها با دومین بازیکن به, پوشیدن, دوقلو, یونیفرم پس از Tsuyoshi Nishioka یک دهه پیش هرگز تن به تن در هدف حوزه و هرگز پا در مینه سوتا است. او همسر و دو فرزند خود در حال ترک لس آنجلس, بزرگترین محاصره از فرهنگ ژاپنی در ایالات متحده برای یک شهر نسبتا کوچک.

“در این معنا که چیزی به کشف بروید و [یک] ماجراجویی” Maeda گفت. او قصد دارد به تحقیق رستوران ژاپنی در مینیاپولیس اما در حال حاضر “همه من می دانم این است که آن را سرد.”

هم تیمی های خود باید مقدار زیادی از احساسات گرم در مورد اضافه کردن او به کارکنان. جالب الکس آبیلا که در دام یک Maeda fastball به ورزشگاه طفره زن کرسی برای اجرا در مارس 30 بازی فصل گذشته و پس از آن بیرون زده در سه بعدی در خفاش ها در برابر righthander گفت او احترام زیادی برای Maeda ترکیبی از fastballs, changeups و لغزنده.

“او یک اب زیر کاه fastball. او فریبنده است. حتی اگر آن را نمی اواسط به بالا 90s در آن احساس می کند که راه را به عنوان یک hitter,” آبیلا گفت. “شما تقریبا آماده مثل شما رو 95 فقط از تحویل و مکانیک. و پس از آن او زندگی می کند در لبه ها با نوار لغزنده واقعی خوب است. او را بدست من چند بار در آن است.”

31-در سال righthander تحت قرارداد برای چهار فصل آموخته که او به احتمال زیاد در آینده به دوقلوها در فوریه. 4 هنگامی که کلمه از یک تجارت ممکن است برای اولین بار به بیرون درز کرد. اما معامله نشد رسمی تا روز دوشنبه, روز قبل از اردوگاه باز شد. عوامل خود را سعی کردم به او را نگه دارید به روز شده در حالی که این تیم مشغول به کار کردن جزئیات اما “آنها گفتند: ما در واقع در 100 درصد مطمئن” Maeda گفت. بنابراین او همچنان در برزخ برای یک هفته کار کردن در نزدیکی خانه اش در لس آنجلس و انتظار برای رسمی کلمه.

در حال حاضر که او آن را کردم او را مشتاق به رسیدن به محل کار. Maeda را پرتاب اول خود را اغل گاو یا حشم جلسه روز جمعه Baldelli گفت و پس از آن بود چاک دار به یک برنامه منظم از تمرینات که منجر به شروع پیش فصل بازی در اواخر این ماه.

در میان همه خوشحال-به-می شود-اینجا هر چند Maeda آیا ابراز تاسف در مورد تجارت. “هدف قرار دادن بخشی از قدرت من” گفت: Maeda که homered در عمده-بازی لیگ و سال گذشته انباشت اشیاء بدست آمده تا 12 بازدید و .250 طور متوسط پنبه حلاجی شده. “نوع غمگین من نمی خواهد ضربه. اما این خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su