KANSAS CITY, Mo., Feb. 18 سال 2020 /PRNewswire/ — NuggMD ملت شاهدانه منجر متمرکز پزشکی از راه دور پلت فرم است که به کاهش قیمت خود را برای ماری جوانا پزشکی ارزیابی در میسوری. جدید قیمت پایین تر برای ارزیابی خواهد شد $99. این 40 دلار تخفیف بیش از قیمت فعلی خود از $139با قیمت جدید بودن بالاترین ارائه شده در هر نقطه در کشور توسط یک حاشیه گسترده ای. تخفیف موثر است که از جمعه ، 14, 2020.

این تخفیف موقتی است و تا اولین درمانگاه ماری جوانا پزشکی باز است که پیش بینی می شود در اواخر بهار یا اوایل تابستان است. این گروه با صدور مجوز آن موافقت لیست است که می تواند بر روی وب سایت اصلی خود را, اما از آن خواهد شد چند هفته قبل از این درمانگاه ها تبدیل به عملیاتی.

بیماران در حال انتظار برای درمانگاه ها تا قبل از گرفتن کارت های خود را با این حال. همانطور که از فوریه 1, بیش از 31,000 Missourians تایید شده اند برای ماری جوانا پزشکی در دولت و این تعداد در حال افزایش است با حدود 1000 بيمار در هفته است.

NuggMD باز عملیات در میسوری در Jan. 6 2020 و معتقدند که Missourians هستند با شور و شوق پیوستن به این برنامه است که آنها پیش بینی کرده بود در باز کردن آزادی مطبوعات.

“ما در انتظار پاسخ مثبت اینجا, اما اعداد است که در آمد و شد تعجب می گوید:” الکس Milligan, مدیر ارشد بازاریابی افسر و از بنیانگذاران NuggMD. “آن بوده است مشغول چند هفته اما ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم به آن را آسان برای بیماران به خرید زمانی که اولین درمانگاه ها باز است.”

“عملیات در حال اجرا هموار با وجود تقاضا” می گوید: مدیر عامل و بنیانگذار شرکت Collin مان. “متوسط زمان انتظار بیماران در حال حاضر حدود 5 دقیقه از زمان آنها وارد دیجیتال اتاق انتظار تا آنها پزشک خود را ببینید و تجربه کاربر شده است بسیار صاف است.”

NuggMD معتقد است که بسیاری از بیماران در حال پیوستن به این برنامه در اوایل به دلیل آن ارائه می دهد بسیاری از مزایای اضافی در بالا و فراتر از توانایی برای خرید در حقوقی درمانگاه — بزرگترین در این است که بیماران می توانند ثبت نام به کشت خود دارو. بسیاری از بیماران دیگر در حال امضای قرارداد با مراقبان و یا به سادگی هیجان زده به مراجعه به درمانگاه ها در اولین روز از آنها باز است.

“مردم بی تاب شروع به می گوید: COO و از بنیانگذاران Kam Babazade. “احساس ما این است که آنها منتظر به اندازه کافی بلند.”

قیمت کاهش است و در حال حاضر موثر در وب سایت خود.

در مورد NuggMD
NuggMD پیشرو کشور, ماری جوانا پزشکی, تکنولوژی پلت فرم تسهیل دسترسی به ماری جوانا پزشکی برای بیماران در New York, California, نوادا, اوکلاهما و میسوری. NuggMD بیماران خود را دریافت ارزیابی کاملا آنلاین و از طریق چهره به صورت تصویری چت از آسایش و حریم خصوصی خانه خود را. واجد شرایط پزشکی توسط دولت متفاوت است. پس از پرتاب خود را در سال 2016 NuggMD کمک کرده است بیش از نیم میلیون نفر از بیماران ماری جوانا پزشکی ارتباط با پزشکان و به دست آوردن ماری جوانا پزشکی خود را توصیه. آنها به طور کامل متعهد به بهبود کیفیت زندگی بیماران از طریق شاهدانه.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید nuggmd.com/missouri

منبع NuggMD

لینک های مرتبط

https://www.nuggmd.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de