“صنعت ما شاهد شکستن رکورد فروش در میان COVID-19 گیر با درصد زیادی از مصرف کنندگان این که برای اولین بار خریداران اسلحه” گفت: جو Bartozzi, NSSF رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که این صاحبان اسلحه را به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد نحوه رسیدگی به استفاده و ذخیره سلاح گرم با خیال راحت و مسئولانه است.”

دادهنمایی را پوشش می دهد طیف از اطلاعات را فراهم می کند و لینک های مفید در مورد موضوعاتی مانند سوال بپرسید قبل از خرید یک تفنگ ذخیره سازی امن در خانه و جایی که برای پیدا کردن آنلاین فیلم های آموزشی. جدید مسابقه پیاده روی صاحبان اسلحه از طریق تعدادی از سوالات مربوط به حمل و نقل امن و ذخیره سازی سلاح گرم لینک دادن به منابع و اطلاعات به منظور بهبود و یا افزایش اسلحه گرم و شیوه های ایمنی. این ابزار جدید تکمیل آموزش ایمنی و آموزش های ارائه شده در فروشگاه های خرده فروشی و همچنین کتابخانه ایمنی منابع در دسترس از طریق این پروژه ChildSafe® برنامه. این شامل یک “جاده به مسئول اسلحه گرم مالکیت” ابزار “بسیاری از مسیرهای به اسلحه گرم ایمنی” ویدئو سری و امن سازی گزینه های infographic.

همه از این مواد و بیشتر متمرکز خواهد شد به یک “منابع جدید برای صاحبان اسلحه” در بخش ProjectChildSafe.org.

NSSF نیز تشویق همه پدر و مادر حتی اگر آنها صاحبان اسلحه به بحث در مورد اسلحه گرم ایمنی با خانواده های خود. پروژه ChildSafe® وب سایت های پورنو در نحوه صحبت کردن با کودکان در مورد ایمنی اسلحه و همچنین McGruff جرم سگ تفنگ فیلم ایمنی برای کودکان در سن مدرسه در میان مجموعه ای از ابزار برای پدر و مادر و مربیان است. علاوه بر این, NSSF در حال کار برای کمک به اسلحه گرم-داشتن جامعه بهتر درک موضوعات خودکشی و پیشگیری از آن با سلاح گرم و پیشگیری از خودکشی بروشور.

در مورد پروژه ChildSafe®: NSSF, تجارت ارتباط از سلاح گرم در صنعت راه اندازی پروژه ChildSafe در سال 1999 (در اصل به عنوان پروژه HomeSafe). از سال 1999 این برنامه ارائه شده بیش از 38 میلیون اسلحه گرم ایمنی کیت و تفنگ قفل به صاحبان اسلحه گرم در تمام 50 ایالت از طریق مشارکت با هزاران نفر از سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور است. که در علاوه بر این به بیش از 70 میلیون رایگان قفل کردن دستگاه های تولید کنندگان را شامل و در ادامه شامل با سلاح گرم به فروش می رسد از سال 1998 است. در حالی که کمک به جلوگیری از حوادث در کودکان تمرکز پروژه ChildSafe در نظر گرفته شده است برای کمک به بزرگسالان تمرین بیشتر اسلحه گرم ایمنی در خانه است. اطلاعات بیشتر در دسترس است projectchildsafe.org.

در مورد NSSF: ملی تیراندازی ورزشی پایه و اساس است, انجمن تجارت برای سلاح گرم میباشد. ماموریت آن این است برای ترویج حفظ و حراست شکار و تیراندازی ورزشی است. تشکیل در سال 1961 NSSF عضویت هزار نفر از تولید کنندگان و توزیع کنندگان سلاح گرم خرده فروشان تیراندازی محدوده ورزشکاران سازمان ها و ناشران در سراسر کشور. برای اطلاعات بیشتر nssf.org.

منبع National Shooting Sports Foundation

لینک های مرتبط

http://www.nssf.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de