در حال حاضر مجله گرجستان مستقیم و Canncentral رسیدن به نمایی دیجیتال رشد برای دومین ماه متوالی

MediaCentral تبدیل و شروع کسب درآمد از میراث شهری نشریات به سود رسانه های دیجیتال, سیستم عامل,

 • MediaCentral گزارش قوی افزایش ماهانه کاربران جلسات و بازدید
 • پلت فرم ادغام افزایش ترافیک در سراسر nowtoronto.com, straight.com و canncentral.com
 • رشد fanbase تسریع فرصت های درآمد از طریق تبلیغات دیجیتال و بازاریابی

تورنتو, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ – رسانه های مرکزی Corporation Inc. (CSE: FLYY, FSE: 3دست ) (“MediaCentral” و یا “شرکت”) امروز منتشر شد در پایان ماه اطلاعات نمایشگاه افزایش دیجیتال تعامل در سراسر همه از آن تماما متعلق به خواص است. تورنتو را در حال حاضر Magazine (“در حال حاضر” و یا “در حال حاضر مجله”), ونکوور گرجستان مستقیم (به” راست”) و شاهدانه-تخصص پلت فرم Canncentral.com (“Canncentral”) همه گزارش چشمگیر ماه بیش از ماه, کاربر, جلسه و نمایش صفحه واحد رشد برای ماه دوم در یک ردیف.

در مقایسه با تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل از آوریل سال 2020 به مارس سال 2020در حال حاضر مجله گسترش: کاربران با 57 درصد جلسات با 56 درصد و بازدید از صفحه 49 درصد1. سمت راست نیز گزارش داد افزایش دیجیتال تعامل با کاربران و جلسات هر دو تا 46 درصد و 35 درصد2 قیام در بازدید. Canncentral که راه اندازی در پاییز سال 2019 همچنان به موشک وار رفتن با بیشتر حشیش علاقه مندان به درگیر شدن در پلت فرم های دیجیتال در هر ماه. در آوریل حشیش شیوه زندگی پلت فرم بزرگ شده: کاربران با 126 درصد جلسات 120 درصد و بازدید با 94 درصد3.

“برای ماه دوم در یک ردیف ما نشریات دیجیتال در حال نشان دادن رشد سریع. ما می توانیم این ویژگی به ما, تکنولوژی, تیم, سرمایه گذاری استراتژیک در ارتقاء متقابل گرده افشانی خوانندگان ما بین نشریات و 24/7 با کیفیت omnichannel رویکرد به چاپ و نشر” گفت: Brian Kalishمدیر عامل شرکت MediaCentral. “ما به سرمایه گذاری در افزایش و دیجیتالی شدن عناوین ما از معرفی مطالب جدید عمودی مانند psychedelics و esports به تشدید حضور رسانه های اجتماعی ما برای راه اندازی بسیار خوبی دریافت پادکست در حال حاضر است. ما تلاش کرده اند با موفقیت در نتیجه ما همیشه در حال گسترش مخاطبان صرف زمان بیشتری را بر روی ما سیستم عامل های دیجیتال. این شتاب فرصت برای کسب درآمد از خواص ما را به عنوان ما به استفاده گسترده $333 میلیارد دیجیتال تبلیغات صنعت4.”

پس گرفتن مالکیت یاد شهری انتشارات در حال حاضر و راست در نوامبر سال 2019 و فوریه سال 2020 به ترتیب این شرکت با سرمایه گذاری در تبدیل میراث نشریات به پیشرو سیستم عامل های دیجیتال. آخرین اطلاعیه ها عبارتند از: راه اندازی تکنولوژی جدید مبتنی بر ارتقاء است که اجازه خواهد داد که MediaCentral به کسب درآمد از آن موجود مخاطبان از جمله معرفی بازاریابی وابسته بازاریابی خودکار و برنامه ریزی شده تبلیغات.

“ما هیجان زده با پیشرفت ما در حال ساخت در تبدیل در حال حاضر و مستقیم به رسانه های مدرن علامت های تجاری. این نشان میدهد ما در مسیر با ما ماموریت برای متراکم کردن مؤثر مخاطبان از 100 میلیون مصرف کنندگان توسط تحکیم اتحاد و دیجیتالی شدن بیش از 100 مستقل شهری نشریات در سراسر شمال امریکا. ما به طور جدی به دنبال هم افزایی و accretive کسب فرصت برای ادامه به رشد اختصاص داده شده ما مخاطبان همانطور که ما حرکت رو به جلو در ساختمان سودآور و نوآورانه دیجیتال خانه چاپ و نشر” گفت: Kalish.

علاوه بر دستیابی به شهری موجود نشریات این شرکت قصد دارد به ساخت جدید دیجیتال hd به گسترش مخاطبان آن بیشتر است. در آوریل MediaCentral اعلام بتا-تست چهارم آن ملک دیجیتال یک سایت اختصاص داده شده به رو به رشد esports و egaming صنعت.

خلاصه ای از مخاطبان رشد در مقایسه با مارس سال 2020 به مارس سال 2020

 • در حال حاضر مجله
  • کاربران: از 1,138,594 به 1,791,520; 57.34% افزایش
  • جلسات: از 1,441,757 به 2,257,844; 56.60 درصد افزایش
  • بازدید: از 1,833,238 به 2,732,942; 49.08% افزایش
 • این مستقیم
  • کاربران: از 1,697,040 به 2,483,901; 46.37% افزایش
  • جلسات: از 2,229,411 به 3,262,637; 46.35% افزایش
  • بازدید: از 3,064,664 به 4,137,408; 35 درصد افزایش

*کاربران به عنوان تعریف شده است تعداد بازدید کنندگان منحصر به فرد به یک وب سایت بر اساس مرورگر کوکی ها.

منبع:
1,2,3,4دیجیتال: تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

در مورد رسانه های مرکزی Corporation Inc.
رسانه های مرکزی Corporation Inc. (CSE: FLYY, FSE: 3دست) جایگزین شرکت رسانه واقع برای به دست آوردن و توسعه با کیفیت بالا چاپ و نشر دارایی های با شروع اخیر کسب ونکوور مطبوعات آزاد Corp. خرید در حال حاضر Communications Inc. و راه اندازی دیجیتال شاهدانه پلت فرم CannCentral.com. MediaCentral است تحکیم و دیجیتالی کسب درآمد بیش از 100 میلیون آرزو و حق بیمه مصرف کنندگان از حدود 100 جایگزین شهری نشریات در سراسر شمال امریکاایجاد قدرتمند ترین مخاطبان از تاثیرگذاران.
www.mediacentralcorp.com
Instagram: @mediacentralcorp
توییتر: @mediacentralc
Facebook: رسانه های مرکزی Corp.

در مورد شرکت مخابرات مرکزی, Inc.
در حال حاضر مرکزی صاحب و عمل در حال حاضر مجله و nowtoronto.com. از سال 1981 در حال حاضر شده است در تورنتو خبری و سرگرمی صوتی منتشر شده در چاپ هر پنج شنبه و روزانه در nowtoronto.com. رسیدن به بیش از 25 میلیون نفر سالانه خوانندگان در حال حاضر شده است یک پیشرو, انتشار, تعریف و پیشگام مستقل و جایگزین صدای بیش از 38 سال است. در حال حاضر مرکزی Communications Inc. تماما متعلق به شرکت تابعه از رسانه های مرکزی Corporation Inc. (CSE: FLYY, FSE: 3دست).
www.nowtoronto.com
Instagram: @nowtoronto
توییتر: @nowtoronto
Facebook: facebook.com/nowmagazine

در مورد ونکوور مطبوعات آزاد Corp.
ونکوور مطبوعات آزاد Corp. صاحب و عمل گرجستان مستقیم و straight.com. تاسیس در سال 1967 به عنوان اخبار, شیوه زندگی و سرگرمی هفتگی در ونکووربه گرجستان مستقیم شده است بخشی جدایی ناپذیر از فعال شهری, West Coast, شیوه زندگی برای بیش از 50 سال است. رسیدن به بیش از 56 میلیون نفر سالانه خوانندگان هر پنج شنبه در چاپ و هر روز در straight.com گرجستان مستقیم ارائه برنده جایزه سرمقاله بسته از ویژگی های, مقالات و بررسی است. به طور منظم پوشش شامل اخبار, تکنولوژی, هنر, موسیقی مد, سفر, سلامت, حشیش و مواد غذایی ونکوور جامع ترین لیست سرگرمی فعالیت ها و رویدادهای خاص. ونکوور مطبوعات آزاد Corp. تماما متعلق به شرکت تابعه از رسانه های مرکزی Corporation Inc. (CSE: FLYY, FSE: 3دست).
www.straight.com
Instagram: @georgiastraight
توییتر: @georgiastraight
Facebook: @georgiastraight

در مورد Canncentral Inc.
با منحصر به فرد روزانه مطالب جذاب به با تجربه های جدید و حشیش مصرف کنندگان Canncentral آماده است برای تبدیل شدن به پیشرو ناشر دیجیتال از همه چیز شاهدانه. ارائه معتبر خبری و سبک زندگی مطالب را از طریق یک تایید, آشنایی, Canncentral در حال ظهور است به عنوان یک صنعت پیشرو اقتدار در دانش محصول و بینش برای علاقه مندان به حشیش بیماران و سرمایه گذاران در سراسر جهان است. Canncentral Inc. تماما متعلق به شرکت تابعه از رسانه های مرکزی Corporoation Inc. (CSE: FLYY, FSE: 3دست).
www.canncentral.com
Instagram: @canncentral
توییتر: @cann_central
Facebook: @canncentral

توجه داشته باشید احتیاطی در مورد اظهارات به جلو نگاه
اطلاعات خاصی در انتشار اخبار این تشکل به دنبال اظهارات تحت قوانین اوراق بهادار قابل. هر گونه اظهارات است که در انتشار اخبار این هستند که اظهارات واقعیت تاریخی تلقی می شود به اظهارات به جلو نگاه. رو به جلو به دنبال اظهارات اغلب شناسایی شرایط مانند “مارس”, “باید”, “پیش بینی”, “انتظار”, “بالقوه”, “باور”, “قصد” و یا منفی از این اصطلاحات و عبارات مشابه. به دنبال اظهارات در انتشار اخبار این ممکن است شامل اما نه محدود به, اظهارات, با توجه به داخلی انتظارات, انتظارات, با توجه به برآورد حاشیه هزینه های سازه و ساختار هزینه در صنعت رسانه. به دنبال اظهارات لزوما شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته از جمله, بدون محدودیت, خطرات مرتبط با شرایط عمومی اقتصادی; نامطلوب صنعت حوادث; هزینه های بازاریابی; از دست دادن بازارهای; آینده قانونی و نظارتی تحولات مربوط; عدم دسترسی به سرمایه کافی از داخلی و منابع خارجی و/یا ناتوانی در دسترسی کافی سرمایه در شرایط مطلوب; صنعت رسانه به طور کلی مالیات بر درآمد و نظارتی مسائل; توانایی MediaCentral به پیاده سازی استراتژی های کسب و کار; رقابت; ارز و نوسانات نرخ بهره و دیگر خطرات.

خوانندگان هشدار داد که موارد فوق لیست جامع نیست و باید با دقت بررسی انواع ریسک و عدم قطعیت شناسایی شده در این شرکت براده در SEDAR. خوانندگان بیشتر هشدار به جای تکیه بی در اظهارات به جلو نگاه می تواند وجود داشته باشد هیچ تضمینی که این برنامه اهداف یا انتظارات که بر اساس آن آنها قرار داده شده رخ خواهد داد. چنین اطلاعاتی اگر چه در نظر گرفته شده مناسب توسط مدیریت در زمان آماده سازی ممکن است به اثبات می شود نادرست و نتایج واقعی ممکن است مادی از آن پیش بینی شده است.

این اظهارات به جلو نگاه موجود در این انتشار اخبار ساخته شده از تاریخ از این انتشار اخبار و شرکت نمی کند و انجام تعهد به طور علنی از بروز چنین اظهارات به جلو نگاه به منعکس کننده اطلاعات جدید و وقایع پس از آن و یا در غیر این صورت مگر اینکه توسط قوانین اوراق بهادار قابل.

به دنبال اظهارات موجود در این انتشار اخبار در حال به صراحت واجد شرایط با این بیانیه هشدار.

منبع رسانه ای مرکزی Corporation Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im