ساعت پس از شورشیان حزب دموکرات ماری نیومن اعلام شده بود برنده در شدت رقابت اصلی در ایلینویز’ 3rd District (شیکاگو) در دوشنبه گسترده نتیجه گیری از رسانه ملی شد باریک (48%-44%) شکست Rep. دن Lipinski D-Ill., به خاطر خود تو رفتگی در دیوار به عنوان یک نادر pro-زندگی دموکراتیک خانه عضو.

در بسیاری از راه های که درست است. هشت-termer Lipinski بود و تنها حزب دموکرات در مجلس به مخالفت با سقط جنین. والدین امیلی لیست و ملی سقط جنین حقوق اکشن لیگ (trevor trust) تمام وزن در پشت شدید pro-choicer نیومن.

اما خیلی مسائل دیگر که انرژی سمت چپ برابر Lipinski که عمر امتیاز با آمریکا محافظه کار اتحادیه 18.60%.

جانباز مجلس, پسر و جانشین سابق دموکرات کنگره (1982-2004) لایحه Lipinski مخالف تصویب قانون مراقبت درمانی مقرون به صرفه در سال 2010 و زمان دموکرات پیشنهاد مدیکر برای همه است.

Lipinski نیز حاضر به عموم اعلام حمایت خود را از باراک اوباما در سال 2012.

دو دور چپ مردمی گروه تقسیم و عدالت دموکرات ارائه شده حوزه واکر و دیگر کارگران به نمایندگی از نیومن. Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, NY, بهترین و شناخته شده که کنگره در خانه چپ “تیم ملی” وزن در نیومن. رقیب نیز با دریافت این نعمت تشکر. Jan Schakowsky D-Ill., و دشت دولت سابق دموکرات کنگره لوئیس Gutierez هر دو در نظر گرفته شود قطعا به سمت چپ-از-مرکز دموکرات.

“هیچ ریگان دموکرات” دن Proft کهنه جمهوریخواه مشاور سیاسی از ایالت ایلینوی گفت: “نیوز مکس. “این است که قصد طرد همه مرتدان. تشکر. Lipinski می دانستم که این طولانی در پیش است. او اقدام به دلجویی از [سمت چپ] با وحشتناک سیاست های مالی آرا, اما آن را تنها موجب آنها بیشتر است. Lipinski باید روشن کرده ایم احزاب طولانی در پیش است.”

Proft افزود: “خبر خوب این است Lipinski دموکرات باید جایگزین عملی برای آینده نگر تیم ملی عضو ماری نیومن در [نامزد جمهوری خواه] مایک Fricilone.”

جان Gizzi ارشد, مقاله نویس سیاسی و کاخ سفید خبرنگار نیوز مکس. برای اطلاعات بیشتر از گزارش خودبه اینجا بروید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im