نه “دولت پلیس’: وینسلو به نظر می رسد برای وضوح پس از استناد 1st غیر ضروری کسب و کار

مقامات در وینسلو می گویند یک حادثه بیش از آخر هفته که در آن یک مرد بود ذکر شده برای عامل غیر ضروری کسب و کار مطرح شده است و سوال در مورد اجرای رژیم صهیونیستی است. mlb اقامت-در-خانه سفارش.

این وینسلو اداره پلیس گفت: Daniel J. Mazon, 71 بود ذکر شده در آوریل 11 ظن عامل کسب و کار در تخلف از فرمان اضطراری. به گفته پلیس او هشدار داده شد دو بار قبل از اینکه ذکر شده برای عامل بومی آمریکایی فروشگاه طلا و جواهر تلقی غیرضروری تحت دولت باشد.

در مارس 30, Ducey صادر ایالت “stay-at-home” سفارش به سرعت گسترش جدید کروناویروس. در حال حاضر آن را محدود رستوران ها و کافه ها به takeout تنها و مانع Arizonans از ترک خانه های خود را به جز برای غذا و دارو و دیگر “فعالیت های ضروری” از جمله ورزش است. بسیاری از شهرستانها در سراسر آریزونا از جمله وینسلو نیز اجرا شده مشابه سفارشات خود را.

Mazon پلیس گفت که او تغییر کسب و کار خود را به ماندن به روی عموم باز با توجه به آزادی مطبوعات از اداره پلیس. او همچنین ادعا کرد بر بودن اشاره کرد که “خود را از حقوق اساسی بودند که نقض” و جدید کروناویروس بود “جعل” به پلیس گفت:.

در حالی که وینسلو رئیس پلیس دن براون است و از آنجا درخواست شده است که Navajo County دفتر دادستان رد اتهام Mazon او همچنین خواسته است که “روشنی ارشاد تحویل داده می شود به مقامات اجرای قانون وظیفه با اجرای این دستورات” در طول زمان بحران یک پلیس مطبوعاتی گفت:.

“حفاظت از شهروندان ما در طول زمان بحران نمی تبرئه اجرای قانون حمایت از حقوق یک فرد فراهم شده به آنها توسط قانون اساسی ایالات متحده” براون اظهار داشت: در آزادی مطبوعات. “من به طور کامل درک کنند که این یک زمان دشوار در تاریخ ملت ما. اما به عنوان مأموران اجرای قانون ما باید اطمینان حاصل شود ما حمایت ما قانون اساسی سوگند یاد کرد در حالی که اجرای هر قانون است.”

وینسلو صاحب کسب و کار صادر شده استناد

پلیس می گویند وینسلو شهردار تام مک کالی اولین شکایت در مارس 9 از برخی از منطقه صاحبان کسب و کار و شهروندان در مورد Mazon فروشگاه باز بودن.

اداره پلیس مراجعه کننده به کسب و کار به عنوان یک “معتبر, هندی, هنر, فروشگاه” در 91 Hipkoe رانندگی در وینسلو. آدرس به نظر می رسد در یک جستجو در گوگل به عنوان یک گالری هنری به نام, جنوب هند, هنر, مرکز است.

مک کالی و سپس برای بازدید از فروشگاه و تعیین آن را در تخلف از دولت و شهرستان اجرایی سفارشات, پلیس گفت:. او هشدار داد که فرد عامل فروشگاه نقض و سپس اطلاع وینسلو پلیس بخش گفت.

چند ساعت بعد وینسلو پلیس سرهنگ کن Arend در پاسخ به این فروشگاه که در آن او به یک مرد که شناسایی خود را به عنوان فروشگاه مالک را ارائه نام خود را به قتل رسانده اند. فروشگاه صاحب شد و هشدار داد برای بار دوم در مورد تخلف از دستورات و گفت او می تواند اشاره کرد, پلیس گفت:.

در آن زمان فروشگاه مالک اصرار داشت آن را در انطباق چرا که او تا به حال به دست آمده رول حوله کاغذی, یک کیسه از مواد غذایی سگ و میله های آب نبات و دستور داد برخی از یونجه برای فروش به گفته پلیس.

“مالک اصرار او در حال حاضر در نظر گرفته شده ‘فروشگاه’ به عنوان او ایستاده بود پشت طلا و جواهر, ضد” پلیس گفت:.

پلیس به ذکر است که این فروشگاه در درجه اول به فروش می رسد, بومیان آمریکا, طلا و جواهر و به نظر نمی رسد به در انطباق با دولت و شهرستان اجرایی سفارشات.

دو روز بعد که ذخیره شد باز در آوریل 11, پلیس گفت:.

هنگامی که تماس با وینسلو پلیس سرجوخه اد گالو) شین رابرتسون و افسر جان جانسون, فروشگاه مالک دوباره گفت: او در انطباق با دستور اجرایی با توجه به پلیس.

افسران اشاره کرد وجود نداشت اقلام مواد غذایی یا داروها برای فروش در فروشگاه. آن را تا به حال چند میله آب نبات حوله کاغذی دو از کیسه های مواد غذایی سگ ها و آمریکایی های بومی طلا و جواهر برای فروش, پلیس گفت:.

در حالی که Mazon صادر شد استنادی اما نه به رزرو زندان پلیس گفت که آنها در بازداشت پلیس قرار می گیرد و او را در یک خودروی گشت پس از او حاضر به ارائه نام خود یا شناسایی. پس از یادگیری نام و صدور او استناد پلیس گفت: Mazon منتشر شد و در صحنه است.

قهوه ای است و پس از درخواست برکناری احتمالی از اتهام Mazon, یک پلیس مطبوعاتی گفت:. Navajo County وکیل براد Carlyon گفت: Arizona Republic آن را دریافت نکرده اند مورد از پنج شنبه بعد از ظهر.

Mazon بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Ducey را انکار می کند نیاز برای روشن شدن

هنگامی که تماس گرفته توسط جمهوری با پیگیری سوال در مورد براون اظهارات در آزادی مطبوعات وینسلو پلیس معوق به شهرستان وینسلو مدیر جان Barkley.

Barkley اظهار داشت: در یک ایمیل که وینسلو بود در میان بسیاری از آریزونا محلات خواستار شفافیت در نحوه اجرای COVID-19 مقرر.

“من به شما بگویم که وینسلو همراه با بسیاری از محلات دیگر در سراسر آریزونا خواستار بر ما رهبری دولت به موضوع COVID-19 مربوط مقرر با سطح بیشتری (از) وضوح به دلیل محلات اغلب قرار داده شده در یک موقعیت مخاطره آمیز نیاز برای اجرای این اقدامات” او اظهار داشت: در این ایمیل به جمهوری خبرنگار.

او در ادامه توضیح داد که این شهر مشغول به کار بود با Mazon “به رویکرد یک قطعنامه بر اساس قانونی نظر به اینکه یک صاحب فروشگاه می تواند تغییر ماهیت کسب و کار در حالی که فرماندار منظور در اثر است.”

وقتی پرسیده شد که اگر فرمانداری می تواند به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی رویکرد پلیس اجرای آن stay-در-خانه سفارش فرماندار سخنگوی پاتریک Ptak اظهار داشت: در یک ایمیل اواخر روز چهارشنبه که “اجرایی به منظور تشریح اجرای اقدامات برای اجرای قانون است.”

او در ادامه اظهار داشت که این دفتر به حال بررسی تمام حقایق مربوط به وینسلو حادثه است.

آریزونا دادستان کل علامت Brnovich صادر حقوقی نظر در مارس 31 حاکی از این است که اجرای قانون محلی و county sheriffs تا به حال قدرت به اجرای اضطراری بیانیه های صادر شده توسط شهرستانها و شهرهای کوچک تا زمانی که آنها را مطابق با فرامین مجموعه توسط فرماندار. هر کسی که حاضر به رعایت یک نظم قانونی ممکن است توسط قانون جرم یک کلاس یک بزه ،

اگر چه افراد شارژ می شود, “سازمان های اجرای قانون باید مراقبت برای حفظ قانون اساسی پادمان وجود دارد که برای حفاظت از حقوق فردی و آزادی های اساسی” نظر گفت.

تمپه پلیس ذکر شده 3 رستوران ها; سایر شهرستانها اجرای با آموزش و پرورش

از شنبه بعد از ظهر تمپه اداره پلیس گفت: آن را صادر سه استناد به کسب و کار عامل در خارج از شهر اعلام, گفت:, گروه, سخنگوی کارآگاه ناتالی Barela. اعلام دستور تمپه و رستوران ها و کاباره ها و کافه ها به جز برای تحویل و منظقه وانت گزینه های.

کسب و کار — درب عقب اتومبیل Sports Bar & Grill فیلادلفیا ورزشی کوره و آجر و جو — پیدا شد به خدمت مواد غذایی و الکل را به مراجعان در داخل موسسات خود را با وجود این شهرستان را سفارش Barela گفت.

“من فکر می کنم هر کس خود را گرفته خود رویکرد به آموزش های عمومی در آنچه منظور من این است که قلمرو جدید برای همه” Barela گفت.

“من احساس می کنم که ما در حال انجام یک کار واقعا خوب برای آموزش های عمومی, و آن را واقعا فقط پایین می آید به ایمنی و سلامت همه” او ادامه داد. “من فکر می کنم ما باید آن را در نظر دستورالعمل که ما در حال پیوستن به و واقعا اجرای و ما امیدواریم که شما می دانید چه سریعتر آن می آید با هم سریعتر این می تواند بیش از.”

Maricopa County Sheriff پل Penzone گفت: نمایندگان باید ذکر حداقل یک رستوران برای نقض Ducey سفارشات تنها به ارائه takeout یا خدمات تحویل. او نه نام رستوران اما گفت که از تپه چشمه.

ققنوس مسا توسان و چوب پرچم ادارات پلیس تا به حال بیان نشده هر کسب و کار برای noncompliance با شهرستان و یا دولت حکم مربوط به COVID-19. سخنگویان در هر سازمان گفت: پلیس با نزدیک شدن تماس ها در ارتباط با هر یک از سفارشات با آموزش و پرورش در ذهن است.

“اگر ما دریافت شکایت ما اول تعیین اگر آن را معتبر شکایت; اگر کسب و کار است که در واقع باز و اگر آن تلقی شده است ضروری کسب و کار مبتنی بر فرماندار Ducey حکم اجرایی” گفت: پلیس مسا سخنگوی کارآگاه Jason لاف و گزاف. “اگر آن را ضروری کسب و کار جهت ما از رئیس کن هزینه شده است ‘آموزش و پرورش برای اولین بار’ و سعی کنید برای به دست آوردن رعایت داوطلبانه. خوشبختانه ما یک جامعه بزرگ و همه ما با آن مواجه است پیروی.”

روشن نیست اگر سایر ادارات پلیس و یا سازمان در سراسر آریزونا ذکر شده کسب و کار تحت نظم و بدون انتشار آن است.

از مارس 11 حادثه وینسلو پلیس تا به حال بیان نشده هر کسب و کار دیگر نه مطابق با حکم مربوط به COVID-19.

“با وجود این وضعیت ناگوار هیچ صاحب کسب و کار بازداشت شده است و این شهر به هیچ وجه عامل به عنوان یک پلیس ایالت” Barkley در بیانیه ای گفت. “ما به سادگی توسط قانون ملزم به اجرای مفاد فرماندار نظم و ما قدردانی و ستایش ما جامعه کسب و کار برای همه فداکاری شما در حال ساخت در هر روز در طول این COVID-19 بیماری همه گیر.”

می دانم که کسب و کارهای دیگر در آریزونا است که ذکر شده است به دلیل نقض رژیم صهیونیستی است. mlb اقامت در خانه ، رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im