Northshore معدن در محدوده آهن است که idled از طریق اوت میان coronavirus نگرانی و کاهش تقاضا برای فولاد به عنوان اقتصاد جهانی آهسته به خزیدن.

این حرکت توسط مالک کلیولند-صخره است که معطل ماندن آن بریتیش معدن در میشیگان از طریق جولای می آید پس “فوق العاده اختلال در ساخت و تولید فولاد در آمریکای شمالی با توجه به تاثیر COVID-19 بازار شوک” گفت: مدیر عامل lourenço از Goncalves, در بیانیه ای.

Northshore معدن به اجرا یک معدن سنگ آهن در بابیت و یک کارخانه گندله سازی در خلیج نقره ای. حدود 470 کارکنان خواهد بود گذاشته. دیگر آن 100 کارگران خواهد ماند به عنوان تعمیر و نگهداری و بارگیری اسکله کارگران است.

“ما به عنوان جراحی مشتریان توجیه عملیات خود را’ ظرفیت ما تصمیم به تنظیم ما سنگ آهن تولید در نیمه اول سال” Goncalves گفت.

صخره های انتظار “به سرعت راه اندازی مجدد و تا سطح شیب دار تولید” را به عنوان مشتریان خود را کسب و کار را بهبود بخشد, او گفت:.

نه ماه پیش Northshore جشن 100 میلیون نوسازی در آن خلیج نقره ای از عملیات است که اجازه آن را به تولید یک درجه بالا از نوع آهن و پلت است که — برای اولین بار — می توان با استفاده از برق-قوس الکتریکی فولادسازی کوره های.

اما با خودروسازان آمریکا به طور موقت تعطیل کارخانه های خود را وجود دارد کمتر تقاضا برای فولاد در سراسر.

آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر دیگر سنگ آهن عملیات در مینه سوتا خواهد بود idled همراه با Northshore معدن.

در علاوه بر این به Northshore اوهایو بر اساس کلیولند-صخره صاحب ایالات Taconite در فوربس و Eveleth و با همکاری صاحب هیبینگ Taconite در هیبینگ همراه با ایالات متحده جراحی و ArcelorMittal.

ArcelorMittal است گفت: اگر عملیات را آهسته در آن Minorca معدن در محدوده آهن. اما هفته گذشته اعلام کرد که این امر بیکار آن ایندیانا بندر شماره 4 کوره.

دو هفته پیش در آمریکا جراحی — که صاحب taconite گیاهان Keetac در Keewatin و Minntac در کوه آهن گفت: کسانی که گیاهان نمی شد و در عین حال متاثر از اقدامات صورت گرفته برای کاهش هزینه ها. ایالات متحده جراحی نیز idled یک انفجار کوره در ایندیانا و دیگری در ایالت ایلینوی است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de