Northern Arizona University لغو بهار فارغ التحصیلی در میان coronavirus

Northern Arizona University پیوستن به دیگر دانشگاه آریزونا با لغو آن بهار مراسم فارغ التحصیلی.

NAU جمهور ریتا چنگ اعلام لغو یک ایمیل به دانش آموزان در روز سه شنبه.

“ما درک می کنیم چقدر ناامید کننده این خبر است که برای ما فارغ التحصیلان” چنگ نوشت. “این تصمیم لازم است برای اطمینان از ایمنی و سلامت و رفاه جامعه ما در طول این بی سابقه جهانی بهداشت از بحران.”

دانشگاه, رویداد کارکنان در حال کار بر روی برنامه ای برای مجازی شروع مراسم که در محل ممکن است.

حدود 6000 دانش آموزان فارغ التحصیل این بهار چنگ گفت.

کسانی که فارغ التحصیلان را نیز دعوت به راه رفتن در یک مراسم در دسامبر. 12. فارغ التحصیلان و خانواده های آنها را دریافت جزئیات بیشتر در مورد این رویداد مجازی به زودی.

“من بسیار افتخار از راه ما هیزم گرد هم آمده اند در طول این زمان به چالش کشیدن برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به یکدیگر و اطمینان بهتر و آینده ای روشن تر” چنگ نوشت.

دانشگاه آریزونا و گراند کانیون دانشگاه باید هر دو خود را لغو فرد در بهار شروع مراسم و در حال بررسی گزینه های دیگر برای ارائه مراسم در تاریخ بعد و یا عملا برای فارغ التحصیلان خود را.

آریزونا دولت دانشگاه هنوز برای اعلام تغییرات برای خود مراسم.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>