Northern Arizona COVID-19 بيمار به زودی airlifted جدید مکزیک برای مراقبت

پارکینگ یک آلبوکرک استادیوم فوتبال شده است به سرعت تبدیل به یک helipad در آماده سازی برای یک پیش بینی هجوم COVID-19 بيمار از شمال آریزونا و ملت ناواهو.

تحول سریع از پارکینگ در آلبوکرک مدارس عمومی Milne ورزشگاه می آید پس از مقامات بهداشت در فلگستفف ابراز نگرانی کرد که مرکز پزشکی وجود دارد حد خود رسیده است به عنوان تعدادی از موارد در سراسر شمال آریزونا و ملت ناواهو به سرعت افزایش دهد.

پد فرود استفاده خواهد شد از نزدیک پروتستان بیمارستان.

این ورزشگاه است که معمولا یک مدرسه فوتبال بالا و پیگیری تسهیلات اما سانلند آسفالت صرف بیشتر از تعطیلات آخر هفته repaving پارکینگ پس از آن خواهد بود قادر به رسیدگی پزشکی هلیکوپتر.

“ما شروع پروژه (جمعه) ما از امروز وجود دارد و ما خواهید بود در خارج وجود دارد (یکشنبه)” سانلند آسفالت معاون ارشد مت جانسون گفت. “آنها امیدوار بودند احتمالا استفاده از این به عنوان به زودی به عنوان یکشنبه شب اگر نه … اولین چیزی که صبح روز دوشنبه.”

بیمارستان قصد استفاده از پد فرود به عنوان به زودی به عنوان آن را به پایان رسید, با توجه به جانسون.

“درک من این است که وجود دارد در حال رفتن به یک خط طولانی از آمبولانس که آماده هستند تا بیماران را به نزدیکترین بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان هلیکوپتر زمین,” او گفت:.

چوب پرچم مرکز پزشکی یکی از تنها بیمارستان بزرگ در شمال آریزونا. به عنوان یک نتیجه, آنها باید مراقبت برای اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 بیماران در این منطقه است.

ملت ناواهو شده است به خصوص سخت زده coronavirus همه گیر آن را به عنوان جاروب در سراسر کشور است.

حدود 175,000 نوجو شهروندان زندگی می کنند در سراسر 24,700 مایل مربع در سراسر آریزونا و یوتا و کلرادو است. قبیله و نوجو منطقه هند خدمات بهداشت گفت: تعداد مثبت coronavirus آزمون رسیده 1,197 از شنبه با 44 مرگ و میر.

همانطور که از شنبه تقریبا 60 ٪ از تمام ملت ناواهو COVID-19 نفر در آریزونا.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با استفاده از عبارت “صاف منحنی” برای توصیف روند کاهش نرخ جهانی عفونت است. اما northern Arizona مقامات بهداشت ابراز نگرانی کرده اند که شده است وجود ندارد به اندازه کافی به پیشرفت.

“ما را دیده اند و نه مسطح منحنی … بیماران از آینده رزرو هستند و بسیار بیمار است و آنها نیاز به پشتیبانی از ما intensivists و بزرگتر مراقبت بحرانی تیم در فلگستفف مرکز پزشکی” فلو Spyrow مدیر عامل شرکت برای Northern Arizona, بهداشت و درمان گفت: جمهوری هفته گذشته است.

قبلا بحرانی COVID-19 بیماران منتقل شده به بیمارستان های ققنوس. مشخص نیست که چگونه به بیمارستان ها را تعیین خواهد کرد که تسهیلات آنها باید نقل مکان کرد.

در اوایل یکشنبه شب بسیاری از افراد بیمار ممکن است به جای بود airlifted به Milne ورزشگاه در آلبوکرک.

جمهوری خبرنگار استفانی Innes کمک به این مقاله است. رسیدن به رایان در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de